<
Schliessen
Schliessen

Uždirbkite daugiau ir sulaukite daugiau pripažinimo: mūsų naujoji premijų sistema

Bendradarbiavimas su Hausengel visada yra daugiau nei vien tik darbas – tai yra partnerystė, pagrįsta pasitikėjimu ir vertybėmis. Nuo 2005 metų mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų franšizės gavėjais, o mūsų įsipareigojimas sąžiningai ir atsakingai bendradarbiauti yra svarbiausias dalykas. Šiandien norėtume Jums pristatyti naujovę, kuri prisidės prie to, kad už Jūsų sunkų darbą ir atsidavimą būtų dar labiau atlyginta: tai mūsų visiškai nauja premijų sistema, kuri įsigalios nuo 2024 metų sausio mėnesio  1 dienos.

Daugiau uždirbti Hausengel premijų sistemos dėka

Mes didžiuojamės, kad  Hausengel jau ne kartą  buvo pripažinta kaip geriausia tarpininkavimo agentūra Vokietijoje, ir už tai mes turime dėkoti mūsų atsidavusiems slaugytojams - už jų kasdien atliekamą darbą.

Nuo  2024 metų už Jūsų atsidavimą ir atkaklumą atsidėkosime Jums  įvesdami dosnią premijų sistemą. Norime užtikrinti, kad Jūsų darbas ne tik teiktų pasitenkinimą, bet ir būtų finansiškai naudingas.

Slaugytojams, kurie 2024 metais iš viso išdirbs 180 dienų, skiriama 50 eurų premija. Ir tai dar ne viskas: jei tais pačiais metais dirbsite per mus 250 dienų, be 50 eurų premijos gausite papildomą premiją - 80 eurų.

Jūsų išdirbtų dienų skaičius automatiškai skaičiuojamas mūsų sistemoje, todėl Jūs galite susikoncentruoti į slaugos procesą, o mes pasirūpinsime Jūsų premija.

Kodėl partnerystė su Hausengel naudinga

Mūsų premijų  sistema yra dar vienas įrodymas, kad mūsų slaugytojai mums tikrai labai rūpi. Mes tikime, kad  įvertinimas yra tiesioginis raktas į sėkmingą bendradarbiavimą. Bendradarbiavimas su mumis suteikia Jums nemažai privalumų:

  • Finansiškai patrauklios darbo vietos Vokietijoje: Mes Jums siūlome platų Jūsų gebėjimus ir poreikius atitinkančių užsakymų spektrą.
  • Patrauklios darbo užmokesčio galimybės: Už Jūsų darbą siūlome finansinį saugumą ir pripažinimą, sudarant sąlygas uždirbti  apie 2.000 eurų  neto per mėnesį  – plius premijos!
  • Legalus darbas ir aiškios sutartys: Su mumis dirbate teisiškai saugioje aplinkoje su aiškiomis sutartimis ir sąžiningomis sąlygomis.
  • Plataus spektro draudiminė apsauga: Jūsų saugumas mums yra svarbus. Todėl mes pasirūpiname Jūsų visapusiška draudimine apsauga.
  • Asmeninis konsultantas Jūsų gimtąja kalba: Nenumatytais atvejais esame pasiekiami visą parą, kad galėtume Jums padėti Jūsų gimtąja kalba.
  • Tobulinimosi galimybės: Mūsų servisas yra gerokai daugiau nei tik darbas, nes  jis apima paslaugas nuo kvalifikacijos kėlimo iki  slaugos bei kalbos kursų.
  • Visų formalumų perėmimas: Mes pasirūpiname visais organizaciniais reikalais, nuo Jūsų atvykimo iki buhalterinės apskaitos.
  • Patikrinti užsakymai ir saugios sutartys: Mes siūlome tik tas darbo vietas, kurios atitinka mūsų aukštus standartus, o solidžios sutartys, užtikrina  Jūsų stabilų profesinį pagrindą.

Hausengel vertina Jūsų sunkų darbą, o mūsų nauja premijų sistema yra galimybė Jums padėkoti už Jūsų indėlį. Jūs esate ne tik svarbi mūsų Hausengel šeimos dalis, bet ir  esminė mūsų misijos teikti aukštos kokybės slaugos paslaugas Vokietijoje, sudedamoji dalis.