Hausengel kaip darbdavys

Kodėl įmonė Hausengel? Nes tai kas svarbiausia yra žmogus!

Žmonės suformuoja įmonės charakterį. Štai kodėl mums svarbu, kad mūsų darbuotojai jaustųsi gerai ir galėtų tobulėti, nesvarbu, ar jie pradeda savo karjerą, ar ilgą laiką jau dirba su mumis. Mes siūlome įvairiapusią veiklą tarptautinėje įmonėje, plėtros perspektyvas ir daug kitų pranašumų.

Mūsų, kaip darbdavio, stipriosios pusės

Įmonėje „Hausengel“ įgyvendiname atvirą bendravimo kultūrą. Svarbiausias mūsų rūpestis yra sukurti pasitikėjimo kupiną darbo atmosferą, kurioje mūsų darbuotojai, nepaisant jų funkcijų ir pareigų, sulaukia pripažinimo ir konstruktyvios kritikos. Laikydamiesi sąžiningo ir abipusio bendradarbiavimo valdymo stiliaus, įtraukiame darbuotojus į sprendimų priėmimo procesus.

Pracownicy Hausengel
Simon Wenz

Individualus skatinimas kaip tobulėjimo galimybė

Motyvuoti ir gerai išsilavinę darbuotojai yra svarbiausias mūsų turtas. Pripažindami individualias darbuotojų kompetencijas ir priskirdami jiems tinkamas užduotis, mes skatiname jų pačių iniciatyvą bei asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Mūsų atstovybių vadovai skatina atsakomybės jausmą savo komandose už savo darbo sritį, o kartu  ir visą įmonę.


Mes esame atsakingi už savo darbuotojų įgūdžius ir keliame aukštus darbo standartus tiek planuodami personalą ateičiai, tiek ir tęsdami profesinį mokymą. Mes skatiname motyvaciją mokydamiesi ir bendraudami.


Mes laikome komandinį darbą mūsų sėkmingo verslo pagrindu. Nes tai leidžia mums darniai ir kolegiškai dirbti visose įmonės srityse - visose Hausengel atstovybėse Vokietijoje ir užsienyje. Turėdami tai omenyje, konfliktą matome kaip galimybę nuolat tobulinti bendradarbiavimą.

Tiksli darbo laiko apskaita Tiksli darbo laiko apskaita
Linijinė hierarchija Linijinė hierarchija
Kava ir gėrimai Kava ir gėrimai
Darbuotojų nuolaidos Darbuotojų nuolaidos
Darbuotojų apmokymai Darbuotojų apmokymai
Privatus sveikatos draudimas Privatus sveikatos draudimas