Vokiečių kalbos kursai

Valstybės mastu pripažintai ir pagal AZAV sertifikuotai akademijai yra ypatingai svarbu teikti pagalbą slaugytojams, siekiant pagerinti jų kalbos įgūdžius.

Logo an-juLogo Cursuri Autorizate

Pagrindinės vokiečių kalbos žinios yra svarbi profesionalios slaugos dalis, siekiant kokybiškai atlikti slaugos paslaugas namų aplinkoje.

Mūsų tarptautinėse akademijos atstovybėse mes siekiame sukurti platų kursų tinklą. Vengrijoje šiuo metu mes bendradarbiaujame su Vengrijos kalbų mokykla "AN-JU Nyelviskola", Lietuvoje su kalbų mokykla "Gloria lingua" , Rumunijoje su kalbų mokykla "Centrul de Formare si Certificare Profesionala" (www.cursuriautorizate.eu), o Lenkijoje su kalbų mokykla "Profi-Lingua".

Kiekvienas Hausengel franšizės gavėjas gali gauti 75 € eurų vokiečių kalbos kursų kompensaciją.

Kalbant toliau, mes siūlome mūsų slaugytojams galimybę lanksčiai ir nepriklausomai nuo vietos gerinti savo kalbos įgūdžius. Tuo tikslu kaip Phase 6 mes sukūrėme unikalią mokomąją platformą Deutsch-Lern-App, kuri išskirtinai apima temas "Slauga ir priežiūra namų aplinkoje".

Hausengel slaugytojai gauna licenciją vieneriems metams nemokamai. Visi kiti besidomintys asmenys gali įsigyti licenciją tik už 5 Eurus per mėnesį.