Vokiečių kalbos kursai

Kaip valstybės pripažinta akademija, akredituota pagal AZAV gaires, mums ypač svarbu remti slaugos darbuotojus kalbų mokyme. Pagrindinės vokiečių kalbos žinios yra labai svarbios atliekant darbus namų aplinkoje ir svarbus profesionalios priežiūros elementas. Savo tarptautinėse akademijose mes siekiame įgyvendinti platų kursų spektrą.

 

Vengrijoje mes dirbame su kalbų mokykla »AN-JU Nyelviskola«, Lietuvoje su »Gloria lingua«, Lenkijoje su »Profi-Lingua« ir Rumunijoje su »Centrul de Formare si Certificare Profesionala«. Kiekvienas Hausengel franšizės gavėjas gali gauti 75 € eurų vokiečių kalbos kursų kompensaciją.

Vokiečių kalbos mokykitės lanksčiai su mūsų programėle!

Specialiai mūsų slaugytojams iš Rytų Europos mes siūlome specialiai sukurtą programą, leidžiančią lanksčiai ir nepriklausomai nuo vietos mokytis vokiečių kalbos,  atsižvelgiant į savo vokiečių kalbos žinių lygį. Bendravimas be kliūčių, naudojant specifinį  žodyną, yra būtina sąlyga, kad komunikacija vyktų sklandžiai ir būtų sėkminga - tiek slaugytojui, tiek slaugomam asmeniui.

Mūsų unikali vokiečių kalbos programėlė (App) labai žaismingai pateikia pagrindines temas iš tokios srities kaip „Priežiūra ir slauga namų aplinkoje“. Taigi galite mokytis naudodamiesi mobiliuoju prietaisu visur ir visiškai nepriklausomai nuo vietos,  Jūsų tempo ir laiko.

Hausengel slaugytojai gauna licenciją vieneriems metams nemokamai. Visi kiti besidomintys asmenys gali įsigyti licenciją tik už 5 Eurus per mėnesį.

Mūsų video Erklär-Video paaiškina pirmuosius žingsnius, norint naudotis programėle: