Sertifikuoti slaugytojai namų aplinkoje

Šis unikalus tobulinimosi kursas apima 23 modulius, o jį sudaro 230 pamokų, kuriose apžvelgiamos visos svarbiausios slaugos ir priežiūros, kurią atlieka artimieji namų aplinkoje, temos.

SpringerPflege

E-Learning mokymas 8 kalbomis

 

Šis sertifikuotas kursas yra pirmasis nuotolinio mokymo principu paremtas tobulinimo kursas šioje srityje. Greta slaugytojų iš Rytų Europos (kursas yra prieinamas keletu skirtingų kalbų) šis kursas gali būti naudingas visiems asmenims, kurie privačiai slaugo savo šeimos narius arba kaip slauga užsiimantys asmenys prižiūri giminaičius, kaimynus ar tiesiog kitus asmenis, kuriems būtina slauga jų namuose. Taip pat ir šis kursas gali būti naudingas ir patyrusiems slaugytojams, kurie nori atšviežinti bei praplėsti savo turimas žinias. Visi slaugytojai iš taip vadinamos. „24 valandų slaugos“ srities yra laukiami Hausengel akademijoje.

Šis kursas apima daug slaugos ir priežiūros temų, kurios numatytos slaugytojo padėjėjo mokymo programoje § 87b SGB XI!

Logo Industrie-und Handelskammer Kassel-Marburg

Dalyvių atsiliepimai

 

Patenkinti klientai yra geriausias įvertinimas. Tas pats principas galioja ir mūsų nuotolinio mokymo (E-Learning) kursų dalyviams. Todėl atlikome apklausą!

Kadangi nuotolinis mokymas (E-Learning) kelia mokslo atžvilgiu kontroversiškas diskusijas, jis taikomas ne visose srityse. Mūsų slaugytojų namų aplinkoje tobulinimui ši koncepcija pasiteisino kaip ypatingai efektyvi mokymosi forma. Mokytis galima labai lanksčiu tempu ir pagal poreikį – neribojant savęs nei laike, nei vietoje. Mokymosi medžiaga yra gerai pritaikoma praktikoje.

Čia galite perskaityti mūsų kursų dalyvių atsiliepimus, skirtus kitiems kursų dalyviams.

Atsiliepimai

  • Įdomaus ir plataus spektro priemonės apima video siužetus, specialistų komentarus, korteles ir t.t.
  • Papildoma darbo knyga, skirta realių atvejų analizei ir praktiniam užduočių atlikimui
  • Net ir pabaigus kursus mokomąja medžiaga galite naudotis pagal poreikį, siekiant atšviežinti turimas žinias
  • Pabaigus kursą kiekvienas dalyvis gauna valstybės mastu pripažintą ir AZAV direktyvomis pripažintos Hausengel akademijos sertifikatą
  • Asmeninės konsultacijos viso kurso metu iš Hausengel akademijos pusės

Šių sertifikuotų nuotolinio mokymo kursų kaina yra tik 135 Eurai įskaitant darbo knygą!

Galbūt susidomėjote? Tuomet džiaugsimės galėdami Jus pasveikinti tapus mūsų kursų dalyviu. Daugiau informacijos suteiksime telefonu
06424 / 92 837 - 515

Registruotis dabar!

Kontaktai

 
 Karolina Kasperek

Karolina Kasperek

B.A. Pflege- und Gesundheitsförderung, Leitung Hausengel Akademie, Head of Hausengel Academy