<
Schliessen
Schliessen

Focus įvertinimas: Hausengel tarp „Deutschlands Besten“ („Geriausi Vokietijoje“)

Vokietijos vadybos ir ekonominių tyrimų instituto (IMWF) atliktos studijos „Geriausi Vokietijoje – geriausi kasdieniniame gyvenime“ („Deutschlands Beste – die Besten im Alltag“) duomenimis Hausengel Holding AG pasižymėjo ypač gerai ir buvo priskirta prie geriausių slaugos ir pagalbos paslaugų teikėjų šalyje. Remiantis klientų vertinimu, tarp visų lygintų įmonių Hausengel patenka į Top 10 savo srityje ir tuo įrodo savo aukštus kokybės standartus bei ypatingą orientaciją į kliento poreikius.

 

Proga švęsti! Mes džiaugiamės įvertinimu "Deutschlands Besten" („Geriausi Vokietijoje“)!

Studija „Geriausi Vokietijoje – geriausi kasdieniniame gyvenime“ („Deutschlands Beste - Die Besten im Alltag“) buvo atlikta Focus Money ir Vokietijos IMWF užsakymu. Studija parodo, kuriais prekiniais ženklais ir kokiomis įmonėmis vokiečiai labiausiai pasitiki. Šios studijos pagrindu tapo daugelio šaltinių internete analizė, kaip pvz. klientų vertinimo formuliarai, produktų recenzijos ar patirtis, kuria dalinosi vartotojai internetinėje erdvėje. Išviso studijoje buvo tiriama apie 24.000 prekinių ženklų ir įmonių, bei atsižvelgiant į klientų balsus buvo išskirti tie, kurie tyrimo metu klientų buvo itin gerai įvertinti.

Tokiu būdu Hausengel Holding AG buvo įvertinta medicinos ir sveikatos srityje bei pasižymėjo labai gerais rezultatais. Tarp visų lygintų įmonių Hausengel užėmė 6 vietą tarp 18 išskirtų įmonių, dirbančių pagalbos ir slaugos srityje. Tarp tarpininkaujančių įmonių taip vadinamos „24-valandų slaugos“ srityje Hausengel buvo pripažinta netgi geriausia. Klientų balsų vertinimu Hausengel įmonių grupės paslaugų kokybė buvo įvertinta 71,8 taško iš galimų 100 taškų. Hausengel Holding AG tarybos pirmininkas Simon Wenz sako: „Mes esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą ir džiaugiamės tokiu teigiamu įvertinimu. Šis įvertinimas rodo, kad savo šūkio – viskuo pasirūpinta – laikomės pažodžiui. Mes pasikliaujame slaugos ir priežiūros paslaugų teikimo tinklu ir jau senai keliame sau aukštus kokybės reikalavimus. To pasiekti galime tik dialogo su savo klientais ir partneriais būdu. Orientaciją į klientą rodo tokie mūsų prioritetai kaip geras pasiekiamumas, platus informacijos spektras, o taip pat greitas ir į poreikius orientuotas reagavimas bet kurioje slaugos proceso situacijoje.“

Šeimos įmonė buvo įkurta prieš 15 metų ir nuo to laiko labai stipriai praplėtė tiek savo teikiamų paslaugų spektrą, tiek ir įmonės atstovybių tinklą. Nuo ambulatorinės slaugos su šešiomis atstovybėmis, slaugos namuose – taip vadinamos „24-valandų slaugos“ visoje Vokietijoje ir konsultacijų slaugos srityje iki kitų projektų, tokių kaip kartų parko kūrimas Hausengel apylinkėje Ebsdorfergrunde - visa tai aprėpia įmonių grupė po vienu stogu. „Mes galime savo klientams pasiūlyti platų spektrą tinklo principu veikiančių slaugos ir priežiūros paslaugų. Tokiu būdu mes esame tikri, kad slaugos reikalingi žmonės bei jų šeimų nariai gaus visą paramą, kurios jiems reikia. Individualiai, kompetentingai ir prieinamai“, teigia p.Wenz.

Įmonės įkūrėjų šeima Wenz taip pat yra susidūrusi su iššūkiu, kai teko patiems pasirūpinti oria slauga namų aplinkoje savo šeimos nariui. Būtent todėl jie nori pasidalinti savo asmenine istorija bei perduoti patirtį ir žinias iš tų laikų šeimoms, kurios yra panašioje situacijoje dabar. Tai buvo pagrindinis stimulas įkurti įmonę 2005 metais. „Apdovanojimas yra objektyvus kokybės įrodymas ir kartu patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje. Tačiau mes neketiname užmigti ant laurų, stengsimės ir ateityje aktyviai dalyvauti formuojant slaugos srities sistemą. Mes siekiame, kad aukšti standartai, kuriuos mes keliame, galiotų ne tik mums“, priduria p.Wenz.

Visa informacija apie studijos atlikimą pateikiama Website von   Deutschland Test.