<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Ups, 404!

Atsiprašome, tačiau ieškomas puslapis nerastas.

Darbas slaugytojams visoje Vokietijoje

Paprastas kandidatavimo procesas

3 paprasti žingsniai iki darbo Vokietijoje! Susisiekite su mumis, išsirinkite tinkamiausią užsakymą ir išvykite. Mes tarpininkaujame slaugytojams iš visos Lietuvos.

Slaugytojų darbų spektras
Visapusiška pagalba

Su Hausengel esate kaip po angelo sparnu! Hausengel slaugytojai visada jaučia, kad yra „viskuo pasirūpinta“, net ir koronos pandemijos metu. Hausengel slaugytojams suteikia visapusišką draudiminę apsaugą. Ūmus susirigimas koronavirusine infekcija taip pat laikomas draudiminiu įvykiu. Todėl šiuo atveju, būdami su mumis esate geriausiai apsaugoti. Mums rūpi Jūsų sveikata.

Mūsų paslaugos
Rekomendacijų premijos

Esame patikima komanda. Mes galime pasitikėti vieni kitais, nes juk patikimas partneris pagyvenusių žmonių priežiūros srityje yra be galo svarbu. Mes skiriame 100 € dydžio premiją už kiekvieną sėkmingą slaugytojo rekomendaciją, atitinkančią mūsų franšizės sistemos kriterijus! Pasidomėkite, kokias sąlygas turi atitikti rekomendacija, kad galėtume Jums išmokėti rekomendacijos premiją!

Rekomendacija
Su Hausengel Jūs gausite daugiau

Mūsų slaugytojams mes siūlome platų papildomų naudų spektrą, kaip pvz. nemokami mokymai, kalbos kursų išlaidų kompensavimas, privatus sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimas, o taip pat ir įstatymų numatytas nelaimingų atsitikimų draudimas Vokietijoje, mokesčių apskaita, rekomendacijų premijos, asmeninio konsultanto pagalba ir dar daugiau.

Hausengel Akademija