Greitasis korona testas Greitasis korona testas

Mūsų slaugytojų atsiliepimai

Didėjantis rekomendacijų skaičius tiesiog kalba pats už save. Patenkinti slaugytojai yra didžiausias mūsų turtas ir geriausia rekomendacija. Čia galite rasti nemažai mūsų slaugytojų atsiliepimų.

„Hausengel teikia man saugumą“

Zofia Machoń, Lubartów
„Kai sužinojau ir supratau, kaip atrodo bendradarbiavimo modelis, nusprendžiau, kad individuali veikla man labiausiai tinka. Manęs nė kiek negąsdino, nes žinojau, kad Hausengel pasirūpina visais biurokratiniais reikalais. Firma pasirūpina visais formalumais. Man dėl nieko nereikia jaudintis ir neturiu jokių problemų. Džiaugiuosi, kad galiu dirbti su Hausengel, nes įmonė pasirūpina visais formalumais ir suteikia man didelį saugumą Vokietijoje“.

Ponia Anna Gawrecka ir jos istorija

Ponia Bożena Wiśniewska ir jos slaugomas asmuo

„Mano draugystė su įmonės Hausengel komanda prasidejo palyginti seniai – 2008 metais. Per visą šį laiką dirbu antroje šeimoje. Šioje įmonėje man patinka daug kas. Tačiau kai kas ir stebina. Didžiausias mano nustebimas buvo agentūros viešbutis. Aš jį įsivaizdavau visai kitaip. Bet jame man visai patikdavo: daug moterų, daug istorijų.... Na, o apie biuro darbuotojas tik geriausi atsiliepimai, iškilus klausimams visada bus surastas atsakymas. Džiaugiuosi, kad esu Hausengelio namų angelų komandoje.”

Janina Cubiera, Jonava

„Jei klaustumėte, kaip aš atradau šią agentūrą, mano atsakymas būtų tikriausiai nuspėjamas: pagal atsiliepimus. Gyvenime susiklostė tokia situacija, kad aš ieškojau naujo darbo. Žinojau, kad viena mano draugė dirba Vokietijoje slaugytoja, todėl kreipiausi į ją informacijos. Kadangi mano draugė buvo dirbusi keliose agentūrose, turėjo su kuo palyginti darbo sąlygas. Šiuo atveju geriausi atsiliepimai buvo apie įmonę Hausengel.

Tuo greitai ir pati įsitikinau. Čia mane pasitiko labai draugiškas kolektyvas. Gavau išsamią informaciją apie apie šeimą, kurioje dirbsiu bei apie darbo sąlygas, buvau supažindinta su individualios veiklos niuansais bei visu man suteikiamu servisu (draudimas, dokumentai, buhalteriniai klausimai). Jau pusę metų dirbu per įmonę Hausengel ir esu labai patenkinta. Dirbant užsienyje labai svarbu nesijausti vienišam, turėti tvirtą užnugarį, jausti, kad iškilus kokiai nors problemai ar neaiškumui, gali kreiptis patarimo ar pagalbos. Pagirtina, kad agentūra rūpinasi savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimu. Pavyzdžiui, siūlo dalinį vokiečių kalbos kursų finansavimą – šia galimybe aš pasinaudojau ir labai džiaugiuosi, kad per palyginus trumpą laiką mano vokiečių kalbos žinios stipriai pagerėjo. Taip pat siūlomi nemokami inovatyvūs slaugos kursai, kurių mokomąja medžiaga galima naudotis ypač lanksčiai – nepriklausomai nuo vietos ir laiko, tiesiog tada, kai patogu ar kai iškyla klausimų tam tikra tema.“

Zinaida Orlovaite, Kaunas

„Jau septyni metai, kai esu nusprendusi savo veiklą sieti su senjorų slauga. Ir nesvarbu kur -  Lietuvoje ar Vokietijoje. Šį kartą koja kojon žengiu su firma Hausengel. Džiaugiuosi draugišku, išsamiu bendravimu, protingais patarimais, kantrybe, kurios sulaukiau pradėjus bendradarbiauti su Hausengel firma.”

Rasa Augustinavičiūtė, Marijampole

„Šiuo metu, baigdama savo darbą pas pastarąjį užsakovą, norėčiau iš visos širdies padėkoti tarpininkaujančiai agentūrai Hausengel už labai gerą bendradarbiavimą. Mano darbą visada labai palengvina nuolatinė komunikacija su agentūros darbuotojais. Biuro darbuotojos visą laiką nuoširdžiai padeda kilus rūpesčiams ar pasitaikius problemoms, o svarbiausia visada padeda jas išspręsti, kad visos pusės liktų patenkintos. Tiesiog stebina, kad net ne biuro darbo valandomis visada galima susisiekti su budinčiu Hausengel darbuotoju. Puikus bendradarbiavimas su biuro darbuotojomis garantuoja nepriekaištingą darbų eigą, būtiną saugumo jausmą bei draugišką visapusišką pagalbą profesionalios slaugos srityje. Tuo pačiu noriu padėkoti už įvairiapusę pagalbą, kuri yra orientuota į asmeninius poreikius (pvz. kelionės iš ir į atitinkamą darbo vietą). Toks servisas tikrai palengvina kasdieninį gyvenimą slaugytojo profesijoje. Su didžiausiu malonumu galiu rekomenduoti agentūrą Hausengel visiems aplinkui!”

Vanda Budena, Tutzing

"Slaugos srityje dirbu nuo 2010 metų ir jau metai per įmonę Hausengel. Man patinka šis darbas, nes dirbdama su žmonėmis jauciuosi labai gerai. O įmonę Hausengel pasirinkau perskaičiusi informaciją internete apie tai, kaip įsikūrė ši agentūra. Man tai padarė įspūdį! Labai džiaugiuosi papuolusi į tokios nuostabias gretas. As nuoširdžiai dėkoju visam Hausengel kolektyvui, kad visada būnu išklausyta, o malonios biuro darbuotojos pataria įvairiose situacijose. Esu labai laiminga dirbdama šiame nuostabiame kolektyve ir linkiu sėkmės visiems Hausengel darbuotojams."

Danė Šlenderienė, Siauliai

"Dėl tam tikrų šeimyninių aplinkybių ir mažų atlyginimų Lietuvoje bandžiau rasti darbą Vokietijoje. Tokiu būdų ėmiausi slaugytojos darbo. Iš pradžių planauvau padirbti du, tris metus, atsigauti finansiškai ir vėl grįžti dirbti į Lietuvą. Bet kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant. Nepajutau kai prabėgo vienuolika metų. Aš tiesiog pamilau šį darbą, nes norisi padėti pagyvenusiems žmonėms, ligoniams, neigaliesiems. Dirbdama šį darbą aš prisidedu padedant įveikti buities rūpesčius, stiprinant sveikata, mane džiugina puoselėjamas betarpiškas bendradarbiavimas su mano globojamais asmenimis. Dirbdama slaugytoja ir bendraudama su senyvo amžiaus žmonėmis įgijau daug gyvenimiškos patirties. Taip pat ir stiprybės, nes kiekvienu momentu turi būti ir slaugytoja, ir patareja. Dirbant šeimoje tenka kartu džiaugtis ir liūdėti, priimti gyvenimą tokį, koks jis yra. Tokiu būdu ir pati nuolat mokausi naujų dalykų. Kaip ir kiekviename darbe, taip ir slaugoje kartais gali pasitaikyti problemų. Tuomet visada drąsiai kreipiuosi į agentūrą. Esu rami, nes žinau, kad man patars ir padės. Aš jau daug metų dirbu per įmonę Hausengel ir galiu drąsiai teigti, kad neturiu jokių nusiskundimų. Labiausiai vertinu nuoširdų bendravimą ir džiaugiuosi būdama kartu su Jumis."

Jūratė Bartkuvienė, Sakiai

„Du mano draugai man rekomendavo Hausengel. Neabejojau, kad Hausengel man yra puikus verslo partneris. Hausengel visada pateikia aiškią ir patikrintą informaciją apie sąlygas. Aš negalvoju, kad reikėtų kažką patobulinti Hausengel. Nuo pat pradžių esu labai patenkintas bendradarbiavimu. Susitikimas su pirmąja šeima man buvo svarbus įvykis ir aš visą laiką jaučiau, kad „viskuo pasirūpinta“.

Krzysztof Kozber, Lenkija

Hausengel-Slaugytojos

Ar norite papasakoti savo istoriją? Ar norite įvertinti bendradarbiamimą su Hausengel? Jei turite klausimų ar pastabų, bet kada galite su mumis susisiekti! Mes esame Jūsų paslaugomis!

Susisiekite su mumis!