Ribojimų, keliaujantiems į Vokietiją, atlaisvinimas

Remiantis Robert-Koch instituto duomenimis, koronaviruso skaičiai nuolat mažėja. Gegužės pradžioje buvo atsisakyta daugelio, su pandemija susijusių ribojimų. Daugelyje vietų buvo atšaukta apsauginių veido kaukių prievolė (tačiau ji vis dar galioja skrydžių metu, viešajame transporte, gydymo įstaigose, ligoninėse, slaugos namuose ir kitose, rizikos grupėms skirtose, institucijose), o skiepų paso reikalaujama tik prekybos centruose bei vaistinėse.

Dabar Vokietijos Sveikatos apsaugos ministerija žengė kitą žingsnį ir pasirašė potvarkį, numatantį pokyčius dėl atvykimo į šalį .

  • Nuo birželio 1 dienos į Vokietiją atvykstantys asmenys, tame tarpe pagyvenusių žmonių slaugytojai, neprivalės pateikti skiepijimą, persirgimą arba testavimą įrodančius dokumentus. (Išimtis: atvykimas iš viruso mutacijų paveiktų regionų. Atvykstant iš šių regionų ir toliau galioja griežtos registracijos, įrodymo ir saviizoliacijos taisyklės)
  • Kaip skiepijimo įrodymą ateityje pakaks pateikti dokumentą, įrodantį skiepijimo viena iš PSO pripažintų vakcinų faktą. (Čia priskiriamos tokios vakcinos kaip Kinijos gamintojų Sinova, Sinopharm arba Coronavac arba Indijos gamintojų Covaxin vakcinos.)

Vis gi, ribojimų atsisakyta tik tam tikram laikui. Ministerija neatmeta, kad rudenį gali būti grįžtama prie ribojimų. Mes stebime kaip keičiasi situacija ir stengiamės Jums nedelsiant suteikti svarbiausią informaciją apie pasikeitimus.

Ribojimų, keliaujantiems į Vokietiją, atlaisvinimas
Hausengel aktualijos
Čia rasite visus Hausengel pranešimus tokiomis temomis kaip slauga ir priežiūra, o taip pat patarimų ir įdomybių
Visos naujienos

Kalba be žodžių

Bendravimo reikšmė žmogaus gyvenime priskiriama prie esminių vertybių, kuomet apsikeičiama mintimis, emocijomis, susipažįstama ir pasiekiama socialinio bendrumo. Bendravimas yra labai daugialypis…

Siegel Deutscher Kunden-Award: Zum Dritten Mal in Folge TOP-Pflegekräftevermittler

Klientai patvirtino Hausengel TOP servisą: Vokietijos klientų apdovanojimų sertifikatas

Kurios įmonės klientai yra labiausiai patenkinti ir gauna geriausią aptarnavimą? Jau ne kartą tai buvo pagrindinis visoje Vokietijoje atliktos studijos „Deutscher Kunden-Award 2022/23“ , kurią atliko…

Padėkime senti oriai

Žmogaus orumo sąvoką pirmasis  apibrėžė mąstytojas M. Ciceronas, kuris  aiškino tai kaip įgimtą žmogaus savybę, ir kaip savybę, įgyjamą su užimama tam tikra padėtimi visuomenėje. Žmogaus orumu, kaip…