<
Schliessen
Schliessen

Tinkamos agentūros ar įmonės pasirinkimas – pats svarbiausias žingsnis pradedant darbo paiešką kitoje šalyje

Ausrine Staugaitiene, Linksmakalnis

Aš taip pat buvau priversta domėtis darbu Europoje. Pasirinkau Vokietiją, nes turėjau šios kalbos pagrindus ir šiek tiek patirties ligonių slaugyme ir priežiūroje. Gavau informacijos apie keletą įmonių, kurios mielai tarpininkauja ir suteikia pagalbą darbo paieškoje, bet už tam tikrą mokestį. Aš pasirinkau būtent „Hausengel“ įmonę, nes ši vienintelė įmonė nereikalavo jokio mokesčio už suteiktas paslaugas. Malonus darbuotojų bendravimas ir tolerancija nepaliko jokių abejonių, jog pasirinkau tinkamą „pagalbos ranką“. Gavau visą man rūpimą informaciją ir atsakymus į mano pateiktus klausimus. Operatyvi pagalba mane stebino, aš labai greitai sulaukiau pasiūlymų dirbti, netgi turėjau galimybę rinktis man priimtinesnį variantą. Nuo tada, kai mano anketa buvo užregistruota šioje įmonėje, aš pajutau nuoširdų rūpestį manimi. Jau keletas mėnesių sėkmingai bendradarbiauju su „Hausengel“ įmonės darbuotojais ir sėkmingai dirbu Vokietijoje. Esu ne viena, nebeliko baimės jausmo, nes visada man pasiruošę padėti „Hausengel“ „angelai“.

Šis darbas man prie širdies

Aušrinė Giedrimienė, Silute
Ponios Aušrinės Giedrimienės iš Šilutės pažintis su Vokietija prasidėjo prieš 17 metų. Keletą metų teko padirbėti vaikų aukle, kol pramoko vokiečių kalbos. Toliau sekė bandymas dirbti slaugytoja. Ši veikla poniai Aušrinei tikrai patiko, bet sukurta šeima ir gimę trys vaikai pakoregavo ateities planus. „Visgi šeimai pritarus nuo 2016 metų vėl bandau savo jėgas slaugoje. Tik šiuo metu susiradau įmonę "Hausengel", kuria dar neteko nusivilti.

Hausengel - firma, kuri laikosi duoto žodžio

Genovaite Armalyte, Kaunas
„Labai džiaugiuosi, kad atradau rimtą, patikimą firmą, kurioje dirba labai malonūs, rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Esu bendrosios praktikos slaugytoja, turinti 40 metų patirtį medicinoje ir bendravime su ligoniais problemų neiškildavo. Mano atveju problema buvo vokiečių kalboje, bet dėka "Hausengel" komandos darbuotojų rūpestingumo šią problemą pavyko išspręsti ir pagerinti darbo kokybę.”