Teisinė sistema

Mes vertiname skaidrumą. Kad Jūs galėtumėte būti ramūs ir teisiniu požiūriu, norėtume Jums ne tik išsamiau pristatyti mūsų pagrįstą Hausengel franšizės koncepciją, bet ir pateikti bendrą vaizdą rinkoje.

Hausengel slaugos franšizės sistemos legalumą patvirtino ir Frankfurto aukščiausiasis žemės teismas (Oberlandesgericht Frankfurt).

Rinkos skaidrumas 

Komandiravimas

 

Dėka jau nuo 2004 metais įsigaliojusio laisvo paslaugų teikimo, Rytų Europos šalių įmonėms iš esmės buvo suteikta galimybė laikinai komandiruoti savo darbuotojus į Vokietiją, galinčius čia teikti paslaugas. Komandiruote laikomas asmens, kuris dirba pagal darbo sutartį valstybėje narėje darbdaviui, joje paprastai vykdančiam savo veiklą, laikinas išsiuntimas į Vokietiją dirbti tam darbdaviui. Legalios komandiruotės esmę sudaro tai, kad toliau taikomi darbuotoją išsiuntusios šalies, t. y. šalies, kurioje yra darbdavio buveinė, teisės aktai. Nepaisant to, turi būti laikomasi Vokietijoje galiojančių privalomų darbo saugos normų, pvz., ilgiausio leistino darbo laiko, minimalios atostogų trukmės arba saugos darbo vietoje priemonių. Prie šių reikalavimų priskiriama taip pat ir tai, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. turi būti mokamas visoje šalyje įsigaliojęs minimalus 8,50 € dydžio valandinis atlyginimas.

Informacinis lapas ‚Komandiravimas‘