Schliessen
Schliessen

Hausengel yra didelė, spalvinga tarptautinė komanda

Gabriella Toth

Gabriella Toth

„Svajonių darbas“ visiems, dirbantiems užsienyje, yra tokia veikla, kurioje galima aktyviai vartoti gimtąją kalbą. Galiu pasakyti, kad mano kolegos yra vieni laimingųjų, kurie savo darbe gali naudoti gimtąją kalbą kaip labai svarbų komponentą: „Hausengel“ yra tikra tarptautinė komanda tikrąja to žodžio prasme.

2012 m. atvykau į Vokietiją kaip Badapešto ELTE universiteto Bibliotekų ir informacijos mokslų instituto studentė, siekdama užbaigti savo mokslinių tyrimų darbą Marburge, reikalingą mano studijoms. Tuo metu net negalvojau, kad po metų pasitrauksiu iš savo profesijos ir dirbsiu visiškai naujoje srityje.

Mano geras draugas 2013 m. mane informavo, kad „Hausengel GmbH“ komanda Vengrijoje ieško pastiprinimo. Pasinaudojau proga ir nedelsdama kreipiausi. Mano kandidatūra buvo sėkmingai priimta ir nuo to laiko dirbau agentūros komandoje Vengrijos atstovybėje. Daugiau nei 12 metų Vengrijoje dirbau bibliotekoje, kaip informacijos ir dokumentacijos asistentė. Darbas su žmonėmis visada buvo neatsiejama mano darbo dalis. Man ypač patinka darbas Hausengel, nes galiu panaudoti ankstesnio darbo ir studijų metu įgytą patirtį.

Hausengel įmonės darbuotojai yra  mažiausiai 5 skirtingų tautybių. Todėl tolerancija, abipusė pagarba ir priėmimas yra savaime suprantamas dalykas visiems. Šie principai lemia ir mūsų kasdienį darbą. Ar tai būtų techniniai klausimai, ar kasdieniai klausimai: mano kolegos yra paslaugūs ir visada atviri. Mes nuolat stengiamės palaikyti vienas kitą ir taip patenkinti kasdienio darbo reikalavimus.
„Hausengel“ yra didelė, spalvinga tarptautinė komanda. Aš galiu nuoširdžiai pasakyti, kad tai yra geriausias kolektyvas, kuriame kada nors dirbau.

Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus

Maike Shapran
Man yra 31 metai ir nuo 2010 birželio mėnesio dirbu firmoje Hausengel. Darbas man teikia daug džiaugsmo, o kolegos tiesiog puikūs. Mes labai gerai sutariame ir esame gera komanda. Pradėjusi dirbti aš buvau ponios Doris Wenz asistentė. Bendradarbiavimas teikė daug džiaugsmo ir leido daug ko išmokti. 

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina kasdien iš naujo!

Marzena Tylman
Aš dirbu firmoje Hausengel skambučių centre. Sąžiningai galiu prisipažinti, kad tai nebuvo mano svajonių darbas. Bet kuo ilgiau čia dirbu, tuo man tampa aiškiau, kad šito darbo nekeisčiau į jokį kitą. Kasdien girdžiu, kokie dėkingi yra slaugytojai, slaugytojos, slaugomų asmenų šeimos už mūsų pagalbą bei paramą. Tai jau yra įrodymas, kad mūsų darbas yra labai prasmingas. Šie dėkingumo žodžiai yra kaip komplimentas, bet kartu ir iššūkis. Mes negalime nuvilti žmonių, kurie mumis pasitiki.

Šioje firmoje mane labiausiai nustebino atvirumas

Stefan Szablewski
Po trijų metų nuolatinių kelionių, gyvenimo ant lagaminų norėjau rasti tokią darbo vietą, kuri būtų netoli namų. Aš ieškojau įdomios darbo vietos, kuri atitiktų mano lūkesčius ir Hausengel dėka tokį darbą radau.