<
Schliessen
Schliessen

Čia ir dabar. Asmeniškai. Paprastai. Hausengel komunikacija plečiasi su WhatsApp

Įmonė Hausengel džiaugiasi, galėdama pranešti apie mūsų aukščiausios kokybės klientų serviso plėtrą. Nuo šiol slaugytojai arba žmonės, kurie paprasčiausiai domisi mūsų siūlomomis paslaugomis, mūsų profesionalių konsultantų komandą gali pasiekti ne tik įprastais būdais telefonu ar elektroniniu paštu, bet taip pat patogiai ir greitai per WhatsApp.

Aukščiausios kokybės klientų aptarnavimas  dabar dar arčiau 

WhatsApp užtikrins dar tiesesnį, asmeniškesnį ir paprastesnį bendravimą. Tokiu būdu Jūs turite galimybę vos vienu mygtuko paspaudimu užmegzti kontaktą su mūsų konsultantu. Ši naujovė pabrėžia mūsų įsipareigojimą slaugytojams ir suinteresuotosioms šalims visada teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir įvairiapusę pagalbą.

Lankstumas ir artumas - visapusiška pagalba

WhatsApp naudojimas atveria naujas komunikacijos galimybes, nesvarbu esate namuose ar kelyje. Šis lankstumas prisideda prie mūsų tikslo, bet kuriuo metu būti slaugytojams  pasiekiamais čia  ir dabar bei visada atsižvelgti į individualius jų poreikius. Naudojantis  WhatsApp asmeniniai reikalai gali būti sutvarkyti dar greičiau ir individualiau, o tai iš esmės gerina mūsų servisą.

Numeris slaugytojams: +49 163 7426090

Jau dabar galite išsisaugoti mūsų naują WhatsApp numerį bei pasinaudoti mūsų išplėsto paslaugų klientams serviso privalumais arba paspauskite žemiau esančią nuorodą ir pradėkite tiesioginį pokalbį su mumis: WhatsApp su Hausengel pradėti. Galite rašyti mums vokiečių kalba arba savo gimtąja kalba!

Tačiau tai dar ne viskas – mes kreipiamės ir į šeimas Vokietijoje, klientus ar besidominčius  24 valandų slauga. Atskiru WhatsApp numeriu šie žmonės galės su mumis susisiekti greitai ir patogiai.

„Naudojantis WhatsApp užtikriname greitą, nesudėtingą ir asmenišką bendravimą. Mums tai yra ne tik technologinė pažanga, tačiau visų pirma, mūsų įsipareigojimo, slaugytojams visuose jų veiklos etapuose siūlyti tik geriausias paslaugas, išraiška. Kartais skubi pagalba yra tiesiog būtina. Ypač tuo metu, kai dirbama toli nuo tėvynės arba esant kelyje. WhatsApp šiuo požiūriu yra praktiškas sprendimas, mūsų slaugytojams suteikiantis galimybę greitai ir efektyviai reaguoti tam tikrose situacijose.“- sako Juliane Bohl, Hausengel vadovė. „Dėl žemos šio ryšio kanalo slopinimo ribos su mumis susisiekti bus dar greičiau ir paprasčiau, o mes, kaip paslaugų teikėjas, būsime dar labiau prieinami ir pasiekiami.“, apibendrina ponia Bohl.