Filosofija

Žmogiškumas, užuojauta, pagarba, geranoriškumas, paslaugumas, jautrumas ir ekonominis efektyvumas. Šie principai ir tikslai sudaro idėjinį mūsų požiūrio į darbą pagrindą ir suformuoja mūsų kasdienio darbo profesinius principus.

„Priežiūros ir slaugos užtikrinimas žmonėms, kuriems ji reikalinga, Vokietijoje ir principo „ambulatorinis gydymas geriau už gydymą stacionare“ įgyvendinimas yra vienas didžiausių iššūkių mūsų visuomenei. Sprendimas ir tokio aprūpinimo ateitis ir yra priežiūra ir slauga, teikiama patikimų, patyrusių ir kvalifikuotų slaugos darbuotojų namų aplinkoje. Mūsų tikslas – teikti priežiūrą ir slaugą žmonėms, kuriems ji tikrai reikalinga, ir kad jie galėtų ir toliau gyventi įprastoje aplinkoje. Mes pasiruošę Jums padėti, kreipkitės į mus.“

Hausengel Betreuungsdienstleistungen GmbH yra Vokietijos šeimai priklausanti bendrovė, kurios buveinė yra Ebsdorfergrund-Heskeme, Hesene. Mums svarbu, kad visi Hausengel priežiūros ir slaugos darbuotojai būtų užregistruoti Vokietijioje ir turėtų Vokietijos sveikatos draudimą bei privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą. Tai mes garantuojame Jums ir mūsų priežiūros ir slaugos darbuotojams.


Vizija (atsisiųsti)