<
Schliessen
Schliessen

Hausengel pasipildė dar viena atstovybe Čekijoje

Hausengel auga ir nuo šiol savo veiklą vykdo jau ir Čekijoje. Šis žingsnis yra ne tik svarbus mūsų įmonės etapas, bet ir įrodymas, kad esame novatoriški ir nuolat augame. 

Hausengel biuras Prahoje nuo šiol  taip pat tarpininkauja slaugytojams

Plėtra rytų Europos rinkoje, įtraukiant Čekiją, susijusi su įvairiomis priežastimis. Iš vienos pusės mes nuolat ieškome kvalifikuotų slaugytojų, kadangi paklausa pagyvenusių žmonių slaugos srityje Vokietijoje yra labai didelė ir nuolat auga. Remiantis statistikos departamento duomenimis spėjama, kad iki 2035 metų Vokietijoje bus apie  6,8 milijonų žmonių, kuriems reikalinga pagalba, ir didžioji dalis jų bus prižiūrimi namuose (Šaltinis: Destatis, Link: https://www.destatis.de/DE/Themen/Gesellschaft-Umwelt/Gesundheit/Pflege/aktuell-vorausberechnung-pflegebeduerftige.html). Jau šiuo metu taip vadinama 24 valandų slauga Vokietijoje yra svarbi šios srities grandis, o slaugytojams iš rytų ir vidurio Europos čia atsiveria daug galimybių.

Žiūrint iš kitos pusės, geografiškai arti Vokietijos esanti Čekija turi dar didesnį privalumą. Kultūriniai Vokietijos ir Čekijos panašumai prisideda prie to, kad slaugytojai greitai ir nesunkiai įsitvirtina vokiškoje aplinkoje – pvz. dėl to, kad jie gana gerai kalba vokiškai. Kita priežastis, kuri mums yra ypatingai svarbi, tai šeimyniškumas ir empatija vyresnio amžiaus žmonėms Čekijoje. Čekijos kultūra yra labai orientuota į šeimos vertybes bei senyvo amžiaus žmonių rūpybą, o tai puikiai atitinka pamatines Hausengel vertybes.

Simon Wenz, Hausengel vadovas ir įkūrėjas, pabrėžia: „Mūsų plėtra Čekijoje - dar vienas įrodymas, kad esame įsipareigoję skatinti kokybišką priežiūrą ir šeimos vertybes visoje Europoje. Didžiuojamės plėsdami mūsų tinklą ir labai džiaugiamės dabar jau galėdami bendradarbiauti ir su slaugytojais iš Čekijos.“

Mes įmonėje Hausengel esame įsitikinę, kad šis žingsnis ne tik skatins mūsų augimą, tačiau kartu padės išlaikyti aukštus kokybės standartus  ir leis toliau tobulėti.