Greitasis korona testas Greitasis korona testas

Pasiruošimas kelionei

Kad galėtume užtikrinti slaugytojų saugumą ir komfortą, mes stengiamės, kad visi formalumai būtų sutvarkyti dar prieš Jums išvykstant. Taigi mes teikiame didelę reikšmę kelionės organizavimui į užsakovo šeimą. Hausengel tikslas yra suderinti procesą taip, kad mūsų frančizės gavėjai ir šiuo atveju jaustų „visiško aprūpinimo“ principu paremtą pagalbą, sumažinti dėl kelionės atsirandantį stresą, atkreipti dėmesį į Jūsų saugumą.

Hausengel paslaugos

Atlikus visą  registracijos procesą ir apsisprendus dėl bendradarbiavimo su konkrečiu užsakovu, mes organizuojame apmokymus mūsų frančizės gavėjams. Apmokymų metu aptariamos frančizės sutarties detalės, paaiškinama bendradarbiavimo forma ir apimtis bei tokiu būdu išsklaidomos visos abejonės. Apmokymų tikslas yra efektyviai pristatyti svarbiausią informaciją, teises ir pareigas, kad slaugytojas galėtų ramiai ir saugiai išvykti dirbti.

Kitas etapas yra suorganizuoti kelionę pas užsakovą. Kiekvienam naujam franšizės gavėjui priskiriama asmeninė koordinatorė, kuri be kita ko pasirūpina ir tuo, kad atvykimas pas slaugomą asmenį vyktų sklandžiai.

Vyras aiškina sutarties sąlygas
Kelionė / Atvykimas
Į pirmąjį užsakymą, bendradarbiaujant su Hausengel, ponia Zofia išvyko 2016 metais. Ji labai gerai prisimeną šitą užsakymą. „Aš labai bijojau. Kaskart kai važiuodavau į naują šeimą, nuolat kildavo baimė dėl nežinojimo. Tai natūralu.“ Kai ji nuvykdavo į vietą, paaiškėdavo, kad stresas visai nereikalingas, nes nauja slaugytoja gaudavo visapusišką pagalbą. Pirmasis susitikimas su šeima įvyko labai malonioje atmosferoje. „Sutikimas buvo labai malonus. Kiekvienas šioje šeimoje man šypsojosi. Mano keitimosi partnerė mane susipažindino su visomis užduotimis ir perdavė visą reikalingą informaciją, kuri man reikalinga tam darbui. Šeima buvo labai maloni ir draugiška. Slaugomas asmuo buvo malonus, ramus, santūrus vyriškis. Labai gerai jį prisimenu.“ Darbo pradžią naujoje šeimoje palengvina ypatinga parama, ne tik iš šeimos, bet taip pat ir iš Hausengel darbuotojų.
Hausengel tarnybinis automobilis, mūsų firmos atstovas (vairuotojas) vyksta su slaugytoja į užsakovo šeimą

Kad galėtume išpildyti mūsų franšizės gavėjų pirmojo užsakymo lūkesčius ir poreikius, mes siekiame visuose kelionės etapuose palydėti. Atvykus į pirmąjį užsakymą Vokietijoje, Jūs būsite palydėti mūsų firmos atstovo (vairuotojo). Jo užduotis yra palydėti slaugytoją, palengvinti susipažinimą su šeima ir išsklaidyti visas abejones.

Mūsų slaugytojai pasirenka jiems patogiausią kelionės formą. Hausengel užduotis yra suderinti šitą procesą.

Daugelis slaugytojų renkasi kelionę mikroautobusais

Tai tiesioginė ir patogi kelionė nuo keleivio namų durų iki šeimos Vokietijoje. Jeigu Jūs pasirinksite šią kelionės formą, mes su Jumis aptarsime, kada Jūs maždaug nuvyksite, be to mes suderinsime kada atvyks mūsų firmos atstovas (darbuotojas), kuris Jums padės pasirašant pirmąją sutartį.

Mikroautobusas
Autobusas važiuoja gatve

Kelionė tarptautiniu autobusu

Jeigu slaugytojas atvyksta tarptautiniu autobusu, mes parenkame vietovę, esančią netoli nuo užsakovo šeimos/slaugomo asmens. Mūsų vairuotojas pasitiks Jus stotyje ir nuveš Jus į vietą.

Kelionė nuosavu automobiliu

Ši galimybė įmanoma pasikonsultavus su potencialiu užsakovu. Slaugomi asmenys ne visada turi nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę prie namų. Procesas yra tas pats, kaip važiuojant nedideliu autobusu. Aptariamas  atvykimo laikas ir suorganizuojamas mūsų firmos atstovo (vairuotojo) atvykimas. Sutartis pasirašoma dalyvaujant atstovui.

Automobiliai magistralėje
Svečių namų kambarys

Nakvynė svečių namuose Heskem

Įvykus neplanuotai situacijai, mes turime galimybę mūsų franšinės gavėjams suteikti nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą jaukiuose svečių namuose netoli mūsų centrinio ofiso Heskem miestelyje.

Sąrašas prieš kelionę

Kaip reikėtų pasiruošti kelionei?

moteris pakuoja lagaminą.

Iš patirties mes žinome, kad ypač pirmoji kelionė į užsienį dėl darbo, sukelia didelį nerimą. Svetima šalis, svetima kalba, svetimi žmonės – visa tai mus verčia nerimauti. Tačiau bijoti neverta! Su mūsų pateiktais patarimais ir mūsų pagalba galite kontroliuoti šią situaciją.

Visų pirma verta susidaryti svarbiausių dalykų sąrašą, kuris bus reikalingas kelionės ir užsakymo metu, kuris maždaug tęsiasi nuo 6 iki 12 savaičių.

Svarbūs dokumentai:

 • Pasas, arba asmens tapatybės kortelė
 • Vairuotojo pažymėjimas
 • Draudimo patvirtinimas
 • Dokumentai, sutartis, kurios patvirtina legalumą ir saugumą
 • Kelionės bilietai

Nepamirškite pasiimti:

 • Gerai veikiantis mobilusis telefonas ir jo pakrovėjas
 • Piniginė ir šiek tiek pinigų smulkioms išlaidoms
 • Žodynėlis
 • Visi vaistai, kuriuos Jūs vartojate, ypač tie, kuriuos vartojate ilgą laiką

Rankinis bagažas:

 • Atsigerti / vanduo / termosas su kava ar arbata
 • Sumuštiniai / užkandžiai
 • Nosinaitės arba šlapios servetėlės nusivalyti rankoms

Priklausomai nuo sutarties trukmės-nepamirškite:

 • Drabužiai - (apatiniai drabužiai) turėtų būti tvarkingi ir atitikti metų laiką. Net jeigu važiuojate vasarą, verta įsidėti šiltesnį megztinį ir šį bei tą nuo lietaus. Taipogi atkreipkite dėmesį į patogią avalynę.
 • Knygos – tiems kas nesinaudoja užsienyje internetu, patariame pasiimti mėgstamų knygų arba receptų knygų, tam, kad būtų sumažinamas stresas gaminant maistą svetimoje šeimoje.
 • Kosmetikos ir higienos reikmenys – muilas, mažiausiai du rankšluosčiai, plaukų šampūnas, šukos, dantų pasta, dantų šepetėlis, šlepetės.
 • Nešiojamas kompiuteris, planšetė, kryžiažodžiai

Rekomenduojama dar prieš išvykstant  šeimai Vokietijoje nurodyti Jūsų kontaktinio telefono numerį, tam, kad abi pusės jaustųsi užtikrintos.

Hausengel-koordinatorės pasiekiamos telefonu nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 08:30 iki 17:30  žemiau nurodytais telefono numeriais:

+ 37 037 242 522

Mes suteiksime Jums telefono numerį, kuriuo galite skambinti darbo dienomis po darbo valandų, t.y. nuo 17:30 ir savaitgaliais 24 valandas, atsitikus nelaimei ir prireikus pagalbos:

+ 49 151 205 480 59