<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Individuali veikla - savarankiška slaugytojų veikla Vokietijoje ir jos teikiama nauda

Nepriklausoma ekonominė veikla Vokietijoje vadinama verslu. Dėl prekybos laisvės Europos sąjungoje slaugytojai turi teisę registruoti savo individualią veiklą Vokietijoje ir ten teikti savo paslaugas kaip savarankiškai dirbantys asmenys. Slaugytojai, dirbantys su Hausengel, gauna visišką ir kompleksinę paramą visais klausimais. Hausengel perima administracinius reikalus ir parengia reikalingus dokumentus pagal franšizės modelį ir pateikia užsakymą atitinkamoje įstaigoje. Oficialūs komerciniai įregistravimo ir išregistravimo mokesčiai yra įskaičiuoti į franšizės mokestį. Slaugytojai nemoka jokių mokesčių.

Slaugytoja, dirbanti su individualios veiklos pažymėjimu

Savarankiškai dirbantys slaugos darbuotojai nėra darbuotojai, jie yra savarankiškai dirbantys verslininkai. Tai reiškia, kad slaugytojai:

  • naudojasi savarankiško verslininko pasirinkimo laisve - gali laisvai priimti arba atmesti pasiūlymus, bendradarbiauti su kitais paslaugų teikėjais, samdyti darbuotojus.
  • netaikomi jokie nurodymai - gali organizuoti užsakymo vykdymą savarankiškai
  • visada gali laisvai derėtis dėl atlyginimo
  • neturi darbdavio, bet turi keletą klientų, šiuo atveju tai yra šeimos, kuriose gyvena slaugomas asmuo
  • nėra nuolat susiję su vienu klientu - per metus rekomenduojama turėti keletą klientų, mažiausiai 2 skirtingus

Franšizės sistemos nauda

Kas yra franšizė?

Žodis „franšizė“ kilęs iš prancūzų kalbos ir reiškia laisvė. Franšizės koncepcija žinoma jau nuo XIX amžiaus, ji nuolat tobulinama ir plačiai sėkmingai taikoma. Franšizės sistema naudojama visame pasaulyje ir beveik visose srityse, iš kurių garsiausi tokie gastronomijos tinklai, kaip (McDonals, Subway), mažmeninės prekybos įmonės (parduotuvės „Aibė“ ir „Crocs“), bei sporto klubai.

Hausengel siūlo jau patikrintą verslo modelį. Tai reiškia, kad franšizės gavėjams, kurie gali pasiūlyti savo paslaugas pagal nustatytą prekės ženklą, lengviau patekti į rinką. Dėl franšizės sistemos slaugytojai gali pasiekti geresnių užsakymo sąlygų. Pagalbos personalas, dirbantis kartu su Hausengel, yra patikimas partneris užsakovams iš Vokietijos.

Konsultatė aiškina apie franšizės sistemą
Jaunų žmonių komanda suploja rankomis

„Viskuo pasirūpinta“ firmoje Hausengel

Bendradarbiavimas su firma Hausengel suteikia saugumo. Mes rūpinamės visomis detalėmis. Mūsų visapusiškas palaikymas prasideda dar prieš priimant užsakymą. Pirmoji konsultacija yra visiškai nemokama ir be jokių įsipareigojimų. Mes siūlome tik patikrintus užsakymus visoje šalyje. Slaugytojas priima sprendimą dėl užsakymo trukmės ir sąlygų. Dėl atlyginimo galima laisvai susitarti. Mes rūpinamės visa biurokratija ir savo franšizės gavėjams siūlome kompetentingus konsultantus ir visą parą veikiančią telefono liniją.

Iki užsakymo pradžios visi Hausengel slaugytojai gauna nemokamus mokymus. Mes tvarkome visą buhalteriją, išrašome sąskaitas faktūras bei susirašinėjame su visomis Vokietijos institucijomis. Tam mes užpildome mokesčių deklaraciją  Vokietijos mokesčių inspekcijoje. Viešnagės Vokietijoje metu mūsų slaugytojai turi visapusišką draudimo apsaugą. Mūsų slaugos personalas visada gali jausti, kad yra „viskuo pasirūpinta“.

Franšizės koncepcija Hausengel firmoje

Slaugytoja juokiasi

Pasirinkimo laisvė

Daugelį metų sėkmingai dirbome su vienintele mums priimtina sutarties forma - Hausengel franšizės sistema. Hausengel mums reiškia, kad visame kame dalyvauja tik Hausengel įmonių grupė ir nėra jokių išorinių paslaugų teikėjų. Svarbiausios Hausengel franšizės sistemos savybės yra pasirinkimo laisvė ir apsisprendimas. Slaugytojai dirba kaip franšizės gavėjai teisiškai ir faktiškai savarankiškai. Slaugytojai visais klausimais yra savarankiški ir nusprendžia, kokiomis sąlygomis jie priima užsakymą.

Slaugytoja dalyvauja mokymuose

Nemokami mokymai

Mums taip pat svarbu palaikyti franšizės gavėjus ne tik pradžioje, bet ir viso bendradarbiavimo metu. Hausengel slaugytojai gauna reikiamą kompetenciją ir unikalią nuotolinio mokymosi galimybę. Tokiu būdu slaugytojai gali patobulinti savo profesinius įgūdžius ir tapti patrauklesniais potencialiems užsakovams. Kiekvienas Hausengel slaugytojas privalo išklausyti mokymus prieš priimdamas užsakymą. 

Slaugytoja susitinka su užsakovu

Klientų pritraukimas

Hausengel dirba su daugiau nei tūkstančiu klientų iš visos Vokietijos. Slaugytojams užtikriname profesionalų klientų pritraukimą. Mūsų konsultantų pristatomi pasiūlymai yra kruopščiai pritaikyti abiems sutarties šalims. Tai mus išskiria iš kitų tarpininkavimo agentūrų. Sprendimus visada priima slaugytojas.

Bendradarbiavimo schema tarp Hausengel, slaugytojo ir slaugomo asmens šeimos

Bendradarbiavimo tarp Hausengel, slaugytojo ir slaugomo asmens šeimos

„Hausengel Holding AG“ (franšizės davėjas) pateikia slaugytojui (franšizės gavėjui) verslo planą už franšizės mokestį. Slaugytojas sudaro franšizės sutartį su Hausengel ir paslaugų sutartį su klientu (užsakovu). Slaugytojas  tampa Hausengel franšizės gavėju ir užsakovo (šeimos) Vokietijoje užsakymo gavėju. Užsakovas atsiskaito tiesiogiai slaugytojui. Franšizės mokestį taip pat sumoka užsakovas slaugytojo vardu ir jis mokamas tik tol, kol slaugytojas vykdo užsakymą .