Atsiliepimai

Patenkinti slaugytojai yra mūsų Hausengel slaugos ir priežiūros modelio sėkmės pagrindas. Todėl mums yra labai svarbūs slaugytojų atsiliepimai ir įspūdžiai. Nes tik taip mes galime nuolat tobulėti bei gerinti tam tikras sritis, kur pokyčiai yra būtini. Susipažinkite su slaugytojų iš Lietuvos patirtim, kurią jie sukaupė bendradarbiaudami su Hausengel.

HAUSENGEL – FIRMA, KURI LAIKOSI DUOTO ŽODŽIO

Genovaite Armalyte

Labai džiaugiuosi, kad atradau rimtą, patikimą firmą, kurioje dirba labai malonūs, rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Esu bendrosios praktikos slaugytoja, turinti 40 metų patirtį medicinoje ir bendravime su ligoniais problemų neiškildavo. Mano atveju problema buvo vokiečių kalboje, bet dėka "Hausengel" komandos darbuotojų rūpestingumo šią problemą pavyko išspręsti ir pagerinti darbo kokybę.

ŠIOJE AGENTŪROJE RADAU TAMPRŲ KONTAKTĄ

Rimas Dulaitis

Kiek save pamenu, visada buvau labai aktyvus. Dirbti pradėjau jau nuo nuo 4 klases. Pradžioje vasaromis pas senelę taip vadinamame kolūkyje, nuo 8 klasės centriniame pašte - išmokau visas operacijas ir sėkmingai dirbau. Kas liečia mano profesiją, baigiau gidų-vertėjų kursus ir dirbau naujienų agentūroje „Sputnik“. Tą patį darbą dirbau ne vienoje agentūroje.Visur pakliūdavau į nuostabų kolektyvą. 5 metus teko dirbti Vilniaus miesto savivaldybės įmoneje. Čia mano įspūdžiai nebuvo malonūs, nesinori nei prisiminti. Norėjosi kuo greičiau rasti kitą širdžiai mielą veiklą.

SVARBU TURĖTI TVIRTĄ UŽNUGARĮ

Zinaida Orlovaite

Jei klaustumėte, kaip aš atradau šią agentūrą, mano atsakymas būtų tikriausiai nuspėjamas: pagal atsiliepimus. Gyvenime susiklostė tokia situacija, kad aš ieškojau naujo darbo. Žinojau, kad viena mano draugė dirba Vokietijoje slaugytoja, todėl kreipiausi į ją informacijos. Kadangi mano draugė buvo dirbusi keliose agentūrose, turėjo su kuo palyginti darbo sąlygas. Šiuo atveju geriausi atsiliepimai buvo apie įmonę Hausengel.

„Nuoširdus bendravimas išsprendžia visas problemas“

Vanda Budena

Šiuo metu, baigdama savo darbą pas pastarąjį užsakovą, norėčiau iš visos širdies padėkoti tarpininkaujančiai agentūrai Hausengel už labai gerą bendradarbiavimą.

Su didžiausiu malonumu galiu rekomenduoti agentūrą Hausengel visiems aplinkui!

„Hausengel – rimta firma“

Vaiva Pirantaite

Kadangi per įmonę ,,Hausengel“ esu jau dirbusi, žinau, kad ir ateityje norėčiau dirbti tik per per šią firmą. Mano atsiliepimai apie šią firmą yra labai geri.

Pasąmonė yra nuostabus dalykas…

Rima Blaziene

Tikrai džiaugiuosi, kad darbą užsienyje pradėjau šioje firmoje. Labai gera, kai kažkas tavimi rūpinasi, bet kada gali kreiptis patarimo. Pirmą kartą išvažiuojant, prisiklausius įvairių istorijų, būna baisu, kad būsi apgautas. Hausengel Lietuva biuro moterims linkiu daug laimės, kantrybės ir ištvermės sunkiame darbe su įvairiais žmonėmis. Juk kiekvienas mes patys sau atrodome geriausi, sąžiningiausi, darbščiausi, deja, ne visada tai būna tiesa.

„Ačiū tau, Hausengel, kad esi“

Virginija Grikėnienė

Esu labai laiminga, patenkinta savimi, kad pasiryžau keisti savo gyvenimą ir dabar tikrai nesigailiu, nes tikrai patyriau daug naujo, daug įspūdžių, daug pasikeitimų. Ir visa tai pasiekiau su patikima ir saugia kompanija.

„Džiaugiuosi, kad esu Hausengelio namų angelų komandoje“

Janina Cubiera

Na, o apie biuro darbuotojas tik geriausi atsiliepimai, iškilus klausimams visada bus surastas atsakymas. Džiaugiuosi, kad esu Hausengelio namų angelų komandoje.

„Ir aš jau esu namų angelas“

Laimute Gudžiūnienė

Jei paklaustumėte kodėl aš bendradarbiauju su Hausengel, mano atsakymas būtų toks: tikriausiai dėl to, kad šioje įmonėje dirba profesionalus ir mielas kolektyvas, kad visais klausimais galiu kreiptis ir gauti atsakymus, kad iškilusias problemas stengiasi operatyviai spręsti.

"Šis darbas man prie širdies"

Aušrinė Giedrimienė

Ponios Aušrinės Giedrimienės iš Šilutės pažintis su Vokietija prasidėjo prieš 17 metų. Keletą metų teko padirbėti vaikų aukle, kol pramoko vokiečių kalbos. Toliau sekė bandymas dirbti slaugytoja. Ši veikla poniai Aušrinei tikrai patiko, bet sukurta šeima ir gimę trys vaikai pakoregavo ateities planus. „Visgi šeimai pritarus nuo 2016 metų vėl bandau savo jėgas slaugoje. Tik šiuo metu susiradau įmonę "Hausengel", kuria dar neteko nusivilti.

"Labiausiai vertinu nuoširdų bendravimą ir džiaugiuosi būdama kartu su Jumis"

Jūratė Bartkuvienė

"Dėl tam tikrų šeimyninių aplinkybių ir mažų atlyginimų Lietuvoje bandžiau rasti darbą Vokietijoje. Tokiu būdų ėmiausi slaugytojos darbo."

"Mane sužavėjo įmonės įkūrimo istorija, todėl džiaugiuosi papuolusi į tokias nuostabias gretas"

Danė Šlenderienė

"Slaugos srityje dirbu nuo 2010 metų ir jau metai per įmonę Hausengel. Man patinka šis darbas, nes dirbdama su žmonėmis jauciuosi labai gerai."

"Aš pasitikiu šia agentūra…"

Irma Turauskaitė

"Esu dėkinga Hausengel agentūros komandai! Dirbu antri metai ir nei karto nebuvo problemų, o jeigu ir iškyla šeimoje problemų, esu rami, nes žinau, kad biuro darbuotojos visada padės jas išspręsti!"

"Viskas gyvenime atsitinka ne be priežasties"

Indra Vitkauskienė

"Ponia Indra Vitkauskienė iš Elektrėnų jau nuo vaikystės jautė potraukį slaugai ir svajojo kažkuo rūpintis. Deja, ne visada svajonės ir planai pildosi. Visgi likimas lėmė prisiminti apie vaikystės siekį ir suteikė progą poniai Vitkauskienei tapti slaugytoja."

"Tinkamos agentūros ar įmonės pasirinkimas – pats svarbiausias žingsnis pradedant darbo paiešką kitoje šalyje"

Aušrinė Staugaitienė

"Darbų praradimas ar mažas uždarbis vis dažniau mus priverčia ieškoti darbo kitose Europos Sąjungos šalyse. Vieni bando išvykti į užsienį patys, kiti kreipiasi pagalbos į įdarbinimo agentūras ar įmones. Tinkamos agentūros ar įmonės pasirinkimas – pats svarbiausias žingsnis pradedant darbo paiešką kitoje šalyje. Ypač šiuo metu, kai klesti daugybė įvairiausių įdarbinimo agentūrų, kurios reikalauja nemenkų mokesčių už suteiktas paslaugas ar tarpininkavimą, ir kurių suteikta informacija dažniausiai nesutampa ir neatitinka tikrovės."