<
Schliessen
Schliessen

Hausengel dvigubina premiją už rekomendacijas: darykite gerą ir laimėkite dvigubai!

Ar jau girdėjote, kad Hausengel padvigubino premijas už rekomendacijas? Tai reiškia, kad Jūsų rekomendacijos dabar vertinamos dvigubai! Nudžiuginkite patys save 200 eurų už kiekvieną sėkmingą rekomendaciją. Jei Jūs jau ir anksčiau bendradarbiavote su mumis, tuomet jau žinote apie mūsų servisą su daug naudų, kurias Jums suteikia Hausengel franšizės sistema, kaip pvz.

  • Pelningi užsakymai Vokietijoje
  • Patrauklios uždarbio galimybės
  • Legalus darbas ir saugios sutartys
  • Pagalba ištisą parą
  • Visų formalumų perėmimas

Mūsų patarimas: Jei iki šiol buvote patenkinti mūsų bendradarbiavimu, prašome mus mielai rekomenduoti kitiems. Pasidalinkite savo gera patirtimi su draugu ar drauge, kurie taip pat norėtų ir būtų pasirengę dirbti slaugytojais Vokietijoje. O tai tikrai verta! Tai naudinga ne tik Jums patiems, tačiau ir Jūsų pažįstamiems. Jūsų pasitikėjimas mumis mums labai daug reiškia.

Perskaitykite Hausengel slaugytojų atsiliepimus ir sužinosite, kodėl jie tikrai rekomenduotų bendradarbiavimą su Hausengel. Maria, viena iš mūsų patenkintų slaugytojų sako: „Rekomendavau Hausengel savo kaimynei. Ji, kaip ir aš, yra sąlyginai nepriklausoma – vaikai jau užauginti. Labai vertinu Hausengel, nes galiu laisvai apsispręsti, kada ir kaip dažnai noriu padirbėti Vokietijoje bei kokio atlygio pageidauju už savo teikiamas paslaugas. Bendradarbiavimas yra pagrįstas pasitikėjimu – visuomet galiu su kažkuo susisiekti, nes Hausengel yra viskas puikiai organizuota. Rekomenduočiau šią įmonę ir be jokios premijos, bet gauti ją yra be abejo puiku! Laimėjusi 200 eurų galėsiu sau kažką mielo nusipirkti.“

Jei ir Jūs kaip Maria esate patenkinti mūsų bendradarbiavimu, rekomenduokite mus kitiems, o mes atsidėkosime Jums 200 eurų premija. Visos sąlygos pateikiamos čia: rekomendacijų formuliaras (jeweiligen Link einfügen).