Norime vėl pasidalinti sėkmės istorija! Mes nuolat primename apie mokomąją slaugos kursų medžiagą E-Learning, kuria nemokamai gali naudotis visi mūsų slaugytojai. Ir ne tik naudotis! Kartu tai yra ir galimybė gauti vokišką IHK slaugos sertifikatą.
Šiandien norime pasidžiaugti, kad dar viena slaugytoja įgijo IHK (Vokietijos prekybos, pramonės ir amatų rūmų) pripažintą sertifikatą.

Nuoširdžiai sveikiname p. M a r g a r i t ą   P e l e n y t ę, kuri net nedirbdama per mūsų įmonę, kreipėsi į mus, gavo prieigą prie sistemos bei sėkmingai įgijo sertifikatą, kuris Vokietijoje patvirtina jos kaip slaugytojos kvalifikaciją. Ponia Margarita labai teigiamai, bet kartu kritiškai įvertino šią programėlę: "Išlaikyti buvo nesunku, nes dariau konspektą. Tai man padėjo galutiniame teste,nes mokslas užtruko kiek ilgiau, nei buvau numačiusi. Nieko nėra tobula, yra mokslo medžiagoje netikslaus vertimo, tai sunkino medžiagos suvokimą. Bendrai, manau, kad mokymosi medžiaga puikiai paruošta!".
Taigi, ponios Margaritos atvejis yra puikus motyvuoto slaugytojo pavyzdys, kai siekiama ne tik pagilinti darbo kokybę gerinančias profesines žinias, bet tuo pačiu savo kvalifikaciją patvirtinti Vokietijoje pripažintu sertifikatu. Linkime poniai Margaritai kuo didžiausios sėkmės!
Tuo pačiu, visus besidominčius kviečiame kreiptis į mūsų įmonę ir mes suteiksime Jums visą informaciją apie galimybę naudotis šia unikalia slaugos kursų medžiaga.