<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Mūsų įmonės struktūra ir akcijų apžvalga

Visos mūsų akcinės bendrovės įmonės, kaip ir kiti projektai  orientuojasi į ambulatorinę ir (dalinai) stacionarią ligonių ir senjorų slaugą. Šalia kvalifikuotų slaugytojų mes priskiriameir  slaugą bei priežiūrą namų aplinkoje  (taip vadinamą „24 valandų slaugą”), bei teikiame nekilnojamo turto paslaugas, mūsų srityje. Aktyviai dalyvaudami visuose procesuose,  mes skatiname nuomonių mainus.

Opieka ambulatoryjna

Ambulatorinė slaugytojų priežiūra šeimoms

„Hausengel GmbH“ organizuoja ambulatorinę slaugą namuose, kad užtikrintų slaugytinų asmenų individualumą ir asmeninį apsisprendimą. „Hausengel GmbH“ savo atstovybėse Marburge, Maince, Miunchene (Bavarija) ir Diuseldorfe siūlo visas pagrindinės slaugos  ir priežiūros paslaugas, teikia asmenines ir nemokamas konsultacijas ir randa bendrą kalbą kaip kompetentingas partneris su visais, kurie domisi priežiūra ir slauga. Už šių mūsų dvylikos atstovybių ribų, paslaugas gali pasiūlyti mūsų bendradarbiavimo partneriai. Tiesiog susisiekite su mumis ir sužinokite, ar Jūsų regione yra teikiamos mūsų partnerių slaugos paslaugas.

Opieka domowa

Slauga namų aplinkoje

Siekiame tikslo, kad slaugomi žmonės galėtų kuo ilgiau ir savarankiškiau gyventi savo namų aplinkoje. Laikydamiesi principo „viskuo pasirūpinta“, nuo 2005 m. siūlome slaugą namų aplinkoje (vadinamąją „24 valandų slaugą“) su apmokytais, atestuotais slaugytojais iš Rytų Europos. Mes susipažįstame su visais slaugytojais, kuriems atstovaujame asmeniškai,  kruopščiai juos paruošiame bei apmokome visapusiškai slaugai ir priežiūrai Hausengel akademijoje.

Generationenpark - Hausengel Immobilien GmbH & Co.KG

Kartų parkas - Hausengel Immobilien GmbH & Co. KG

Kartų parkas ne tik suartina jaunus ir senus žmones, bet taip pat atsižvelgia į demografinę raidą, pagal kurią keičiasi vyresnio amžiaus žmonių poreikiai, tokie kaip gyvenamųjų patalpų pritaikymas neįgaliųjų vežimėliams. Privaloma sąlyga: savivaldybės ir privatūs asmenys turi sukurti naujus pasiūlymus ir planus oriam gyvenimui senatvėje.

„Hausengel Immobilien GmbH & Co. KG“ buvo įkurta siekiant paskatinti tokias idėjas ir jas įgyvendinti. Iš pradžių kaip bandomąjį projektą atlikome Hausengel įmonės mieste, Heskeme. Gavus Ebsdorfergrundo savivaldybės palaikymą, buvo sukurtas kartų parkas su senelių namais, kurie pritaikyti neįgaliesiems, taip pat įrengta nemažai butų jaunoms šeimoms su įvairiomis infrastruktūromis, tokiomis kaip senjorų kavinė, dienos priežiūros centras, renginių susitikimo vieta ir parkelis su poilsio zona, kur galima žaisti ir pailsėti.

Už šį objektą yra atsakinga „Hausengel Immobilien GmbH & Co. KG“,  kuri  iš dalies išnuomoja arba parduoda senjorams ir jaunoms šeimoms butus. Tai sukuria modernią sugyvenimo formą tarp jauno ir seno žmogaus.