Greitasis korona testas Greitasis korona testas

Ups, 404!

Atsiprašome, tačiau ieškomas puslapis nerastas.

Darbas slaugytojams visoje Vokietijoje

Paprastas kandidatavimo procesas

3 paprasti žingsniai iki darbo Vokietijoje! Susisiekite su mumis, išsirinkite tinkamiausią užsakymą ir išvykite. Mes tarpininkaujame slaugytojams iš visos Lietuvos.

Bendradarbiavimo procesas su Hausengel
Visapusiška pagalba

Su Hausengel esate kaip po angelo sparnu! Hausengel slaugytojai visada jaučia, kad yra „viskuo pasirūpinta“, net ir koronos pandemijos metu. Hausengel slaugytojams suteikia visapusišką draudiminę apsaugą. Ūmus susirigimas koronavirusine infekcija taip pat laikomas draudiminiu įvykiu. Todėl šiuo atveju, būdami su mumis esate geriausiai apsaugoti. Mums rūpi Jūsų sveikata.

Mūsų paslaugos
Pagalba atvykstant ir išvykstant

Mes pasirūpiname visais su kelione susijusiais formalumais. Prieš išvykstant mūsų slaugytojai gauna visą būtiną informaciją bei dokumentus. Mes palydime slaugytoją pas pirmąjį užsakovą, kad pirmasis susitikimas su šeima bei slaugomu asmeniu būtų kuo sklandesnis. Užtikriname griežtą teisiškai numatytų elgesio ir higienos reikalavimų laikymąsi.

Pasiruošimas kelionei
Su Hausengel Jūs gausite daugiau

Mūsų slaugytojams mes siūlome platų spektrą papildomų naudų, kaip pvz. mokymai, kalbos kursų išlaidų kompensavimas, privatus sveikatos draudimas Vokietijoje, mokesčių apskaita, rekomendacijų premijos, asmeninio konsultanto pagalba, nemokamos apsauginės veido kaukės, grietieji korona-testai ir dar daugiau.

Hausengel Akademija