Hausengel akademija

Slaugos ir priežiūros specialistų iš Europos mokymas ir tobulinimas

Ypatinga yra tai, kad iš principo visi besidomintys gali kelti savo kvalifikaciją mūsų akademijoje.

Tai yra absoliuti naujiena taip vadinamos slaugos visą parą srityje,

nes nei viena kita šios srities įmonė neturi savo nuosavos, Darbo biržos AZAV direktyvomis pripažintos mokymo institucijos.

Vieningas kokybės standartas

 

Įkurdami Hausengel akademiją mes išsikėlėme tikslą, būti dar konkurencingesniais, siekti dar daugiau skaidrumo ir kokybės keliant slaugos ir priežiūros specialistų kvalifikaciją. Tokiu būdu apmokymas yra privalomas, t.y. niekas negali tapti Hausengel franšizės gavėju, prieš tai nepraėjus mūsų apmokymo programos.

Mūsų nuoseklaus mokymo dėka visoms šeimoms, kuriose yra slaugomų asmenų, galime garantuoti vienodai aukštus slaugos ir priežiūros, kurią teikia mūsų franšizės gavėjai, kokybės standartus.

Tokiu būdu Hausengel slaugytojai labai stipriai skiriasi nuo kitų rinkoje esančių slaugos paslaugų teikėjų.

Taip pat ir mūsų tarptautinėse atstovybėse yra keliami aukšti standartai, kurie užtikrinami bendradarbiaujant su plačiu spektru pripažintų slaugos kursų ir kalbų mokyklų.

Sertifikavimas

 

Hausengel akademijos sertifikavimas pagal nacionalinės darbo biržos AZAV direktyvas rodo, kad tai nėra vien iškeltas tikslas, tačiau yra ir realiai įgyvendinama praktikoje. Nuo pat akademijos įkūrimo mes sėkmingai laikomės direktyvos nuostatų, kurias atitinka mūsų sertifikavimas pagal AZAV ir DIN ISO 9001.

Hausengel rundum versorgt

Kontaktinis asmuo 

 Karolina Kasperek

Karolina Kasperek