Schliessen
Schliessen

Smagi kalėdinė staigmena Hausengel slaugytojams: kalėdinėje loterijoje galite laimėti 300 eurų!

Jau visai ne už kalnų šventiškasis metų laikas, todėl Hausengel norėtų  pamaloninti savo atsidavusius slaugytojus. Tuo tikslu organizuojame išskirtinę kalėdinę loteriją, kad suteiktume Jums šansą Naujus metus pasitikti su dar didesniu džiaugsmu! Ar gali būti tam dar geresnė priežastis, nei laimėjus 300 eurų?

Norime užtikrinti, kad visas jūsų sunkus darbas ir atsidavimas teikiant priežiūros paslaugas būtų tinkamai įvertintas. Kalėdinė loterija - tai mūsų būdas padėkoti ir parodyti, kad vertiname jūsų nuolatinę paramą.

Viskas, ką turite padaryti, norint dalyvauti loterijoje, yra imtis užsakymo Vokietijoje, patenkančio į laikotarpį nuo 2023 metų gruodžio 23 dienos iki 2024 metų sausio 1 dienos, ir būti pasirengus palikti mums nedidelį atsiliepimą mūsų socialiniuose tinkluose su savo nuotrauka ar video. Kai tik išpildysite šią sąlygą, būsite iškarto įtraukti į pretendentų sąrašą.

2024 metų sausio 9 dieną paaiškės 9 laimingieji, kurie laimės po 300 eurų. Laimėtojai bus paskelbti mūsų socialiniuose tinkluose bei informuoti asmeniškai telefonu. Labai džiaugsimės gavę laimingų laimėtojų video arba nuotrauką kartu su trumpu atsiliepimu!

Taigi nepraleiskite šanso, gauti papildomų pinigų metų pradžiai!

Nepamirškite: Papildomai prie galimybės laimėti 300 eurų gausite dar  300 eurų dydžio šventinį priedą. Visi slaugytojai, kurie ketina dirbti laikotarpyje nuo šv. Kūčių (gruodžio 24 d.) iki antros šv. Kalėdų dienos (2023 metų gruodžio 26 d.) ir nuo Naujųjų metų išvakarių (2023 metų gruodžio 31 d.) iki Naujųjų metų (2024 metų sausio 1d.), turi galimybę gauti ypač pelningus užsakymus. Kadangi slaugytojų poreikis Vokietijoje švenčių metu yra labai didelis, už Jūsų ypatingą atsidavimą ir sunkų darbą  atlyginama šventiniu priedu: išmokos siekia po 150 eurų už Naujuosius metus ir šv.Kalėdas, taigi iš viso 300 eurų.

Ką galima nuveikti su papildomais 600 eurų metų pradžioje? Nepraleiskite šios galimybės ir sužinokite patys.

Visiems dalyviams linkime sėkmės ir ramaus Kalėdų laikotarpio, kupino šilumos ir džiaugsmo!