<
Schliessen
Schliessen

Darbas per šv. Kalėdas? Štai kodėl tai verta

Liko vos du mėnesiai iki šv. Kalėdų. Daugeliui šis laikotarpis siejasi su buvimu šeimos rate, šventinėmis dekoracijomis ir dalijimusi gėriu bei meile. Tačiau Jums, mieli slaugytojai, tai yra ir galimybių metas. Ar kada pagalvojote šį ypatingą laikotarpį praleisti pas užsakovus? Taip? Tuomet kviečiame susipažinti, kodėl tai verta.

Metų sandūroje, per šv. Kalėdas ir Naujuosius, daugeliui šeimų ir toliau reikia profesionalios pagalbos ir priežiūros. Šeimoms reikia jūsų išskirtinių įgūdžių ir nuoširdaus atsidavimo, kad jų artimieji, kuriems reikia slaugos, gautų geriausią įmanomą priežiūrą - tuo tarpu daugelis slaugytojų šiuo metu nesiima užsakymų. Tie, kurie vis dėlto apsisprendžia imtis darbo šiuo ypatingu laikotarpiu, turi pranašumą - jie ne tik turi galimybę šiuo laikotarpiu suteikti džiaugsmo kitiems, bet ir turi didelę pasirinkimo laisvę iš daugelio užsakymų. Daugelis šeimų ir mūsų klientų ieško patikimų slaugytojų, kurie galėtų kuo geriau pasirūpinti jų artimaisiais. Tokia didelė paklausa reiškia, kad galite rasti puikią darbo vietą, atitinkančią jūsų įgūdžius ir planus. Galite laisvai pasirinkti, kur būtent teikti savo paslaugas.

Tačiau geriausia yra tai, kad už savo pastangas per šventes gausite papildomus priedus. Už laikotarpius nuo šv. Kūčių ( gruodžio 24 d.) iki antros Kalėdų dienos (2023 gruodžio 26 d.) ir nuo Naujų metų išvakarių (2023 gruodžio 31 d.) iki 2024 sausio 1 dienos, turite galimybę imtis pelningų užsakymų su papildomais šventiniais priedais. Už darbą per Naujuosius metus ir šv. Kalėdas siūlome specialius priedus po 150 eurų, iš viso 300 eurų. Tai dosni padėka už jūsų sunkų darbą ir atsidavimą, padedant kitiems šventiniu laikotarpiu ir kartu puikus būdas pagerinti savo finansinę padėtį.

Visada esame pasirengę atsakyti į jūsų klausimus ir padėti jums pasirenkant patrauklias  darbo vietas. Jūsų darbas yra neįkainojamas, todėl norime užtikrinti, kad sulauktumėte pripažinimo ir atlygio, kurio nusipelnėte.