Ribojimų, keliaujantiems į Vokietiją, atlaisvinimas

Remiantis Robert-Koch instituto duomenimis, koronaviruso skaičiai nuolat mažėja. Gegužės pradžioje buvo atsisakyta daugelio, su pandemija susijusių ribojimų. Daugelyje vietų buvo atšaukta apsauginių veido kaukių prievolė (tačiau ji vis dar galioja skrydžių metu, viešajame transporte, gydymo įstaigose, ligoninėse, slaugos namuose ir kitose, rizikos grupėms skirtose, institucijose), o skiepų paso reikalaujama tik prekybos centruose bei vaistinėse.

Dabar Vokietijos Sveikatos apsaugos ministerija žengė kitą žingsnį ir pasirašė potvarkį, numatantį pokyčius dėl atvykimo į šalį .

  • Nuo birželio 1 dienos į Vokietiją atvykstantys asmenys, tame tarpe pagyvenusių žmonių slaugytojai, neprivalės pateikti skiepijimą, persirgimą arba testavimą įrodančius dokumentus. (Išimtis: atvykimas iš viruso mutacijų paveiktų regionų. Atvykstant iš šių regionų ir toliau galioja griežtos registracijos, įrodymo ir saviizoliacijos taisyklės)
  • Kaip skiepijimo įrodymą ateityje pakaks pateikti dokumentą, įrodantį skiepijimo viena iš PSO pripažintų vakcinų faktą. (Čia priskiriamos tokios vakcinos kaip Kinijos gamintojų Sinova, Sinopharm arba Coronavac arba Indijos gamintojų Covaxin vakcinos.)

Vis gi, ribojimų atsisakyta tik tam tikram laikui. Ministerija neatmeta, kad rudenį gali būti grįžtama prie ribojimų. Mes stebime kaip keičiasi situacija ir stengiamės Jums nedelsiant suteikti svarbiausią informaciją apie pasikeitimus.

Ribojimų, keliaujantiems į Vokietiją, atlaisvinimas
Hausengel aktualijos
Čia rasite visus Hausengel pranešimus tokiomis temomis kaip slauga ir priežiūra, o taip pat patarimų ir įdomybių
Visos naujienos

Vaikščiokite! Tai sveika ir smagu

Mūsų gyvenimo ritmas ir galimybės šiais laikais leidžia mums praktiškai nebekelti kojos iš namų – dalis žmonių dirba namuose, internetu galime užsisakyti maisto ir visų kitų prekių, sutvarkyti visus...

Bazinė mokesčių lengvata 2022: Nauda Hausengel slaugytojams

Gegužės mėnesio pabaigoje Federalinė taryba pritarė  Mokesčių lengvatų įstatymui 2022 metams ir patvirtino priemones, kurios yra naudingos ir mūsų Hausengel slaugytojams. Esmė yra tame, kad padidinus...

Birželio 11 diena – Tarptautinė slaugos darbuotojų diena

Pagyvenusių žmonių slaugytojo darbas Vokietijoje  yra labai daug pastangų reikalaujanti veikla. Iš slaugytojo ji pareikalauja daug kantrybės, empatijos ir yra tikras iššūkis. Hausengel birželio 11...