<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Hausengel Akademija

Lankstus mokymasis naudojant modernius ir pritaikytus nuotolinio mokymo kursus

Sertifikatas

Atsakingas ir orus rūpinimasis slauga ir slaugytojų rengimas yra vienas pagrindinių mūsų kriterijų. Siekdami patenkinti savo reikalavimą nuolat gerinti kokybę, perėmėme į savo rankas slaugytojų ir slaugos personalo mokymą ir kvalifikacijos kėlimą bei įkūrėme savo tęstinio mokymo teikėją: Hausengel akademiją.

Ypatingas aspektas yra tai, kad mūsų akademija yra atvira visiems ir joje gali mokytis visi besidomintys. Pasinaudokite daugiau nei 17 metų patirtimi, kurios metu buvo apmokyta daugiau nei 10 000 dalyvių!

Hausengel-šalių vėliavos

Intensyvus mokymas

Visi Hausengel franšizės gavėjai  yra apmokomi tokiose srityse kaip priežiūra ir slauga. Be to, akademija suteikia ir komercinių žinių. Kursai vyksta lenkų, vengrų, lietuvių, kroatų, bulgarų, rumunų ir vokiečių kalbomis.

Hausengel akademija nuo pat įkūrimo jau apmokė daugiau nei 10 000 franšizės gavėjų. Nuo 2017 m. mūsų slaugytojai turi galimybę visus mokymus baigti naudodamiesi lanksčia nuotolinio mokymosi programa. Taigi nuotolinis mokymasis naudojant planšetę, išmanųjį telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį taip pat yra įmanomas keliaujant ar vykstant į gimtinę.
Be to, visi besidomintys gali būti apmokomi pagal „sertifikuotos slaugos namų aplinkoje“ (remiantis turiniu pagal SGB XI §53c) arba baigti  „slauga namų aplinkoje“ pagal SGB XI 45b straipsnį“ mokymo kursą.

Hausengel nuotolinio mokymo kursai
Akademija turinti sertifikuotą kokybę
»Mes esame vienintelė švietimo įstaiga slaugos srityje, patvirtinta pagal Federalinės užimtumo agentūros AZAV gaires«
Juliane Bohl, valdybos narė
Hausengel-kursų dalyvės

Vieningas kokybės standartas

Įkūrę Hausengel akademiją, mes išsikėlėme sau tikslą sukurti didesnę konkurenciją, skaidrumą ir pagerinti slaugytojų  mokymo kokybę. Todėl mokymas yra privalomas, o tai reiškia niekas negali tapti Hausengel franšizės gavėju, prieš tai nedalyvavęs mūsų mokymo programoje.

Nuolatinių mūsų priežiūros specialistų mokymų dėka visiems slaugomiems asmenims ir jų šeimoms galime mes garantuoti vienodai aukštą Hausengel kokybės standartą  priežiūroje ir slaugoje.

Tai aiškiai skiria mus nuo kitų rinkoje veikiančių paslaugų teikėjų.

Savo tarptautinėse atstovybėse mes taip pat palaikome aukštą kokybės standartą, kurį palaiko daugybė bendradarbiavimo su gerai žinomomis slaugos ir kalbų mokyklomis.

Sertifikavimas

Hausengel akademijos atestacija pagal Federalinės užimtumo agentūros AZAV gaires rodo, kad tai nėra tik deklaruojamas tikslas, bet ir gyva praktika. Nuo pat akademijos įkūrimo sėkmingai laikėmės nurodytų gairių ir mūsų sertifikavimo pagal AZAV ir DIN ISO 9001. Ar turite klausimų apie mūsų Hausengel akademijos pasiūlymus? Tada tiesiog susisiekite su mumis – galite kreiptis telefonu arba asmeniškai!

AZAV-sertifikavimas