»Viskuo pasirūpinta« Hausengel pradeda teikti naują transporto paslaugą franšizės gavėjams

Jau daugiau nei 16 metų Hausengel siekia aukščiausios kokybės, teisinio saugumo bei skaidrumo. Mes esame Jūsų partneris, kuris, Jums norint dirbti slaugos srityje, tarpininkauja pateikiant rimtus ir pelningus užsakymus Vokietijoje. Jūsų saugumas ir komfortas mums yra didžiausias prioritetas. Todėl kaip franšizės sistemos dalį, norime Jums pasiūlyti šią daugelį dalykų palengvinančią papildomą paslaugą. Suteikdami pilną transporto servisą mes už Jus suorganizuosime Jūsų visą kelionę nuo tam tikros keleivių paėmimo vietos iki tikslinio adreso Vokietijoje. Jau nuo liepos mėnesio galėsite patogiai naudotis šiuo servisu. Hausengel perims transporto išlaidas, o Jūs galėsite tuo tarpu tiesiog atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į kitus svarbius dalykus.

Trumpai apie mūsų paslaugą ir privalumus Jums:

  • Visapusiška pagalba ir kelionės organizavimas – mes suplanuosime visą Jūsų kelionę ir apmokėsime kelionės išlaidas. Daugiau Jums nebereikės rūpintis finansine kelionės puse bei varginančiu planavimu!
  • Mes Jus paimsime iš numatytos vietos ir pasirūpinsime nepriekaištingu pervežimu iki vietos – tai išties patogu!
  • Mes pasirūpinsime saugiomis kelionės sąlygomis, taikant aukščiausio lygio saugumo užtikrinimo priemones (reguliarus autobusų dezinfekavimas, apsauginių kaukių suteikimas ir higienos produktai).
  • Mes siūlome komfortišką kelionę moderniu autobusu su patyrusiu vairuotoju ir patikimais keleiviais.
  • Mes garantuojame visapusišką vairuotojo, kuris kelionės metu nuolat palaiko kontaktą su Hausengel konsultantu bei padeda bagažo klausimais, pagalbą.
  • Jei Vokietijoje yra numatytas keitimas tarp keliaujančių slaugytojų, tuomet mes kelionę organizuojame taip, kad užduočių perdavimui šeimoje tarp besikeičiančių slaugytojų būtų maždaug 6 valandų laikotarpis, kad pirmoji užsakymo darbo diena keltų kiek įmanoma mažiau streso.
  • Visi franšizės gavėjai, kurie naudosis mūsų transporto paslauga, tiek iš Hausengel, tiek ir iš transporto įmonės gaus informaciją, patvirtinančią išvykimo iš tam tikro adreso dieną ir valandą.
  • Kiekvienam keleiviui mes esame paruošę mielą ir skanią dovanėlę!

Taip pat nustatytos konkrečios kelionių dienos:

Lietuva -> Vokietija: antradienis, ketvirtadienis

Vokietija -> Lietuva: trečiadienis, penktadienis

Kelionės organizuojamos išskirtinai tik transporto įmonės, šiuo metu tai yra įmonė GTV BUS. Šį servisą mes siūlome visiems mūsų franšizės gavėjams iš Lenkijos, Rumunijos, Kroatijos, Serbijos, Vengrijos ir Lietuvos. Visgi, kaip Hausengel franšizės gavėjai, Jūs turite pasirinkimo laisvę - norite rinktis Hausengel transporto paslaugą ar ne. Jei Jūs nuspręsite keliauti kitu būdu, Jums patiems teks planuotis kelionę bei apmokėti kelionės išlaidas. Tokiu atveju franšizės gavėjui, kaip ir iki šiol, kelionės išlaidas po 4 savaičių nuo užsakymo pradžios, kompensuos užsakovas. Mes rekomenduojame Jums rinktis saugią ir patogią kelionę su Hausengel transportu, o visu kitu mielai pasirūpinsime mes. Jei kiltų klausimų, į juos Jums mielai atsakys Jūsų Hausengel konsultantė.

Hausengel aktualijos
Čia rasite visus Hausengel pranešimus tokiomis temomis kaip slauga ir priežiūra, o taip pat patarimų ir įdomybių
Visos naujienos

Senjorų slauga, esant karštam orui

Pagyvenusių žmonių slauga ir priežiūra yra sudėtinga ir atsidavimo reikalaujanti užduotis. Ši profesija reikalauja didelės atsakomybės už kito žmogaus gyvybę. Slaugytojai dažniausiai pirmieji gali...

SVEIKAS SENĖJIMAS

Niekas nenori mirti jaunas, bet niekas nenori ir pasenti. Paradoksali, bet labai taikli mintis. Pastaraisiais dešimtmečiais Europoje išryškėjo sparčios gyventojų senėjimo tendencijos, kurias...

Tarptautinė slaugytojų diena – nes žmogiškumas svarbiausia

Birželio 11 yra labai ypatinga diena. Mes ją minime nuo 2016 metų: tai tarptautinė slaugytojų diena. Hausengel pradėjo minėti šią dieną, kad primintų, koks neįkainojamas yra slaugytojų indėlis...