Schliessen

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina kasdien iš naujo!

Marzena Tylman

Marzena Tylman

Aš dirbu firmoje Hausengel skambučių centre. Sąžiningai galiu prisipažinti, kad tai nebuvo mano svajonių darbas. Bet kuo ilgiau čia dirbu, tuo man tampa aiškiau, kad šito darbo nekeisčiau į jokį kitą. Kasdien girdžiu, kokie dėkingi yra slaugytojai, slaugytojos, slaugomų asmenų šeimos  už mūsų pagalbą bei paramą. Tai jau yra įrodymas,  kad mūsų darbas yra labai prasmingas. Šie dėkingumo žodžiai yra kaip komplimentas, bet kartu ir iššūkis. Mes negalime nuvilti žmonių, kurie mumis pasitiki.  

Aš vertinu savo darbą taip pat ir dėl tos priežasties, kad esu atsakinga už tiesioginį klientų aptarnavimą ir nuolat bendrauju su savo kolegomis ir kolegėmis. Man labai svarbu, kad galiu dirbti iš namų. Galimybę dirbti namuose man pasiūlė mano vadovas, kai jis pastebėjo, kiek problemų, man sukelia atvykimas į darbą. Mane labai nustebino ši empatija, nes esu įsitikinusi, kad ne kiekvienas darbdavys, galėtų į tai atsižvelgti.  

Per pastaruosius aštuonerius mano bendradarbiavimo su Hausengel Poznanėje metus daug kas pasikeitė. Kuomet aš pradėjau dirbti firmoje Hausengel, Poznanėje, tuo metu  dirbo tik 3 žmonės. Tai taip pat buvo puikus laikas. Mano kolegos tapo mano sielos draugais. Kas būtų pamanęs, kad galima susidraugauti darbe? Su „Hausengel“ tai įmanoma. Mūsų komandą dabar sudaro 25 žmonės ir mes toliau augame. Pradėta įgyvendinti daug naujų projektų.

Norėčiau pagirti mūsų „Hausengel International Polska“ direktorių poną  Piotrą Glowackį. Dėka jo atsidavimo, kūrybiškumo ir visų naujovių, „Hausengel International Polska“ auga ir klesti. Nenoriu, kad skambėtų sentimentaliai, tačiau turiu pasinaudoti proga ir dar kartą padėkoti: „Ačiū, firmai Hausengel! Ačiū Jums, Piotrai!"

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina mane kasdien iš naujo! Nes Hausengel nėra vien tik slaugytojų tarpininkavimo agentūra. Hausengel yra kur kas daugiau -  tai grupė žmonių, kurie nori geriausiai atlikti savo darbą kitų labui ir kurie sėkmingai tai daro jau daugelį metų. Hausengel įmonėje praktikuojamas pagrindinis principas - rūpintis žmonėmis, kuriems reikalinga priežiūra, kuo gražiau, jiems pažįstamoje namų aplinkoje!

Man dirbant Hausengel viskas pasikeitė

Marta Janiak
Ar darbas gali būti intensyvus ir įdomus bei tuo pačiu prasmingas ir motyvuojantis? Ar gali darbas sudaryti didelę kasdienio gyvenimo dalį ir dar palikti pakankamai vietos asmeniniam gyvenimui? Ar darbas turi reikšti tik paskirtų pareigų vykdymą, ar jis taip pat gali teigiamai prisidėti formuodamas Jūsų kasdienybę per savo asmenybę, discipliną, atsakomybę ir sąžinę? Galiausiai - ar darbas pats savaime gali būti įdomus ir tenkinantis? Niekada anksčiau į visus šiuos klausimus nebūčiau atsakiusi „taip“. Viskas pasikeitė, kai radau darbą Hausengel…

Hausengel yra didelė, spalvinga tarptautinė komanda

Gabriella Toth
„Svajonių darbas“ visiems, dirbantiems užsienyje, yra tokia veikla, kurioje galima aktyviai vartoti gimtąją kalbą. Galiu pasakyti, kad mano kolegos yra vieni laimingųjų, kurie savo darbe gali naudoti gimtąją kalbą kaip labai svarbų komponentą: „Hausengel“ yra tikra tarptautinė komanda tikrąja to žodžio prasme. 2012 m. atvykau į Vokietiją kaip Badapešto ELTE universiteto Bibliotekų ir informacijos mokslų instituto studentė, siekdama užbaigti savo mokslinių tyrimų darbą Marburge, reikalingą mano studijoms. Tuo metu net negalvojau, kad po metų pasitrauksiu iš savo profesijos ir dirbsiu visiškai naujoje srityje.

Hausengel man reiškia paslaugumą

Magdalena Gärtner
Mano darbas Hausengel įmonėje slaugos vadybos skyriuje prasidėjo 2015 metų rugsėjo mėnesį. Tai buvo susiję su mano persikėlimu iš Lenkijos į Vokietiją - didelis projektas, kuris turėjo įtakos visoms mano gyvenimo sritims. Mano dabartinis vadovas tuo laiku mane labai palaikė. Bet kada galėjau paprašyti kolegų pagalbos. Nesvarbu, ar tai buvo pats persikraustymas, ar visi formalumai (pvz., pagalba ieškant būsto ar bendraujant su institucijomis) - viskas vyko nesudėtingai ir be streso. Tai nebūtų buvę įmanoma man skirto laiko, supratimo ir kantrybės, kurią man rodė kolegos iš Hausengel.