Greitasis korona testas Greitasis korona testas

Bendradarbiavimo procesas su Hausengel

Senjorų slauga Vokietijoje yra tokia sritis, kuri nuolat tobulėja. Slaugytojo darbas yra labai sudėtingas, bet tuo pačiu teikia didelį profesinį pasitenkinimą. Pasiūlymai slaugytojams yra skirtingi ir kiekvienas slaugytojas gali pasirinkti tinkama vietą, kuri atitinka jo nuostatas ir profesinę kvalifikaciją. Kaip atrodo slaugytojo darbas Vokietijoje?

Kokie pagrindiniai slaugytojo darbai ir uždaviniai? Kaip galima įsidarbinti slaugytoja Vokietijoje? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite žemiau.

Slaugytojų darbų spektras

Slaugytojas organizuoja asmens, kuriam reikalinga priežiūra, kasdienybę. Pagrindinė slaugytojų užduotis yra rūpintis asmeniu, kuriam reikalinga priežiūra. Slaugytojų pareigos gali skirtis priklausomai nuo konkretaus atvejo, tačiau iš esmės jie atlieka veiklą, kurią atliktų slaugomo asmens giminaitis. Jo atsakomybė apibrėžiama sutartimi. Darbo dienos eigą  savarankiškai dirbantys asmenys gali planuoti individualiai.

Senjorų slauga namų aplinkoje apima:

  • Pagalbą ir paramą kasdieninėje veikloje (pvz., prausiantis, apsirengiant, nusirengiant)
  • Namų ūkio vedimą, namų ūkio darbus (pvz., valymas, tvarkymas)
  • Pagalbą apsiperkant
  • Maisto gaminimą
  • Laisvalaikio organizavimą - pokalbiai tokiomis temomis, kuriomis domisi slaugomas asmuo, tai kas sukelia prisiminimus, bendras skaitymas ar skaitymas garsiai, kryžiažodžių sprendimas, muzikos klausymas/dainavimas, rankdarbiai, pasivaikščiojimai ir dar daug visko
  • Palydėjimus pas gydytojus
  • Pagalbą priežiūroje

Dėl atskirų darbų slaugos ir priežiūros srityje taip pat galima individualiai susitarti.

Slaugytojo dienotvarkė

Slaugytojo dienotvarkė kiekvienoje šeimoje nėra vienoda. Dažniausiai tai priklauso nuo slaugomų žmonių ir šeimos narių sveikatos būklės. Tačiau šis darbas yra glaudžiai susijęs su rutina, suteikiančia slaugomam asmeniui saugumo jausmą. Kaip pavyzdį pateikiame ponios Dorotos, slaugytojos, dirbusios su Hausengel nuo 2012 m., dienotvarkę:

7:00
Darbo pradžia. Ateina slaugos tarnyba (vonia, sauskelnių keitimas)

8:00 
Pusryčiai

8:30
Slaugomas asmuo skaito spaudą, slaugytoja tvarkosi 

10:00
Apsipirkimai (tris kartus per savaitę)

12:00
Pietūs

13:00 – 15:00
Slaugomas asmuo žiūri televizorių arba pasnaudžia, slaugytoja šitą laiką gali praleisti kaip nori (slaugytojo laisvas laikas)

15:00 
Slaugomo asmens tualetas (nusiprausimas, sauskelnių keitimas, sušukavimas)

16:00 
Kava ir pyragas

16:15
Slaugomas asmuo tvarko korespondenciją kompiuteryje, slaugytoja tvarkosi

17.00
Stalo žaidimai

18:00 – 18:30
Vakarienė

19:00
Pasiruošimas miegui

19:30
Slaugomas asmuo eina miegoti 

Slaugytoja padeda senjorei

Slaugomų asmenų poreikiai yra skirtingi, dėl to skiriasi ir dienos rutina kiekvienoje šeimoje.

Visą interviu su ponia Dorota skaitykite čia.

Slaugytojo pažintis su šeima

Nuo pirmosios dienos Jūsų nuolatinis konsultantas rūpinasi visais organizaciniais klausimais. Slaugytojai rūpinasi žmonėmis, kuriems reikalinga priežiūra, Hausengel rūpinasi slaugytojais.
Atvykę į Vokietiją, pirmą kartą Jūs būsite palydėti mūsų firmos atstovo (vairuotojo). Patekimą į naują aplinką palengvina visapusiška pagalba, kurią teikia šeima, snaksčiau dirbęs slaugytojas  ir Hausengel darbuotojai. Todėl  Hausengel slaugytojai tikrai gali jausti, kad „viskuo pasirūpinta“.

 

Sutartys

Sutartys

Sutartis su Hausengel

„Stiftung Warentest“ 2017 m. atestavo mūsų išskirtines paslaugas, susijusias su įdarbinimu ir sutarčių sudarymu. Todėl Hausengel yra viena geriausių Vokietijos slaugytojų įdarbinimo agentūrų. Hausengel buvo vienintelė patikrinta agentūra, kuri išsiskyrė iš kitų agentūrų tik su nedideliais, bei nereikšmingais paslaugų sutarčių trūkumais.

Mums svarbu, kad tiek franšizės sutartis, tiek paslaugų sutartis būtų sudarytos skaidriai ir suprantamai. Su visais savo partneriais aptariame sutarčių turinį prieš jas sudarant.

Skaidrios sutartys

Pagal „Berufsakademie für Gesundheits- und Sozialwesen Saarland“ atliktą tyrimą „Namų slaugytojų darbo aprašymas“ matyti, kad 77 procentų savarankiškai dirbančiųjų pajamos vidutiniškai sudaro 1300 eurų ir daugiau. Savarankiškas slaugytojų darbas yra finansiškai naudingesnis, tačiau tik nedaugelis slaugytojų agentūrų siūlo bendradarbiavimą pagal šį modelį. Slaugos personalas, dirbantis kartu su Hausengel, gali uždirbti net iki 2 000 eurų per mėnesį. Atlyginimo dydis daugiausia priklausys nuo slaugytojų kvalifikacijos ir kalbos įgūdžių.

Kuo aukštesnė profesinė kvalifikacija ir geresni kalbos įgūdžiai, tuo didesnį atlygį gali gauti slaugytojai. Štai kodėl mūsų pačių mokymo paslaugų teikėjas - Hausengel akademija - skatina slaugos darbuotojų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą, kad tokiu būdu jiems būtų užtikrinti geriausi pasiūlymai. Jūs gausite būtent tokią sumą, dėl kurios susitarsite ir kuri bus įrašyta Jūsų sutartyje. Be tarpininkų! Atlyginimą Jums tiesiogiai mokės Jūsų užsakovas.

Slaugytojai ir tarpininkavimo įmonės atstovas

Užsakymo trukmė

Buvimo Vokietijoje trukmė nėra ribojama savarankiškai dirbantiems slaugos darbuotojams iš Europos Sąjungos šalių. Tai reiškia, kad slaugytojai gali dirbti Vokietijoje, kiek tik nori.  Užsakymo trukmę sprendžia pats slaugytojas.

Mūsų slaugytojai vidutiniškai dirba  nuo 6 iki 12 savaičių. Praėjus šiam laikui, slaugytojas grįžta į savo gimtą šalį, o slaugomu asmeniu toliau rūpinasi ir atlieka atitinkamas užduotis naujas slaugytojas. Slaugytojams yra įprasta dirbti besikeičiant tarpusavyje vienoje šeimoje. Grįžę į tą pačią šeimą jie žino konkrečią  slaugos situaciją. Tai prisideda prie pasitikėjimo stiprinimo ir yra patogu tiek slaugytojui, tiek slaugomam asmeniui.

Minimalūs apgyvendinimo reikalavimai

Užsakymo metu slaugytojas gyvena slaugomo asmens namuose, jam suteikiamas nemokamas maitinimas ir apgyvendinimas. Slaugytojui turėtų būti suteiktas atskiras, tinkamai įrengtas kambarys, kartais ir atskiras vonios kambarys. Užsakovas suteikia slaugytojui galimybę paskambinti į savo šalį. Daugelyje namų ūkių yra interneto ryšys, kad slaugytojas galėtų palaikyti ryšį su šeima ir draugais. Jei reikia, užsakovai taip pat gali pasirūpinti dviračiu ar  suteikti galimybę pasinaudoti automobiliu.

Slaugytojo darbas prasideda trimis etapais

Slaugytoja kreipiasi į Hausengel

1. Susisiekite su mumis.

Paskambinkite ar parašykite mums!

Hausengel konsultatas kalbasi su slaugytoju

2. Užsakymo pasirinkimas

Mes pristatysime Jums tinkamus užsakymus. Kaip savarankiškas (-a) slaugytojas (-a) Jūs sprendžiate kurį užsakymą priimsite ir galėsite susitarti dėl užsakymo sąlygų.

Slaugytoja laiko slaugomo asmens rankas

3. Pradėti slaugytojo darbą

Mes padėsime suorganizuoti Jūsų kelionę ir pristatysime Jus į užsakymo vietą.