<
Schliessen
Schliessen

Neįkainojama slaugytojų svarba: Padėka tarptautinės slaugytojų dienos proga

Įmonės Hausengel vardu šiandien minimą Tarptautinę slaugytojų dieną norime pasinaudoti proga, kad pagerbtume neišmatuojamą šių atsidavusių žmonių-pagalbininkų vaidmenį. Slaugytojai yra nenuilstantys kasdienybės herojai, kurie mums padeda , praturtinti ir palengvinti senjorų ir jų šeimos narių gyvenimą. Norėtume išreikšti dėkingumą ir pagarbą už Jūsų darbą, pasidalindami  viena jaudinančia slaugytojos iš rytų Europos istorija, kuri drąsiai išvyko dirbti ir jai tikrai puikiai pasisekė.  

Šviesos spindulėlis sunkiu metu – Annos istorija

Prieš keletą metų Anna, slaugytoja iš rytų Europos, susiruošė į nepažįstamą šalį, norėdama pasiūlyti savo pagalbą vienai šeimai. Ji labai tikėjosi, kad galės įnešti teigiamų gyvenimo pokyčių žmonėms, kuriuos ji sutiks. Ji norėjo ne tik padėti kitiems, bet ir pasirūpinti savimi finansiškai, todėl buvo suderėta dėl gero uždarbio. Pradėdama savo mokymosi ir tarpkultūrinių mainų kelionę, ji buvo nusiteikusi pasisemti naujų kultūrinių įspūdžių bei patobulėti kaip asmenybė. Anna ėmėsi iššūkio tapti pagalbininke kasdienybėje pagyvenusių žmonių porai, padėdama jiems susitvarkyti su kasdienėmis užduotimis. Ji labai jaudinosi. Jos laukė svetima šalis ir nauji laikini namai. Tačiau jai kilo ir klausimų  ar sugebės susikalbėti ir apskritai susitvarkyti su šiuo iššūkiu.

Kaip paaiškėjo, jos nerimas buvo be pagrindo. Nuo pat pradžių  Anna parodė nepaprastą rūpestingumą ir jautrumą. Ji ne tik atpažindavo poros fizinius poreikius, tačiau ir jų emocines būsenas. Jai pavyko sukurti pasitikėjimu pagrįstus santykius ir suteikti jiems pojūtį, kad jie yra ne vieni. Anna praleisdavo kartu su jais laiką, išklausydavo juos bei padrąsindavo  papasakoti savo istorijas. Ji atkreipė dėmesį į tai, kaip senjorų pora ilgėjosi žmogiško tarpusavio ryšio bei leido jiems pajusti, kad yra svarbūs. Dėl savo meilaus ir dėmesingo būdo Anna pavertė šios šeimos kasdienybę į  kupiną juoko, istorijų ir tarpusavio supratimo bendravimą. Tai buvo mažyčiai, bet labai reikšmingi žingsneliai. Anna rengdavo išvykas į gamtą, gamino tradicinius patiekalus, kurie porai primindavo praėjusius laikus, kartu žaisdavo stalo žaidimus. Ji leido pajusti, kad neskaitant įvairiausių iššūkių, gyvenimas vis tiek yra prasmingas ir kad jiems vis dar yra vietos pasaulyje.

Tuo metu pati Anna pranoko pati save. Ji daug sužinojo apie senatvės išmintį, apie bendražmogiškus santykius ir apie savo pačios gebėjimus daryti teigiamą poveikį žmonėms. Kartu ji tobulino savo kalbinius įgūdžius bei tapo finansiškai nepriklausoma.  Ši šeima net tapo jos pačios gyvenimo dalimi, ir ji jautėsi realizavusi save, darant kažką tikrai gero. Ji darė daug, tačiau namo grįžo irgi savotiškai apdovanota.

Mintys pabaigai:

Annos istorija yra tik viena iš daugelio, kuri atspindi prasmingą slaugytojų darbą. Ji yra paremta  interviu  tik su viena iš Hausengel slaugytojų. Jūs esate tie, kurie vyresniajai kartai grąžinate orumą ir balsą. Jūs esate tie, kurie padeda nugalėti vienišumą ir atkurti ryšius. Jūs esate tie,  kurie supratingai atjaučia ir palaiko, kai to labiausiai reikia. Todėl Tarptautinės slaugytojų dienos proga  norėtume pagerbti visus slaugytojus ir išreikšti dėkingumą. Jūsų nenuilstamos pastangos nusipelno pripažinimo ir įvertinimo. Kartu pasidžiaukime neįkainojama šių nuostabių žmonių verte ir užtikrinkime, kad jų darbas visada sulauktų deramo pripažinimo. Jų dėka vyresnio amžiaus žmonės gali išsaugoti savo orumą, pagerinti gyvenimo kokybę ir toliau gyventi visavertį gyvenimą.