<
Schliessen
Schliessen
headerImages.0.alternative

Mūsų paslaugos

Slaugytoja matuoja kraujospūdį senjorei.

Visiška Hausengel pagalba, nes „viskuo pasirūpinta“

Kiekvienas iš mūsų partnerių yra informuotas ir supažindinamas su tam tikrais teisiniais reikalavimais, sutarties turiniu ir visais būtinais veiksmais. Mes vadovaujamės teisėtumo principu ir vengiame šūkių, kurie nėra realūs. Skaidrumas mums yra labai svarbus, o tai pasakytina ir apie visų slaugos procese dalyvaujančių asmenų komfortą. Mūsų devizas „viskuo pasirūpinta“ skirtas ne tik tiems, kuriems reikalinga priežiūra, bet ir mūsų slaugytojams, kurie, dirbdami su Hausengel, turi jaustis ypač saugūs.

Slaugytojai, dirbantys su mumis, tampa mūsų franšizės gavėjais, tai reiškia yra savarankiškai dirbantys asmenys ir turi registruotą individualią veiklą Vokietijoje. Hausengel slaugytojai turi jausti, kad yra viskuo pasirūpinta. Pirminė konsultacija yra visiškai neįpareigojanti ir nemokama. Kompetentingi asmeninių konsultantų patarimai garantuoja Jūsų saugumą atliekant užsakymą. Mūsų slaugytojams visą parą veikia speciali pagalbos telefonu linija. Kai slaugytojui reikalinga pagalba, Hausengel visada padeda! Jei užsakymo metu iškilo problemų, mes Jums nedelsiant padėsime.

Savarankiška slaugytoja pritaria

Savarankiškumas ir nepriklausomybė

Mums ypač svarbu slaugytojų savarankiškumas ir apsisprendimas. Štai kodėl mes dirbame kartu su savarankiškai dirbančiais slaugytojais, kurie Vokietijoje dirba pagal individualios veiklos pažymą. Jei esate savarankiškai dirbantis asmuo, darbo laikotarpius galite pritaikyti pagal savo poreikius ir galimybes. Dėl šio privalumo galite laisvai paskirstyti laiką. Jūs esate pats  sau direktorius. Jūs neturi viršininko. Jei sudarysite franšizės ar paslaugų sutartį, tuomet būsite traktuojami kaip partneriai.

Tai teikia Jums lankstumo ir Jūs esate daug patrauklesni potencialiems klientams. Savarankiškai dirbantys slaugytojai paprastai labiau pasitiki savimi ir yra labiau atpažįstami bei turi gerą reputaciją tarp savo klientų. Čia reikėtų paminėti  ir finansines priežastis. Savarankiškai dirbantis asmuo gali uždirbti daug daugiau

Slaugytoja ir senjorė kartu juokiasi

Užsakymų pasirinkimo laisvė – slaugytojų pasirinkimo laisvė

Savarankiškas darbas taip pat reiškia, kad patys slaugytojai gali nuspręsti dėl tinkamo užsakymo priėmimo,  bei  derėtis dėl sąlygų. Prieš pasiūlydami Jums užsakymą, mes susisiekiame su Jumis ir aptariame Jūsų pageidavimus bei remdamiesi šiomis žiniomis parenkame tinkamus užsakymus. Slaugytojai patys nusprendžia, kokia tvarka ir kokiomis sąlygomis jie nori priimti užsakymą. Be abejo, slaugytojai gali laisvai dėrėtis dėl atlygio.

Kuo aukštesnė profesinė kvalifikacija ir geresni kalbos įgūdžiai, tuo didesnio atlygio gali prašyti slaugytojas. Štai kodėl mūsų pačių tęstinio mokymo teikėjas - Hausengel Akademie - skatina slaugytojų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą

Užsakymo apimtis visada tiksliai nustatoma Jūsų paslaugų sutartyje. Aptartos paslaugos yra teikiamos atsižvelgiant į Jūsų asmeninį įvertinimą ir darbo organizavimą. Slaugytojas neprivalo vykdyti užsakovo nurodymų ir gali laisvai organizuoti užsakymo vykdymą. Savarankiškumas kaip darbo požymis yra savarankiškas užsakymų organizavimas ir vykdymas.

Visų biurokratinių rūpesčių perėmimas

Slaugytojui, kuris yra Hausengel franšizės  gavėjas, nereikia jaudintis  dėl tokių dalykų, kaip individualios veiklos registracija ar sąskaitų išrašymas - mes padarysime tai už Jus. Visi Hausengel slaugytojai iš esmės yra registruojami atsakingose Vokietijos įstaigose, mokesčių inspekcijose arba registracijos biuruose. Mes, kaip franšizės davėjas, slaugytojo vardu pateikiame paraišką dėl individualios veiklos registracijos prekybos licencijavimo tarnybai. Mes taip pat susisiekiame su atitinkama mokesčių inspekcija, kuri Jums priskiria naują mokesčių mokėtojo numerį. Mokesčių mokėtojo kodas turi būti nurodytas visose sąskaitose faktūrose, kurios bus išrašytos Jūsų vardu. Mes rūpinamės visa buhalterija ir sąskaitų faktūrų išrašymu bei korespondencija su visomis Vokietijos institucijomis. Baigę bendradarbiavimą, pateikiame prašymą išregistruoti individualią veiklą

Senioras ir slaugytoja

Draudimas Vokietijoje ir gimtojoje šalyje

Visi slaugytojai visą laiką, kol būna Vokietijoje yra apdrausti. Į franšizės paketą įeina šie draudimo polisai:

  • Privatus sveikatos draudimas – perima nelaimingų atsitikimų ir ūmių ligų gydymą (pvz., dantų skausmą, arba lūžus kaulams), neapmoka lėtinių ligų gydymo, taip pat profilaktikos
  • Individualios veiklos civilinės atsakomybės draudimas – apsaugo Jus nuo visų piniginių nuostolių, atsirandančių dėl kūno sužalojimo ar turto sugadinimo. Draudimo išskaitymas yra 100 €
  • Profsąjungų draudimas Trumpai tariant, „BGW“ – profsąjungų draudimas yra įstatymų nustatyta nelaimingų atsitikimų draudimo įmonė, atsakinga už Jus kaip slaugytoją. Nukentėjus, profsąjungų draudimas (BGW) garantuoja optimalų gydymą ir tinkamą kompensaciją bei užtikrina, kad vėl galėsite dalyvauti profesiniame ir socialiniame gyvenime.

Esant poreikiui galime suteikti informaciją dėl draudimo Jūsų gimtojoje šalyje. Jei turite klausimų dėl papildomo draudimo pasiūlymo, susisiekite su savo asmeniniu konsultantu, kuris mielai Jums padės.

Teisėtumas

Mūsų Hausengel franšizės sistema, be abejo, yra visiškai legalus slaugos paslaugų teikimo būdas, kurio teisėtumas patvirtintas.

Federalinis socialinis teismas 2011 m. rugsėjo 28 d. sprendime (nuoroda B12 R 17/09 R) pareiškė, kad savarankiškai vykdyti vadinamąją 24 valandų slaugą iš principo yra įmanoma.

Hausengel franšizės sistemos „24 valandų slaugos“ teisėtumą patvirtino Frankfurto Aukščiausiasis apygardos teismas 2014 m. kovo mėn. Savo rezoliucijoje (failo nuoroda 1 Ws 179/13) OLG intensyviai nagrinėjo keletą pavyzdžių, kuriais grindžiamas Hausengel franšizės gavėjų nepriklausomumas.

Ne pelno siekianti nepriklausoma Vokietijos vartotojų organizacija „Stiftung Warentest“ 2017 m. tyrė 13  slaugytojų įdarbinimo agentūrų iš Rytų Europos.

Hausengel sugebėjo aiškiai parodyti savo stipriąsias puses, susijusias su personalo skyrimu ir slaugos organizavimu, taip pat su tarpininkavimo paslaugomis ( ypač teikiama pagalba vėliau). Testas taip pat įrodė, kad Hausengel surinko nemažai taškų aiškiai ir skaidriai sudarydama sutartis, tokiu būdu teikdama maksimalią naudą slaugos personalui.

Visą parą veikianti speciali pagalbos telefonu linija

Hausengel-konsultantė

Mes puikiai suprantame savo slaugytojus, nes kai kurie Hausengel konsultantai patys įgijo šią patirtį ir dėl to yra susipažinę su geriausiais sprendimais. Kadangi problemų gali kilti nuolat, mūsų komanda dirba nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:30 iki 17:30. Nenumatytais atvejais mūsų slaugytojai gali susisiekti su mums ištisą parą! Pagalba visa parą yra neatsiejama mūsų kompleksinės paramos dalis, suteikianti visiems Hausengel franšizės gavėjams beribį saugumo jausmą. Nesvarbu, ar tai nedidelės komplikacijos, ar rimtos problemos - visą parą galite pasinaudoti mūsų pagalba.

Ką daryti nelaimės atveju?

Mūsų slaugytojai taip pat gali susisiekti su mumis nelaimės atveju, ne darbo valandomis. Esame pasiekiami visą parą! Mūsų pagalbos telefono numeris slaugytojams iš Lietuvos yra +49 151 205 480 59

Hausengel-nenumatytas atvejas

Geriausiai parinkti užsakymai

Prieš pateikdami pasiūlymą slaugytojui, mes išsamiai  išanalizuojame kiekvieno užsakymo ir slaugytojo poreikius.

Hausengel atsižvelgia į individualius slaugos personalo poreikius, susijusius su paskyrimo trukme, slaugomo asmens lytimi ir sveikatos būkle, paskyrimo vieta, net potencialaus užsakovo gyvenimo sąlygomis.

Todėl slaugytojai gauna tinkamiausius pasiūlymus, kurie atitinka jų kalbos įgūdžius, darbo patirtį ir pageidavimus. Jūsų patogumui sutartis bus atsiųsta iš anksto elektroniniu paštu.

Mūsų darbuotojai atidžiai patikrina kiekvieną darbo vietą, kad būtų užtikrintas aukščiausias pateiktos informacijos tikslumas. Tarpininkaujame tik patikrintiems užsakymams.

Ilgametė patirtis

Savo ilgametės patirties dėka mes galime teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Hausengel koncepcija mums visada buvo labai asmeniškas reikalas. Namų angelo įkūrimo kertinis akmuo buvo mūsų asmeninė slaugos istorija. Firmoje Hausengel net ir po daugiau nei 14 metų jaučiama tam tikra aistra, kurią suformuoja įmonės darbuotojai ir perduoda kiekvienam naujam „šeimos nariui“.

Nuo 2005 m. Hausengel buvo tiltas tarp slaugytojų iš užsienio ir Vokietijos šeimų, kurioms  reikalinga pagalba priežiūroje. Mes sukūrėme savo bendradarbiavimo modelį, kuris yra unikali koncepcija slaugos srityje, teikianti maksimalią naudą kiekvienai dalyvaujančiai šaliai.

Hausengel dabar yra žinomas prekės ženklas slaugos rinkoje, kuriuo patikėjo tūkstančiai. Sujungdami savo tarptautinius išteklius ir ilgametę patirtį, mes kuriame naują standartą Europoje.

 

Saugios pajamos

Kaip savarankiškas slaugytojas Jūs pasirašote paslaugų teikimo sutartį tiesiogiai su klientu, tai yra su slaugomo asmens artimaisiais. Atlyginimą užsakovas moka tiesiogiai sutarta forma. Slaugytojas gauna sutartą sumą - be jokių išskaitymų. Viskas skaidru ir sąžininga. Bet kuriuo metu galite pasiekti visus savo dokumentus, įskaitant sąskaitas faktūras. Mes saugome Jūsų dokumentus.

Mes teikiame parinktus pasiūlymus. Jei Jūsų užsakymas baigiasi anksčiau laiko, mes kuo greičiau ieškome kito tinkamo pasiūlymo. Tuo tarpu Jūs galite nemokamai pasinaudoti  apgyvendinimo paslaugomis mūsų svečių namuose Heskeme.

 

Sėkmės skaičiai

„Hausengel Holding AG“, įkurta 2018 m., dabar vienija visas Hausengel įmones su jų atitinkamomis paslaugomis po vienu stogu. Beveik 20 tarptautinių vietų, įskaitant 8 Vokietijos slaugos tarnybas, Hausengel grupėje dirba apie 260 žmonių. Nuo pat įkūrimo 2005 m. galime didžiuotis 80 000 kvalifikuotų slaugos darbuotojų tarpininkavimu šeimose visoje Vokietijoje. Mūsų konsultantai gali bendrauti su Jums 10 užsienio kalbų.

  • Pusė visų bendradarbiaujančių slaugytojų atkreipė į mus dėmesį, perskaitę Hausengel slaugytojų teigiamas rekomendacijas
  • 100 % šeimų, su kuriomis bendradarbiauja Hausengel, turi interneto prieigą.
  • Kasmetinis 10 % sutarčių skaičiaus su vokiečių šeimomis augimas
  • Kasmetinis  10%  naujų slaugytojų skaičiaus augimas

 

Hausengel-ambasadorė

Firmos ženklo ambasadorė

Hausengel stiprybę liudija ne tik skaičiai, bet visų pirma patenkinti slaugytojai. Nuo pat pradžių tiesioginis asmeninis kontaktas ir šilti santykiai su slaugytojais buvo mūsų šeimos verslo pagrindas. Ilgus metus mes kūrėme ir palaikėme gerus santykius su savo partneriais.

Kadangi likome ištikimi savo vertybėms, nedelsdami užmezgėme daug vertingų ryšių ir įgijome labai ištikimų verslo partnerių, kurie savo aplinkoje mielai perduoda savo entuziazmą apie Hausengel prekės ženklą. Jų entuziazmas slaugos profesijai ir pasididžiavimas būti šio prekės ženklo dalimi padarė juos mūsų ambasadoriais. Ambasadoriai padeda mažiau patyrusiems naujiems slaugytojams. Jie visada teikia pagalbą ir patarimus kitiems slaugytojams. Jie užkrečia savo neišsemiama aistra.

Mes vertiname tokius atsidavusius slaugytojus ir norime, kad jie tai žinotų. Jūs visų pirma turite teisę naudotis mūsų mokymo pasiūlymais. Jūsų nuomonė visomis su verslu susijusiomis temomis mums yra ypač svarbi, nes mes žinome, kad Hausengel Jums rūpi.

Mūsų prekės ženklo ambasadoriai taip pat yra kviečiami į mūsų prekės ženklo renginius ir tampa mūsų draugais. Labiausiai mes didžiuojamės ambasadorių pateiktomis rekomendacijomis. Šios rekomendacijos yra aukščiausias pasitikėjimo ženklas.

Rekomendacijų sistema ir premijos už rekomendacijas

Ar žinojote, kad pusė visų Hausengel slaugytojų atkreipė į mus dėmesį, gavę patenkinto Hausengel slaugytojo rekomendaciją? Pasitikėjimas yra nepaprastai svarbus slaugos srityje. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų franšizės gavėjai rekomenduoja mus kitiems. Už sėkmingas rekomendacijas mes atitinkamai atsilyginame.

Už kiekvieną sėkmingą slaugytojo rekomendaciją mes sumokėsime 100 eurų premiją esant minimaliam trijų mėnesių sutarties laikotarpiui. Jei Jūs pažįstate ką nors iš savo draugų ar pažįstamų, kurie ieško darbo slaugoje Vokietijoje, nedvejodami rekomenduokite mus ir gaukite rekomendacinę premiją!

Jei turite klausimų šita tema, kreipkitės į savo konsultantę.

Slaugytojai ir slaugytojos rekomenduoja Hausengel

Jei esate patenkinti mūsų bendradarbiavimu, mielai prašome mus rekomenduoti kitiems, už rekomendaciją Jūs galite gauti 200,- € premiją!

Gauti premiją!