<
Schliessen
Schliessen

"Hausengel" gavo TOP 100 įvertinimą - Kodėl turėtumėte dirbti tik su geriausiais šioje srityje

Mes, "Hausengel" komanda, džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pranešti, kad už išskirtines inovacijas mums suteiktas prestižinis TOP 100 apdovanojimas. Šis prestižinis apdovanojimas patvirtina mūsų, kaip priežiūros ir slaugos srities pionierių ir lyderių, poziciją. Tai naudinga ir mūsų slaugos darbuotojams.

Nuotraukoje: Ranga Yogeshwar asmeniškai sveikina "Hausengel" valdybos narę Juliane Bohl su prestižiniu TOP 100 apdovanojimu Vokietijos MVĮ viršūnių susitikime Augsburge.

Ranga Yogeshwar persönlich gratuliert Juliane Bohl, Vorstandsmitglied der Hausengel, zur Auszeichnung mit dem begehrten TOP 100-Siegel auf dem Deutschen Mittelstands-Summit in Augsburg.

Ranga Yogeshwar persönlich gratuliert Juliane Bohl, Vorstandsmitglied der Hausengel, zur Auszeichnung mit dem begehrten TOP 100-Siegel auf dem Deutschen Mittelstands-Summit in Augsburg.

Kaip mentorius gerbiamas mokslo žurnalistas jau 30-ąjį kartą sveikina inovacijų konkurso dalyvius. Kategorijoje "Inovacijų klimatas" mums pavyko išsiskirti įspūdingais pasiekimais mokslu pagrįsto atrankos proceso sukūrime. TOP 100 ženklo suteikimas yra nepaprastas įvertinimas, kuriuo labai džiaugiamės! Tai naudinga ir mūsų slaugos darbuotojams, nes manome, kad jie turi dirbti tik su geriausiais šioje srityje. Kodėl? Štai keletas įtikinamų priežasčių:

Mūsų inovacinė galia: įmonėje "Hausengel"  inovacijos ir pažanga užima svarbią vietą. Esame žinomi dėl savo vizionieriško mąstymo ir gebėjimo visuomet būti pažangiausiame plėtros lygyje. Pavyzdžiui, šiuo metu kuriame naują CRM sistemą. Ši technologinė pažanga leidžia mums pasiūlyti savo slaugytojams optimalią darbo aplinką. Savo profilyje slaugytojai gali nurodyti turimus įgūdžius bei pageidavimus, o kai sistemoje užregistruojamas kliento užsakymas, jiems automatiškai parenkama tinkama darbo vieta. Tai leidžia efektyviai ir skaidriai organizuoti darbą, kad jūs, kaip slaugytojas, galėtumėte optimaliai planuoti savo darbo laiką.

Visapusiška pagalba: Jūs esate mūsų dėmesio centre. Būdami "Hausengel" slaugytojais, gaunate visapusišką paramą visais  darbo aspektais. Mes ne tik rūpinamės jūsų darbo planavimu ir organizavimu, bet ir siūlome jums įvairias  mokymo ir profesinio tobulinimosi galimybes. Be to, mes esame pasirengę teikti emocinę ir socialinę paramą, nes žinome, kad stipri ir palaikanti komanda yra labai svarbi.

Teisinė ir socialinė pusiausvyra: Mūsų bendradarbiavimas grindžiamas socialine ir teisine pusiausvyra. Rimtai vertiname savo slaugos darbuotojų interesus bei poreikius ir esame įsipareigoję užtikrinti, kad su jais būtų elgiamasi sąžiningai ir jie būtų apsaugoti. Dėl šios priežasties esame įsipareigoję laikytis DIN SPEC 33454 standarto, kuriame apibrėžtos aiškios slaugos darbuotojų ir ambulatorinės slaugos  paslaugų teikėjų bendradarbiavimo gairės. Bendradarbiaudami kartu kuriame pasitikėjimo, atvirumo ir abipusės pagarbos atmosferą.

TOP 100 apdovanojimas - tai mūsų pastangų įvertinimas ir paskata toliau siekti geriausių rezultatų. Norime paskatinti slaugos darbuotojus bendradarbiauti tik su geriausiomis ir novatoriškiausiomis šios srities įmonėmis. TOP 100 ženklo suteikimas patvirtina mūsų įmonės, kaip slaugos ir priežiūros srities pradininkės ir lyderės, poziciją. Dirbti su mumis slaugos darbuotojams naudinga dėl išvystyto tinklo, visapusiškos pagalbos ir naujoves bei augimą skatinančios aplinkos.