<
Schliessen
Schliessen

Intensyvi naujų metų pradžia: kaip pasiekti savo tikslus ir kas padėtų tai padaryti

Daugeliui žmonių metų pradžia yra gerų ketinimų metas.  Jie išsikelia sau tikslus ateinantiems metams ir labai motyvuotai imasi jų vykdymo. Geri ketinimai yra greitai sukuriami, tačiau kaip užtikrinti, kad jie nebūtų greitai pamiršti? Pagal kinų kalendorių 2024 metai yra vadinami drakono metais, jie simbolizuoja augimą ir stiprybę. Nesvarbu, tikite horoskopais ar ne, linkime Jums ir visiems Hausengel  slaugytojams, kad visi Jūsų tikslai būtų pasiektai, o norai išsipildytų. O mes padėsime Jums, kiek tai leis mums mūsų galimybės! Jūs tikitės teigiamų pokyčių? Galbūt Jums padės keletas patarimų.

Raktas į sėkmę yra aiškių ir konkrečių tikslų suformulavimas. Vietoj miglotų svarstymų svarbu nuspręsti, kada ir kaip bus pasiekti pokyčiai. Viską lemia sąžininga savirefleksija apie tai, kaip tam tikri tikslai yra mums iš tikrųjų svarbūs. Pvz. Jūs norite uždirbti daugiau pinigų? Kiek tiksliai? Ir kada? Kaip Hausengel slaugytojas Jūs turite tai labai tiksliai apgalvoti. Prieš imantis užsakymo Vokietijoje, aiškiai nusistatykite kokiomis sąlygomis norėtumėte dirbti. Tai motyvuoja, Jūsų tikslus priartina planams ir suteikia tikrumo!

Nesvarbu koks yra Jūsų tikslas, pradėkite nuo mažų žingsnelių ir nusistatykite realius tikslus. Kelias į sėkmę gali būti duobėtas, tačiau nesėkmės turėtų būti laikomos proceso dalimi. Gebėjimas numatyti nesėkmes ir joms pasiruošti padidina sėkmės tikimybę. Pavyzdžiui Jūs pasiryžote geriau išmokti vokiečių kalbą ir baigti vokiečių kalbos kursus? Tiesiog puiku! Tačiau realybėje viskas nevyksta taip paprastai, kaip Jūs tai įsivaizdavote? Būkite kantrūs ir mokykitės toliau – Jūs pastebėsite, jei tik to neapleisite, su laiku viskas eisis vis lengviau. Pasidžiaukite, kad turite drąsos mokytis naujų dalykų! Ir nepamirškite: nereikėtų nuvertinti tarpinių pasiekimų. Net pasidžiaugti  mažais pasiekimais yra svarbu, nes tai padeda išsaugoti motyvaciją.

Dar viena rekomendacija – suburti bendraminčius ir įtraukti draugus bei pažįstamus į savo tikslų įgyvendinimą. Dalijimasis idėjomis su bendraminčiais ar Jus palaikančiais gali sustiprinti įsipareigojimą ir padėti lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus. Pasikalbėkite su kitais apie tai, kas Jus jaudina ir ką norėtumėte pakeisti savo gyvenime. Jei, pavyzdžiui, norėtumėte pradėti naują karjeros etapą su geru atlygiu už darbą dirbdami slaugytojais, o kartu įgyti patirties užsienyje, tuomet mes, Hausengel, esame tie, į kuriuos reikėtų kreiptis. Mes visokeriopai Jus palaikysime, nes kartu galime pasiekti daug daugiau, nei veikdami pavieniui.

Linkime, kad naujieji metai prasidėtų energingai ir kad niekada neprarastumėte šios energijos.