Greitasis korona testas Greitasis korona testas

Mūsų slaugytojų atsiliepimai

Didėjantis rekomendacijų skaičius tiesiog kalba pats už save. Patenkinti slaugytojai yra didžiausias mūsų turtas ir geriausia rekomendacija. Čia galite rasti nemažai mūsų slaugytojų atsiliepimų.

Padėti ir būti reikalinga

Neringa Žvedrytė, Panevėžys
Ponia Neringa Žvedrytė iš Panevėžio per įmonę Hausengel dirba nuo 2018 metų. Nuo 2002 metų Neringa gyveno, mokėsi bei dirbo Maljorkoje. 2018 metais Maljorkos sostinėje Palmoje ji ir įgijo slaugytojos padėjėjos specialybę, o netrukus po to pradėjo dirbti Vokietijoje. Palikti „rojumi“ vadintą Maljorką jauna moteris apsisprendė dėl savo garbaus amžiaus mamytės, kurią galėdavo aplankyti gana retai. Būtent lankstus darbo grafikas, dirbant per Hausengel agentūrą, suteikė puikią progą dažniau aplankyti mamą bei praleisti daugiau laiko kartu.

Nejauki tyla

Laura Bihari, Vengrija
2010 metų rugpjūtis Vengrijoje buvo labai karštas, kartais temperatūra kilo net iki 38 laipsnių. Tačiau man tai buvo nebesvarbu, nes po dviejų įtemptų mėnesių pagaliau gavau užsakymą per Hausengel. Buvau nepaprastai laiminga, kad dirbsiu užsienyje. Neturėjau absoliučiai jokios patirties, ruošiausi su mikroautobusiuku važiuoti į Vokietiją. Keliavome naktį, net nebuvau apie tai susimasčiusi, kad po vengriško karščio reikėtų pasiimti kažką šilčiau apsirengti. 22 laipsnių šiluma Vokietijoje mane šiek tiek nustebino.

Staigmena sode

Marzena Schulz, Lenkija
Dar būdama vaikas apie Vokietiją buvau labai geros nuomonės. Pažįstami gaudavo siuntinius iš Vakarų. Tokių siuntinių ir aš labai troškau, bet teko apgailestauti, kad neturiu giminių užsienyje, kurie galėtų ir man atsiųsti tokių dovanų. Suaugusi daugelį metų dirbau padavėja. Savo darbe tekdavo sutikti nemažai vokiečių, kurie paprastai būdavo labai malonūs. Tokios pažintys vertė mane dar labiau pamilti Vokietiją ir Vakarus.

Esu atvira naujai patirčiai

Audronė Tamulienė, Siauliai
Esu atvira naujai patirčiai saulėtą rugsėjo pradžios vidurdienį! Atvežė šnekus, įdomus, platų akiratį ir suvokimą beturįs siras, gyvenantis jau keliolika metų Vokietijoje ir ką tik iškeitęs pašto siuntų išvežiotojo darbą į taksisto. Gyvas pokalbis išstūmė bet kokį jaudulį.
Pasitinka močiutės dukra, išeinam į sodelį, sveikinuos ir užklausiu močiutės, kuo vardu. Atsako pavarde, su „Frau“ priešaky, bet, dukros paraginta, pasisako ir vardą. Važiuojam pietų į mažą jaukią kavinukę, beveik ant senojo, akmenimis grįsto tilto per upę. Sėdime lauke, tad akys vis apglosto senuosius fachverkinius namus, o jų šiame miestelyje išsaugota ir restauruota virš 400.

Gražiausia ką mes galime duoti vieni kitiems yra būtent pagalba

Janina Cubiera, Jonava
Visiems slaugytojams jų kasdieniniame darbe tenka be galo didelė atsakomybė, nes būtent jie yra arčiausiai tų, kuriems pagalba yra tiesiog būtina. Už tai mes dėkojame slaugomų asmenų ir jų šeimos narių vardu. Jūs esate tie, kurie atlieka labai svarbų darbą, įneša džiaugsmo ir gyvenimo kokybės į slaugomų asmenų gyvenimą!
Ponia Janina Cubiera taip pat yra tas angelas, kuris jau daugelį metų rūpinasi slaugytinais žmonėmis Vokietijoje. Ji mano, kad gražiausia ką mes galime duoti vieni kitiems yra būtent pagalba. Štai kokia patirtimi dalijasi ponia Janina.

Šis darbas man prie širdies

Aušrinė Giedrimienė, Silute
Ponios Aušrinės Giedrimienės iš Šilutės pažintis su Vokietija prasidėjo prieš 17 metų. Keletą metų teko padirbėti vaikų aukle, kol pramoko vokiečių kalbos. Toliau sekė bandymas dirbti slaugytoja. Ši veikla poniai Aušrinei tikrai patiko, bet sukurta šeima ir gimę trys vaikai pakoregavo ateities planus. „Visgi šeimai pritarus nuo 2016 metų vėl bandau savo jėgas slaugoje. Tik šiuo metu susiradau įmonę "Hausengel", kuria dar neteko nusivilti.

Ponia Anna Gawrecka ir jos istorija

Ponia Bożena Wiśniewska ir jos slaugomas asmuo

„Mano draugystė su įmonės Hausengel komanda prasidejo palyginti seniai – 2008 metais. Per visą šį laiką dirbu antroje šeimoje. Šioje įmonėje man patinka daug kas. Tačiau kai kas ir stebina. Didžiausias mano nustebimas buvo agentūros viešbutis. Aš jį įsivaizdavau visai kitaip. Bet jame man visai patikdavo: daug moterų, daug istorijų.... Na, o apie biuro darbuotojas tik geriausi atsiliepimai, iškilus klausimams visada bus surastas atsakymas. Džiaugiuosi, kad esu Hausengelio namų angelų komandoje.”

Janina Cubiera, Jonava

„Jei klaustumėte, kaip aš atradau šią agentūrą, mano atsakymas būtų tikriausiai nuspėjamas: pagal atsiliepimus. Gyvenime susiklostė tokia situacija, kad aš ieškojau naujo darbo. Žinojau, kad viena mano draugė dirba Vokietijoje slaugytoja, todėl kreipiausi į ją informacijos. Kadangi mano draugė buvo dirbusi keliose agentūrose, turėjo su kuo palyginti darbo sąlygas. Šiuo atveju geriausi atsiliepimai buvo apie įmonę Hausengel.

Tuo greitai ir pati įsitikinau. Čia mane pasitiko labai draugiškas kolektyvas. Gavau išsamią informaciją apie apie šeimą, kurioje dirbsiu bei apie darbo sąlygas, buvau supažindinta su individualios veiklos niuansais bei visu man suteikiamu servisu (draudimas, dokumentai, buhalteriniai klausimai). Jau pusę metų dirbu per įmonę Hausengel ir esu labai patenkinta. Dirbant užsienyje labai svarbu nesijausti vienišam, turėti tvirtą užnugarį, jausti, kad iškilus kokiai nors problemai ar neaiškumui, gali kreiptis patarimo ar pagalbos. Pagirtina, kad agentūra rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimu. Pavyzdžiui, siūlo dalinį vokiečių kalbos kursų finansavimą – šia galimybe aš pasinaudojau ir labai džiaugiuosi, kad per palyginus trumpą laiką mano vokiečių kalbos žinios stipriai pagerėjo. Taip pat siūlomi nemokami inovatyvūs slaugos kursai, kurių mokomąja medžiaga galima naudotis ypač lanksčiai – nepriklausomai nuo vietos ir laiko, tiesiog tada, kai patogu ar kai iškyla klausimų tam tikra tema.“

Zinaida Orlovaite, Kaunas

„Jau septyni metai, kai esu nusprendusi savo veiklą sieti su senjorų slauga. Ir nesvarbu kur -  Lietuvoje ar Vokietijoje. Šį kartą koja kojon žengiu su firma Hausengel. Džiaugiuosi draugišku, išsamiu bendravimu, protingais patarimais, kantrybe, kurios sulaukiau pradėjus bendradarbiauti su Hausengel firma.”

Rasa Augustinavičiūtė, Marijampole

„Šiuo metu, baigdama savo darbą pas pastarąjį užsakovą, norėčiau iš visos širdies padėkoti tarpininkaujančiai agentūrai Hausengel už labai gerą bendradarbiavimą. Mano darbą visada labai palengvina nuolatinė komunikacija su agentūros darbuotojais. Biuro darbuotojos visą laiką nuoširdžiai padeda kilus rūpesčiams ar pasitaikius problemoms, o svarbiausia visada padeda jas išspręsti, kad visos pusės liktų patenkintos. Tiesiog stebina, kad net ne biuro darbo valandomis visada galima susisiekti su budinčiu Hausengel darbuotoju. Puikus bendradarbiavimas su biuro darbuotojomis garantuoja nepriekaištingą darbų eigą, būtiną saugumo jausmą bei draugišką visapusišką pagalbą profesionalios slaugos srityje. Tuo pačiu noriu padėkoti už įvairiapusę pagalbą, kuri yra orientuota į asmeninius poreikius (pvz. kelionės iš ir į atitinkamą darbo vietą). Toks servisas tikrai palengvina kasdieninį gyvenimą slaugytojo profesijoje. Su didžiausiu malonumu galiu rekomenduoti agentūrą Hausengel visiems aplinkui!”

Vanda Budena, Tutzing

"Slaugos srityje dirbu nuo 2010 metų ir jau metai per įmonę Hausengel. Man patinka šis darbas, nes dirbdama su žmonėmis jauciuosi labai gerai. O įmonę Hausengel pasirinkau perskaičiusi informaciją internete apie tai, kaip įsikūrė ši agentūra. Man tai padarė įspūdį! Labai džiaugiuosi papuolusi į tokios nuostabias gretas. As nuoširdžiai dėkoju visam Hausengel kolektyvui, kad visada būnu išklausyta, o malonios biuro darbuotojos pataria įvairiose situacijose. Esu labai laiminga dirbdama šiame nuostabiame kolektyve ir linkiu sėkmės visiems Hausengel darbuotojams."

Danė Šlenderienė, Siauliai

"Dėl tam tikrų šeimyninių aplinkybių ir mažų atlyginimų Lietuvoje bandžiau rasti darbą Vokietijoje. Tokiu būdų ėmiausi slaugytojos darbo. Iš pradžių planauvau padirbti du, tris metus, atsigauti finansiškai ir vėl grįžti dirbti į Lietuvą. Bet kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant. Nepajutau kai prabėgo vienuolika metų. Aš tiesiog pamilau šį darbą, nes norisi padėti pagyvenusiems žmonėms, ligoniams, neigaliesiems. Dirbdama šį darbą aš prisidedu padedant įveikti buities rūpesčius, stiprinant sveikata, mane džiugina puoselėjamas betarpiškas bendradarbiavimas su mano globojamais asmenimis. Dirbdama slaugytoja ir bendraudama su senyvo amžiaus žmonėmis įgijau daug gyvenimiškos patirties. Taip pat ir stiprybės, nes kiekvienu momentu turi būti ir slaugytoja, ir patareja. Dirbant šeimoje tenka kartu džiaugtis ir liūdėti, priimti gyvenimą tokį, koks jis yra. Tokiu būdu ir pati nuolat mokausi naujų dalykų. Kaip ir kiekviename darbe, taip ir slaugoje kartais gali pasitaikyti problemų. Tuomet visada drąsiai kreipiuosi į agentūrą. Esu rami, nes žinau, kad man patars ir padės. Aš jau daug metų dirbu per įmonę Hausengel ir galiu drąsiai teigti, kad neturiu jokių nusiskundimų. Labiausiai vertinu nuoširdų bendravimą ir džiaugiuosi būdama kartu su Jumis."

Jūratė Bartkuvienė, Sakiai

„Du mano draugai man rekomendavo Hausengel. Neabejojau, kad Hausengel man yra puikus verslo partneris. Hausengel visada pateikia aiškią ir patikrintą informaciją apie sąlygas. Aš negalvoju, kad reikėtų kažką patobulinti Hausengel. Nuo pat pradžių esu labai patenkintas bendradarbiavimu. Susitikimas su pirmąja šeima man buvo svarbus įvykis ir aš visą laiką jaučiau, kad „viskuo pasirūpinta“.

Krzysztof Kozber, Lenkija

Hausengel-Slaugytojos

Ar norite papasakoti savo istoriją? Ar norite įvertinti bendradarbiamimą su Hausengel? Jei turite klausimų ar pastabų, bet kada galite su mumis susisiekti! Mes esame Jūsų paslaugomis!

Susisiekite su mumis!