<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Mūsų slaugytojų atsiliepimai

Didėjantis rekomendacijų skaičius tiesiog kalba pats už save. Patenkinti slaugytojai yra didžiausias mūsų turtas ir geriausia rekomendacija. Čia galite rasti nemažai mūsų slaugytojų atsiliepimų.

Apibendrinant galiu pasakyti, kad kaip savarankiškai dirbanti slaugytoja, labiausiai vertinu tai, kad galiu planuoti savo gyvenimą bei laiką t.y. pati sprendžiu kada dirbti, o kada ilsėtis.

Elvyra Pruskiene
Esu Elvyra Pruskienė. Slaugytojos kelią pasirinkau palyginus neseniai. Tiesa, patirties šioje srityje jau turėjau, nes 8 metus teko slaugyti savo mamą. Mano mama sunkiai vaikščiojo, turėjo širdies problemų. Apskaitos-vadybos darbą ofise teko palikti dėl etatų mažinimo po pirmojo karantino. Tad dviejų klasės draugių, jau dirbančių per firmą Hausengel, paraginta iškart ir kreipiausi į šią agentūrą. Reikia pripažinti, kad darbo pradžia Vokietijoje buvo sunki, nes mokykloje mokiausi anglų kalbos. O vokiečių kalbos pradmenis įgijau dviejų mėnesių kursuose firmos rekomenduotoje kalbų mokykloje GLORIA LINGUA.

Svarbiausia domėtis problemų sprendimo būdais, nuolat tobulėti ir gerbti senatvę

Anželika Rožkovskaja
Būtent tokiais žodžiais pasakojimą apie savo kaip slaugytojos darbą pradeda ponia Anželika Rožkovskaja, kuri slaugos srityje dirba nuo 2015 metų pradžios, o su HAUSENGEL bendradarbiauja jau dvejus metus. Ponios Anželikos darbo geografija gana plati - 4 metus dirbo privačiai prie Štutgarto, vėliau prie Kylio, Kiolno bei slaugė senolius Bavarijoje. Šiuo metu moteris slaugo savo pačios mamą, o čia itin praverčia Vokietijoje įgyta patirtis, apie kurią ji mielai sutiko pasidalinti.

Nedaryk kitam to, ko nenorėtum patirti pats

Valdemara Paulaviciene, Kaunas
Kaunietė ponia Valdemara Paulavičienė slaugos srityje Vokietijoje dirba jau daugiau nei 12 metų, o per įmonę Hausengel - nuo 2020 metų. Slaugytojos darbo nusprendė imtis po to, kai neteko vaikų darželio auklėtojos darbo. Kadangi tuo metu šeimoje augo vaikai, reikėjo ieškoti kitų galimybių aprūpinti šeimą. Be vokiečių kalbos žinių pradžia svetimoje šalyje buvo labai sunki. Per ilgametę darbo patirtį ponia Valdemara suprato keletą esminių dalykų ir vadovaujasi principais, kurie yra slaugytojo darbo pagrindas: „šiame darbe be didelės kantrybės, lankstumo ir profesinės kompetencijos labai svarbu išsaugoti pagarbą senoliams, kad ir kas be nutiktų. Įvairūs negalavimai, sunkios ligos ir metų našta lydi tokių žmonių kasdienybę, o slaugytojos tikslas būtent ir yra padėti oriai sutikti senatvę ir per ją lydėti.“ Todėl slaugytoja stengiasi vadovautis posakiu „Nedaryk kitam to, ko nenorėtum patirti pats, nes niekas nežino, kas kiekvieno mūsų laukia ateityje“.

Kai išnyksta riba tarp „svetimo“ ir „savo“

Birutė Žilinskienė, Kaunas
Penktus metus per įmonę Hausengel dirbanti kaunietė ponia Birutė Žilinskienė yra įgijusi kosmetologės specialybę, tačiau taip jau susiklostė gyvenime, kad nugalėjo vidinis noras padėti senyviems žmonėms. Prieš pasirinkdama šią įmonę, moteris dešimt metų važinėjo į Vokietiją slaugyti senolių, įregistravusi individualią veiklą Lietuvoje. Pasak jos, privačiame sektoriuje kildavo daug neaiškumų dėl situacijos šeimoje, kuri ne visada atitikdavo iš anksto nupasakotąją, o už darbo vietą (niekam ne paslaptis) reikėdavo susimokėti. Darbo paieškos pareikalaudavo daug laiko ir kantrybės. Galiausiai viena pažįstama pasiūlė su ja keistis vienoje šeimoje, ir Birutė Žilinskienė nusprendė pabandyti laimę per agentūrą. Taip ji 2018 metais atrado Hausengel, kurią laiko patikima tarpininke ir bendradarbiauja su ja iki šiol. Ponia Birutė pasidžiaugia, kad su biuro konsultantėmis visada randa bendrą kalbą, čia atsižvelgiama į slaugytojos lūkesčius, o esant problemoms, ieškoma jų sprendimo būdų.

„Hausengel“ dirba žmonėms

Rinalda Navickienė, Jurbarkas
„Slauga yra toks darbas, kuris, mano nuomone, skatina nuolat tobulėti, daug bendrauti, domėtis naujovėmis, ypač tobulinti savyje tokias savybes, kaip nuoširdumas, sąžiningumas, empatija, supratimas ir dar daugybė kitų savybių. Mane ypač džiugina, kai mano patarimas padeda žmogui jo kasdienybėje, kai nuoširdžiai dėkoja slaugomo žmogaus artimieji, o demencija serganti močiutė klausinėja apie viską ir pasitiki tavimi...“. Taip pasakojimą apie savo kelią slaugos srityje pradeda ponia Rinalda Navickienė iš Jurbarko, kurią su įmone Hausengel nuostabus bendradarbiavimas sieja jau nuo 2018 metų.

Padėti ir būti reikalinga

Neringa Žvedrytė, Panevėžys
Ponia Neringa Žvedrytė iš Panevėžio per įmonę Hausengel dirba nuo 2018 metų. Nuo 2002 metų Neringa gyveno, mokėsi bei dirbo Maljorkoje. 2018 metais Maljorkos sostinėje Palmoje ji ir įgijo slaugytojos padėjėjos specialybę, o netrukus po to pradėjo dirbti Vokietijoje. Palikti „rojumi“ vadintą Maljorką jauna moteris apsisprendė dėl savo garbaus amžiaus mamytės, kurią galėdavo aplankyti gana retai. Būtent lankstus darbo grafikas, dirbant per Hausengel agentūrą, suteikė puikią progą dažniau aplankyti mamą bei praleisti daugiau laiko kartu.

Ponia Anna Gawrecka ir jos istorija

Ponia Bożena Wiśniewska ir jos slaugomas asmuo

"Visas mano gyvenimas yra susijęs su ligoniukais. Baigusi Kauno P.Mažylio medicinos mokyklą, savo miesto ligoninėje išdirbau 30 metų medicinos seserimi bei masažuotoja. Vykstant struktūrinėms ir ekonominėms reformoms medicinoje, nusprendžiau, kad man tai nepatinka. Tuo metu daug moterų iš mano aplinkos važinėjo į Vokietiją slaugyti senelių. Nutariau pabandyti ir aš. Ir štai jau 12 metų su "uodegėle" dirbu šį darbą. Per tuos metu teko imtis ir nelegalaus darbo, ir dirbti per agentūras. Nesiskundžiu, nes dažniausiai visur gerai sekėsi. Paskutinius pora metų dirbu per įmonę Hausengel. Puiku! Viskas "kaip ant lėkštutės". Jokio galvos sukimo nei dėl draudimo, nei deklaracijų, nei susisiekimo. Nebent pati noriu kitaip. Vadybininkės malonios, skambina, domisi kaip sekasi, ar nėra problemų. Galiu tik pasakyti be jokių pagražinimų, kad man Hausengel – tikrai puiki agentūra. Linkiu Jums ilgo ir sėkmingo gyvavimo, kantrybės, sėkmės darbo vietų paieškose, susikalbėjimuose, ir, žinoma, rūpestingų ir nuoširdžių slaugytojų. AČIŪ HAUSENGEL!"

Irena Keraitienė, Jurbarkas

„Mano draugystė su įmonės Hausengel komanda prasidejo palyginti seniai – 2008 metais. Per visą šį laiką dirbu antroje šeimoje. Šioje įmonėje man patinka daug kas. Tačiau kai kas ir stebina. Didžiausias mano nustebimas buvo agentūros viešbutis. Aš jį įsivaizdavau visai kitaip. Bet jame man visai patikdavo: daug moterų, daug istorijų.... Na, o apie biuro darbuotojas tik geriausi atsiliepimai, iškilus klausimams visada bus surastas atsakymas. Džiaugiuosi, kad esu Hausengelio namų angelų komandoje.”

Janina Cubiera, Jonava

„Šiuo metu, baigdama savo darbą pas pastarąjį užsakovą, norėčiau iš visos širdies padėkoti tarpininkaujančiai agentūrai Hausengel už labai gerą bendradarbiavimą. Mano darbą visada labai palengvina nuolatinė komunikacija su agentūros darbuotojais. Biuro darbuotojos visą laiką nuoširdžiai padeda kilus rūpesčiams ar pasitaikius problemoms, o svarbiausia visada padeda jas išspręsti, kad visos pusės liktų patenkintos. Tiesiog stebina, kad net ne biuro darbo valandomis visada galima susisiekti su budinčiu Hausengel darbuotoju. Puikus bendradarbiavimas su biuro darbuotojomis garantuoja nepriekaištingą darbų eigą, būtiną saugumo jausmą bei draugišką visapusišką pagalbą profesionalios slaugos srityje. Tuo pačiu noriu padėkoti už įvairiapusę pagalbą, kuri yra orientuota į asmeninius poreikius (pvz. kelionės iš ir į atitinkamą darbo vietą). Toks servisas tikrai palengvina kasdieninį gyvenimą slaugytojo profesijoje. Su didžiausiu malonumu galiu rekomenduoti agentūrą Hausengel visiems aplinkui!”

Vanda Budena, Tutzing

„Jei klaustumėte, kaip aš atradau šią agentūrą, mano atsakymas būtų tikriausiai nuspėjamas: pagal atsiliepimus. Gyvenime susiklostė tokia situacija, kad aš ieškojau naujo darbo. Žinojau, kad viena mano draugė dirba Vokietijoje slaugytoja, todėl kreipiausi į ją informacijos. Kadangi mano draugė buvo dirbusi keliose agentūrose, turėjo su kuo palyginti darbo sąlygas. Šiuo atveju geriausi atsiliepimai buvo apie įmonę Hausengel.

Tuo greitai ir pati įsitikinau. Čia mane pasitiko labai draugiškas kolektyvas. Gavau išsamią informaciją apie apie šeimą, kurioje dirbsiu bei apie darbo sąlygas, buvau supažindinta su individualios veiklos niuansais bei visu man suteikiamu servisu (draudimas, dokumentai, buhalteriniai klausimai). Jau pusę metų dirbu per įmonę Hausengel ir esu labai patenkinta. Dirbant užsienyje labai svarbu nesijausti vienišam, turėti tvirtą užnugarį, jausti, kad iškilus kokiai nors problemai ar neaiškumui, gali kreiptis patarimo ar pagalbos. Pagirtina, kad agentūra rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimu. Pavyzdžiui, siūlo dalinį vokiečių kalbos kursų finansavimą – šia galimybe aš pasinaudojau ir labai džiaugiuosi, kad per palyginus trumpą laiką mano vokiečių kalbos žinios stipriai pagerėjo. Taip pat siūlomi nemokami inovatyvūs slaugos kursai, kurių mokomąja medžiaga galima naudotis ypač lanksčiai – nepriklausomai nuo vietos ir laiko, tiesiog tada, kai patogu ar kai iškyla klausimų tam tikra tema.“

Zinaida Orlovaite, Kaunas

„Jau septyni metai, kai esu nusprendusi savo veiklą sieti su senjorų slauga. Ir nesvarbu kur -  Lietuvoje ar Vokietijoje. Šį kartą koja kojon žengiu su firma Hausengel. Džiaugiuosi draugišku, išsamiu bendravimu, protingais patarimais, kantrybe, kurios sulaukiau pradėjus bendradarbiauti su Hausengel firma.”

Rasa Augustinavičiūtė, Marijampole

"Slaugos srityje dirbu nuo 2010 metų ir jau metai per įmonę Hausengel. Man patinka šis darbas, nes dirbdama su žmonėmis jauciuosi labai gerai. O įmonę Hausengel pasirinkau perskaičiusi informaciją internete apie tai, kaip įsikūrė ši agentūra. Man tai padarė įspūdį! Labai džiaugiuosi papuolusi į tokios nuostabias gretas. As nuoširdžiai dėkoju visam Hausengel kolektyvui, kad visada būnu išklausyta, o malonios biuro darbuotojos pataria įvairiose situacijose. Esu labai laiminga dirbdama šiame nuostabiame kolektyve ir linkiu sėkmės visiems Hausengel darbuotojams."

Danė Šlenderienė, Siauliai

"Dėl tam tikrų šeimyninių aplinkybių ir mažų atlyginimų Lietuvoje bandžiau rasti darbą Vokietijoje. Tokiu būdų ėmiausi slaugytojos darbo. Iš pradžių planauvau padirbti du, tris metus, atsigauti finansiškai ir vėl grįžti dirbti į Lietuvą. Bet kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant. Nepajutau kai prabėgo vienuolika metų. Aš tiesiog pamilau šį darbą, nes norisi padėti pagyvenusiems žmonėms, ligoniams, neigaliesiems. Dirbdama šį darbą aš prisidedu padedant įveikti buities rūpesčius, stiprinant sveikata, mane džiugina puoselėjamas betarpiškas bendradarbiavimas su mano globojamais asmenimis. Dirbdama slaugytoja ir bendraudama su senyvo amžiaus žmonėmis įgijau daug gyvenimiškos patirties. Taip pat ir stiprybės, nes kiekvienu momentu turi būti ir slaugytoja, ir patareja. Dirbant šeimoje tenka kartu džiaugtis ir liūdėti, priimti gyvenimą tokį, koks jis yra. Tokiu būdu ir pati nuolat mokausi naujų dalykų. Kaip ir kiekviename darbe, taip ir slaugoje kartais gali pasitaikyti problemų. Tuomet visada drąsiai kreipiuosi į agentūrą. Esu rami, nes žinau, kad man patars ir padės. Aš jau daug metų dirbu per įmonę Hausengel ir galiu drąsiai teigti, kad neturiu jokių nusiskundimų. Labiausiai vertinu nuoširdų bendravimą ir džiaugiuosi būdama kartu su Jumis."

Jūratė Bartkuvienė, Sakiai

„Du mano draugai man rekomendavo Hausengel. Neabejojau, kad Hausengel man yra puikus verslo partneris. Hausengel visada pateikia aiškią ir patikrintą informaciją apie sąlygas. Aš negalvoju, kad reikėtų kažką patobulinti Hausengel. Nuo pat pradžių esu labai patenkintas bendradarbiavimu. Susitikimas su pirmąja šeima man buvo svarbus įvykis ir aš visą laiką jaučiau, kad „viskuo pasirūpinta“.

Krzysztof Kozber, Lenkija

Hausengel-Slaugytojos

Ar norite papasakoti savo istoriją? Ar norite įvertinti bendradarbiamimą su Hausengel? Jei turite klausimų ar pastabų, bet kada galite su mumis susisiekti! Mes esame Jūsų paslaugomis!

Susisiekite su mumis!