Schliessen

Man dirbant Hausengel viskas pasikeitė

Marta Janiak

Marta Janiak

Ar darbas gali būti intensyvus ir įdomus bei tuo pačiu prasmingas ir motyvuojantis? Ar gali darbas sudaryti didelę kasdienio gyvenimo dalį ir dar palikti pakankamai vietos asmeniniam gyvenimui? Ar darbas turi reikšti tik paskirtų pareigų vykdymą, ar jis taip pat gali teigiamai prisidėti formuodamas Jūsų kasdienybę per savo asmenybę, discipliną, atsakomybę ir sąžinę? Galiausiai - ar darbas pats savaime gali būti įdomus ir tenkinantis? Niekada anksčiau į visus šiuos klausimus nebūčiau atsakiusi „taip“. Viskas pasikeitė, kai radau darbą Hausengel…

Mano istorija su „Hausengel“ prasidėjo 2010 m. Tuo metu, tai buvo pirmoji „Hausengel“ atstovybė Lenkijoje. Prisimenu Poznanės biurą, kur tuo metu dirbo tik trys darbuotojai. Vis dar prisimenu savo pirmuosius mokymo kursus įmonės būstinėje Heskeme Vokietijoje, kurie mane paruošė mano darbui. Su džiaugsmu žvelgiu į tolesnį labai gerą vokiečių ir lenkų kolegų bendradarbiavimą, augančią Poznanės biuro sėkmę, kuri sustiprino mūsų atstovybę ir suteikė jai vis didesnę svarbą įmonių grupėje.

Nuo to laiko įvyko daug pokyčių. „Hausengel“ įmonė reikšmingai sustiprino savo pozicijas Vokietijos rinkoje ir išplėtė savo veiklą Rytų Europoje. Dabar Poznanės komandą sudaro daugiau kaip 20 darbuotojų. Per septynerius metus su Hausengel dirbau įvairiose srityse, tokiose kaip įdarbinimas, franšizės gavėjų mokymas vokiečių kalba, slaugos vadyboje ir biuro administravimas. Turėdama profesinės patirties, tobulėjau ir gerinau savo vokiečių kalbos žinias, kurios pagrindus įgijau 5 metus studijuodama filologiją. Užduočių spektras ir įgytos žinios nepaprastai padidino mano savivertę.

Darbas Hausengel man taip pat leido realizuoti save asmeniniame gyvenime, neapleidžiant darbo. Esu laiminga dviejų metukų dukrytės mama. Po motinystės atostogų galėjau lengvai įsilieti, buvo atsižvelgta į mano poreikius ir vis dar jaučiau, kad esu reikalinga įmonėje.

Šiandien viena iš mano užduočių yra organizuoti išsamius mokymo kursus savo kolegoms visose Lenkijos atstovybėse ir pačiai juos pravesti. Su visu atsidavimu stengiuosi perduoti jiems iki šiol įgytas žinias. Sveikinu kiekvieną naują darbuotoją su šypsena ir pristatau jį komandai.

Su „Hausengel“ aš sieju ne tik įmonės pavadinimą ir dinamišką prekės ženklą, bet visų pirma žmones, draugus ir unikalią darbo atmosferą, įdomias diskusijas, pasitenkinimą sėkmingais projektais, problemų sprendimą ir kasdienę pagalbą tiems, kuriems jos reikia. Tai yra mano darbo vieta, su kuria aš visiškai susitapatinu ir kuria didžiuojuosi.

Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus

Maike Shapran
Man yra 31 metai ir nuo 2010 birželio mėnesio dirbu firmoje Hausengel. Darbas man teikia daug džiaugsmo, o kolegos tiesiog puikūs. Mes labai gerai sutariame ir esame gera komanda. Pradėjusi dirbti aš buvau ponios Doris Wenz asistentė. Bendradarbiavimas teikė daug džiaugsmo ir leido daug ko išmokti. 

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina kasdien iš naujo!

Marzena Tylman
Aš dirbu firmoje Hausengel skambučių centre. Sąžiningai galiu prisipažinti, kad tai nebuvo mano svajonių darbas. Bet kuo ilgiau čia dirbu, tuo man tampa aiškiau, kad šito darbo nekeisčiau į jokį kitą. Kasdien girdžiu, kokie dėkingi yra slaugytojai, slaugytojos, slaugomų asmenų šeimos už mūsų pagalbą bei paramą. Tai jau yra įrodymas, kad mūsų darbas yra labai prasmingas. Šie dėkingumo žodžiai yra kaip komplimentas, bet kartu ir iššūkis. Mes negalime nuvilti žmonių, kurie mumis pasitiki.

Šioje firmoje mane labiausiai nustebino atvirumas

Stefan Szablewski
Po trijų metų nuolatinių kelionių, gyvenimo ant lagaminų norėjau rasti tokią darbo vietą, kuri būtų netoli namų. Aš ieškojau įdomios darbo vietos, kuri atitiktų mano lūkesčius ir Hausengel dėka tokį darbą radau.