<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Hausengel kaip darbdavys

Kodėl įmonė Hausengel? Nes tai kas svarbiausia yra žmogus!

Žmonės suformuoja įmonės charakterį. Štai kodėl mums svarbu, kad mūsų darbuotojai jaustųsi gerai ir galėtų tobulėti, nesvarbu, ar jie pradeda savo karjerą, ar ilgą laiką jau dirba su mumis. Mes siūlome įvairiapusią veiklą tarptautinėje įmonėje, plėtros perspektyvas ir daug kitų pranašumų.

Mūsų, kaip darbdavio, stipriosios pusės

Įmonėje „Hausengel“ įgyvendiname atvirą bendravimo kultūrą. Svarbiausias mūsų rūpestis yra sukurti pasitikėjimo kupiną darbo atmosferą, kurioje mūsų darbuotojai, nepaisant jų funkcijų ir pareigų, sulaukia pripažinimo ir konstruktyvios kritikos. Laikydamiesi sąžiningo ir abipusio bendradarbiavimo valdymo stiliaus, įtraukiame darbuotojus į sprendimų priėmimo procesus.

Pracownicy Hausengel
Simon Wenz

Individualus skatinimas kaip tobulėjimo galimybė

Motyvuoti ir gerai išsilavinę darbuotojai yra svarbiausias mūsų turtas. Pripažindami individualias darbuotojų kompetencijas ir priskirdami jiems tinkamas užduotis, mes skatiname jų pačių iniciatyvą bei asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Mūsų atstovybių vadovai skatina atsakomybės jausmą savo komandose už savo darbo sritį, o kartu  ir visą įmonę.


Mes esame atsakingi už savo darbuotojų įgūdžius ir keliame aukštus darbo standartus tiek planuodami personalą ateičiai, tiek ir tęsdami profesinį mokymą. Mes skatiname motyvaciją mokydamiesi ir bendraudami.


Mes laikome komandinį darbą mūsų sėkmingo verslo pagrindu. Nes tai leidžia mums darniai ir kolegiškai dirbti visose įmonės srityse - visose Hausengel atstovybėse Vokietijoje ir užsienyje. Turėdami tai omenyje, konfliktą matome kaip galimybę nuolat tobulinti bendradarbiavimą.

Man dirbant Hausengel viskas pasikeitė

Marta Janiak
Ar darbas gali būti intensyvus ir įdomus bei tuo pačiu prasmingas ir motyvuojantis? Ar gali darbas sudaryti didelę kasdienio gyvenimo dalį ir dar palikti pakankamai vietos asmeniniam gyvenimui? Ar darbas turi reikšti tik paskirtų pareigų vykdymą, ar jis taip pat gali teigiamai prisidėti formuodamas Jūsų kasdienybę per savo asmenybę, discipliną, atsakomybę ir sąžinę? Galiausiai - ar darbas pats savaime gali būti įdomus ir tenkinantis? Niekada anksčiau į visus šiuos klausimus nebūčiau atsakiusi „taip“. Viskas pasikeitė, kai radau darbą Hausengel…

Hausengel yra didelė, spalvinga tarptautinė komanda

Gabriella Toth
„Svajonių darbas“ visiems, dirbantiems užsienyje, yra tokia veikla, kurioje galima aktyviai vartoti gimtąją kalbą. Galiu pasakyti, kad mano kolegos yra vieni laimingųjų, kurie savo darbe gali naudoti gimtąją kalbą kaip labai svarbų komponentą: „Hausengel“ yra tikra tarptautinė komanda tikrąja to žodžio prasme. 2012 m. atvykau į Vokietiją kaip Badapešto ELTE universiteto Bibliotekų ir informacijos mokslų instituto studentė, siekdama užbaigti savo mokslinių tyrimų darbą Marburge, reikalingą mano studijoms. Tuo metu net negalvojau, kad po metų pasitrauksiu iš savo profesijos ir dirbsiu visiškai naujoje srityje.

Hausengel man reiškia paslaugumą

Magdalena Gärtner
Mano darbas Hausengel įmonėje slaugos vadybos skyriuje prasidėjo 2015 metų rugsėjo mėnesį. Tai buvo susiję su mano persikėlimu iš Lenkijos į Vokietiją - didelis projektas, kuris turėjo įtakos visoms mano gyvenimo sritims. Mano dabartinis vadovas tuo laiku mane labai palaikė. Bet kada galėjau paprašyti kolegų pagalbos. Nesvarbu, ar tai buvo pats persikraustymas, ar visi formalumai (pvz., pagalba ieškant būsto ar bendraujant su institucijomis) - viskas vyko nesudėtingai ir be streso. Tai nebūtų buvę įmanoma man skirto laiko, supratimo ir kantrybės, kurią man rodė kolegos iš Hausengel.

Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus

Maike Shapran
Man yra 31 metai ir nuo 2010 birželio mėnesio dirbu firmoje Hausengel. Darbas man teikia daug džiaugsmo, o kolegos tiesiog puikūs. Mes labai gerai sutariame ir esame gera komanda. Pradėjusi dirbti aš buvau ponios Doris Wenz asistentė. Bendradarbiavimas teikė daug džiaugsmo ir leido daug ko išmokti. 

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina kasdien iš naujo!

Marzena Tylman
Aš dirbu firmoje Hausengel skambučių centre. Sąžiningai galiu prisipažinti, kad tai nebuvo mano svajonių darbas. Bet kuo ilgiau čia dirbu, tuo man tampa aiškiau, kad šito darbo nekeisčiau į jokį kitą. Kasdien girdžiu, kokie dėkingi yra slaugytojai, slaugytojos, slaugomų asmenų šeimos už mūsų pagalbą bei paramą. Tai jau yra įrodymas, kad mūsų darbas yra labai prasmingas. Šie dėkingumo žodžiai yra kaip komplimentas, bet kartu ir iššūkis. Mes negalime nuvilti žmonių, kurie mumis pasitiki.

Šioje firmoje mane labiausiai nustebino atvirumas

Stefan Szablewski
Po trijų metų nuolatinių kelionių, gyvenimo ant lagaminų norėjau rasti tokią darbo vietą, kuri būtų netoli namų. Aš ieškojau įdomios darbo vietos, kuri atitiktų mano lūkesčius ir Hausengel dėka tokį darbą radau.
Tiksli darbo laiko apskaita Tiksli darbo laiko apskaita
Linijinė hierarchija Linijinė hierarchija
Kava ir gėrimai Kava ir gėrimai
Darbuotojų nuolaidos Darbuotojų nuolaidos
Darbuotojų apmokymai Darbuotojų apmokymai
Privatus sveikatos draudimas Privatus sveikatos draudimas