Ribojimų, keliaujantiems į Vokietiją, atlaisvinimas

Remiantis Robert-Koch instituto duomenimis, koronaviruso skaičiai nuolat mažėja. Gegužės pradžioje buvo atsisakyta daugelio, su pandemija susijusių ribojimų. Daugelyje vietų buvo atšaukta apsauginių veido kaukių prievolė (tačiau ji vis dar galioja skrydžių metu, viešajame transporte, gydymo įstaigose, ligoninėse, slaugos namuose ir kitose, rizikos grupėms skirtose, institucijose), o skiepų paso reikalaujama tik prekybos centruose bei vaistinėse.

Dabar Vokietijos Sveikatos apsaugos ministerija žengė kitą žingsnį ir pasirašė potvarkį, numatantį pokyčius dėl atvykimo į šalį .

  • Nuo birželio 1 dienos į Vokietiją atvykstantys asmenys, tame tarpe pagyvenusių žmonių slaugytojai, neprivalės pateikti skiepijimą, persirgimą arba testavimą įrodančius dokumentus. (Išimtis: atvykimas iš viruso mutacijų paveiktų regionų. Atvykstant iš šių regionų ir toliau galioja griežtos registracijos, įrodymo ir saviizoliacijos taisyklės)
  • Kaip skiepijimo įrodymą ateityje pakaks pateikti dokumentą, įrodantį skiepijimo viena iš PSO pripažintų vakcinų faktą. (Čia priskiriamos tokios vakcinos kaip Kinijos gamintojų Sinova, Sinopharm arba Coronavac arba Indijos gamintojų Covaxin vakcinos.)

Vis gi, ribojimų atsisakyta tik tam tikram laikui. Ministerija neatmeta, kad rudenį gali būti grįžtama prie ribojimų. Mes stebime kaip keičiasi situacija ir stengiamės Jums nedelsiant suteikti svarbiausią informaciją apie pasikeitimus.

Ribojimų, keliaujantiems į Vokietiją, atlaisvinimas
Hausengel aktualijos
Čia rasite visus Hausengel pranešimus tokiomis temomis kaip slauga ir priežiūra, o taip pat patarimų ir įdomybių
Visos naujienos

Kodėl per HAUSENGEL?

Slaugytojų trūkumas stebimas ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių sveikatos sistemose. Ne paslaptis, kad nemaža dalis slaugytojų renkasi analogišką darbą užsienyje. Pagrindinės priežastys, lemiančios…

Pasaulinė psichikos sveikatos diena

Jau daugiau nei 16 metų įmonė Hausengel sėkmingai dirba slaugos ir priežiūros paslaugų teikimo srityje Vokietijoje. Pati darbo sritis įpareigoja, kad sveikata ir gera savijauta, tiek slaugomų asmenų,…

Kalėdinė loterija slaugytojams

Nenumaldomai artėja šv.Kalėdų metas. Šiam nepaprastam laikotarpiui mūsų franšizės gavėjams parengėme loteriją. Viskas, ką reikia atlikti, norint sudalyvauti šioje loterijoje, yra darbas Vokietijoje,…