<
Schliessen
Schliessen

Galimybių kupina vasara: kodėl dabar verta dirbti slaugos srityje

Kai dauguma žmonių vasaros metu išvyksta atostogauti, Jūs turite galimybę protingai išnaudoti šį laiką ir stipriai pagerinti savo biudžetą. Dabar yra idealus laikas pradėti bendradarbiavimą su Hausengel. Mūsų slaugytojai yra mūsų misijos pagrindas, todėl norime Jums parodyti, kodėl darbas vasaros sezono metu yra ypač naudingas Jums.

Lanksčios sąlygos – sprendžiate Jūs

Hausengel įmonė labai vertina pagarbą ir pasirinkimo laisvę. Kaip savarankiškai dirbantys slaugytojai Jūs patys sprendžiate, kaip ilgai norite dirbti konkrečioje darbo vietoje. Nesvarbu, ar norite padirbėti tik keletą savaičių, ar užsiimti šia veikla keletą mėnesių, mes rasime Jums tinkamą užsakymą. Būtent šis lankstumas leidžia Jums optimaliai priderinti  darbą prie Jūsų asmeninių poreikių bei finansinių planų. Verta pagalvoti: slaugos paslaugų poreikis vasaros metu yra ypatingai didelis. Galite laisvai rinktis iš didelio kiekio pasiūlymų. Pasinaudokite šiuo privalumu ir pasirinkite sau patrauklų variantą vasaros sezonui!

Vasaros loterija: laimėkite puikius piniginius prizus

Kad darbas vasaros sezonu būtų dar patrauklesnis, taip pat paskelbėme išskirtinę vasaros loteriją. Visi slaugytojai, kurie imasi užsakymo laikotarpiu nuo 1.06 iki 31.08.2024, pretenduoja laimėti piniginį prizą. Tokiu būdu Jūs galite papildomai gauti 150 €! Taip mes norime atsidėkoti už Jūsų atsidavimą ir pasirengimą dirbti vasaros mėnesiais. Įsivaizduokite, kad Jūs gaunate ne tik solidų užmokestį, bet dar turite ir galimybę dalyvaujant loterijoje gauti papildomą piniginį bonusą. Pasinaudokite šia vienkartine galimybe, kad ši vasara Jums dar labiau įsimintų.

 

Premijų sistema – atlygis už Jūsų ištikimybę

Be kita ko, kiekvienas Hausengel slaugytojas  paskatinamas už jo ištikimybę, nes mes žinome, kad Jūsų darbas yra labai vertingas ir reiklus. Vos pradėję per mus dirbti, automatiškai būsite įtraukti į mūsų premijų sistemą. Tai reiškia:

  • 180 dienų per metus: Išdirbate 180 dienų per metus kaip Hausengel slaugytojas - gaunate 50€ premiją.
  • 250 dienų per metus: Jei Jūs tais pačiais metais išdirbate 250 dienų, prie jau minėtų 50€ papildomai gaunate 80€.

O ar žinote, kas čia geriausia? Tai, kad Jums nereikia niekuo rūpintis – mes automatiškai skaičiuojame Jūsų išdirbtas dienas, o Jūs tuo tarpu galite pilnai susikoncentruoti į savo kaip slaugytojo pareigas. Kuo anksčiau pradėsite, tuo greičiau gausite atlygį. Pasinaudokite šiuo šansu ir pradėkite jau dabar!

Jūsų atsidavimas ir pasiaukojimas nusipelno pripažinimo ir tinkamo atlygio. Atsižvelgiant į daugybę Hausengel siūlomų naudų ir papildomų galimybių vasaros mėnesiais, teigiame, kad dabar yra puikus metas pradėti dirbti slaugos srityje. Laukiame Jūsų prisijungiant prie Hausengel šeimos ir tikimės šią vasarą pradėti sėkmingą bendradarbiavimą.