Kodėl draudiminė apsauga yra svarbi ir kodėl neapsimoka dirbti nelegaliai

Visapusiškos draudiminės apsaugos svarba slaugant namuose yra neginčijama. Ji ne tik slaugytojus, bet ir slaugomus asmenis apsaugo nelaimingų atsitikimų ar sužeidimų atvejais. Civilinės atsakomybės draudimas padengia galimą žalą veiklos metu ir taip suteikia galimybę dirbti slaugos darbą be rūpesčių, kai didžiausias dėmesys skiriamas senjorams.

Firma HAUSENGEL rūpinasi tuo, kad visi mūsų slaugytojai būtų kuo geriau apsaugoti. Be plataus spektro sveikatos draudimo Vokietijoje ir verslo civilinės atsakomybės draudimo ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugų lygmeniu visi firmos HAUSENGEL darbuotojai yra BGW (profesinė sveikatos priežiūros ir rūpybos asociacija) nariai, todėl yra apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų. Tai leidžia mūsų slaugytojams visiškai susitelkti į savo užduotis ir nesirūpinti biurokratiniais reikalais ar draudimo klausimais.

Nepaisant šios svarbios apsaugos priemonės, vis dar yra tokių, kurie dirba nelegaliai. Vis dėlto yra labai svarbu suprasti, kad nelegalus darbas slaugytojams suteikia daugiau trūkumų nei privalumų. Dirbant be sutarčių nėra jokios draudiminės apsaugos, todėl nelaimingo atsitikimo atveju gali tekti patirti didelių finansinių sunkumų, o blogiausiu atveju gali kilti pavojus slaugytojo pragyvenimui. Be to, nėra draudiminės apsaugos ligos atveju, o tai kelia papildomą stresą ir nesaugumo jausmą.

Nelegalus darbas kelia didelę teisinę riziką, nes tokį konstatavus gresia didelės baudos ir geros reputacijos praradimas. Psichologinį stresą papildomai padidina įskundimo dėl nelegalaus darbo rizika.

Nelegalus darbas sąlygoja neaiškių sutarčių pasirašymą bei darbo laiko taisyklių pažeidimus, todėl slaugytojus galima lengviau išnaudoti.

Jei nusprendėte dirbti slaugytoju, būtinai rinkitės patikimus paslaugų teikėjus ir venkite nelegalaus darbo. Labai svarbu aiškios sutarties sąlygos ir pakankama draudiminė apsauga. Gerai žinomos bendrovės, tokios kaip firma HAUSENGEL, teikia skaidrią informaciją apie savo draudimo paslaugas ir veiklos sąlygas. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis, mes mielai patarsime.

Hausengel aktualijos
Čia rasite visus Hausengel pranešimus tokiomis temomis kaip slauga ir priežiūra, o taip pat patarimų ir įdomybių
Visos naujienos

Kaip apsisaugoti nuo rudeninių peršalimų: efektyvios strategijos ir patarimai

Net ir gražus ruduo visgi yra laikas, kai mūsų organizmas yra mažiau atsparus peršalimams ir infekcijoms. Temperatūrų svyravimai, drėgnas oras ir suaktyvėję virusai yra tie faktoriai, kurie lemia…

Pasaulinė Alzheimerio diena

Pasaulinė Alzheimerio diena: Dėkojame slaugytojams

Pasaulinė Alzheimerio diena mums yra proga ypatingai padėkoti Jums, mūsų slaugytojai. Jūsų kasdienis atsidavimas, teikiant pagalbą demencija sergantiems žmonėms, nusipelno paties didžiausio…

Paaiškėjo vasaros loterijos laimėtojai

Vasaros metu daug mūsų franšizės gavėjų ne tik imasi darbo užsakymų, tačiau ir atostogauja. Visi, kurie nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio 31  dienos ne mažiau kaip 4 savaites dirbo Vokietijoje,…