<
Schliessen
Schliessen

Pirmą kartą IHK sertifikuoti mokymai "24 valandų slaugytojams"

Siūlome pasinaudoti galimybe naudotis slaugos mokymų programa bei baigus kursus įgyti tai patvirtinantį sertifikatą. Tai puiki galimybė slaugytojams, norintiems pagilinti turimas žinias bei įgyti naujų.

Vokietijos privačiuose namų ūkiuose gyvena ir dirba apie 700.000 slaugytojų iš Rytų Europos šalių. Iki šiol šiai taip vadinamai "24 valandų slaugai" nebuvo vieningo kokybės standarto. Hausengel akademijos ir Springer Pflege siūlomi mokymai "Slauga namų aplinkoje" dabar suteikia galimybę įgyti Vokietijos prekybos ir pramonės rūmų (IHK) Kassel-Marburg sertifikatą ir tuo pačiu nustato slaugos darbuotojų darbo kokybės standartą visoje slaugos srityje.
"Slauga namų aplinkoje (IHK)" kursus inicijavo įmonė Hausengel GmbH kartu su Springer Pflege ir tuo pačiu nustatė europinį standartą šioje srityje. Šiuos tobulinimosi kursus siūlo abi įmonės, tokiu būdu suinteresuoti slaugytojai gali patys rinktis, kurios įmonės kursuose jie nori dalyvauti. Taip vadinamoje "24 valandų slaugos" srityje nėra kitos analogiškos mokymo programos. Vokiškas IHK sertifikavimas taikomas visoje Europoje ir kelia aukštus reikalavimus mokymo procesui.

Arčiau ambulatorinės slaugos

Jūs slaugote žmones, sergančius skirtingomis ligomis, ir prižiūrite senyvo amžiaus žmones namuose. Todėl turite žinoti kaip elgtis sergančio žmogaus atžvilgiu ir kokios iniciatyvos imtis bei kaip teisingai reaguoti ekstremaliose situacijose. Jums – slaugytojams iš Rytų Europos - tenka didelė atsakomybė ir Jūs esate nepakeičiama Vokietijos sveikatos apsaugos sistemos grandis. Vieningas ir intensyvus slaugytojų kvalifikacijos kėlimas kaip ambulatorinės slaugos išplėtimas yra labai svarbus ir daugelio slaugytojų labai pageidaujamas.

"Todėl jau keletą metų mes nuolat mokome slaugytojus mūsų pačių įkurtoje, valstybės pripažintoje ir sertifikuotoje akademijoje", sako Hausengel įmonių grupės įkūrėjas ir vadovas Simon Wenz. "Keldami aukštus reikalavimus mūsų slaugytojams iš Rytų Europos, mes ilgą laiką buvome paprasčiausiai vieni. Tačiau slaugytojų, šeimų ir atitinkamų slaugos institucijų reakcija mus įtikino. Slaugos kursų IHK Marburg-Kassel sertifikavimas leidžia mums didžiuotis ir patvirtina mūsų aukštus kokybės reikalavimus. Mūsų tikslas buvo nustatyti slaugai namų aplinkoje (taip vadinamai "24 valandų slaugai") bendrus kokybės standartus. Ir mes tai pasiekėme", pabrėžia ponas Wenz.

Hausengel E-Learning sistema yra standartas šioje srityje

Falk Miekley, Springer Pflege Professional Care direktorius, džiaugiasi IHK sertifikavimu: "kartu su Hausengel radome partnerį, kuris jau pačioje pradžioje teigiamai įvertino nuotolinį mokymą kaip tobulinimosi galimybę. Mums pasirodė ypač svarbu, kad kursai orientuojami į tikslinės grupės poreikius. Ypatingai slaugytojams iš užsienio yra aktualus mokymosi lankstumas veitos ir laiko atžvilgiu. IHK sertifikavimas rodo, kad mes sukūrėme modernią, įdomią ir patrauklią nuotolinio mokymo sistemą, kuri apima ir profesionaliai apžvelgia visas svarbiausias slaugos ir priežiūros temas."

Tai patvirtina ir Marie-Luise Müller, slaugos ir kokybės vadybos specialistės, o taip pat buvusios registruotos asociacijos Deutscher Pflegerat prezidentės įvertinimas. Sertifikuoto mokymo programa "Slauga namų aplinkoje (IHK)" slaugytojams iš Europos šalių yra inovatyvi, plataus spektro ir orientuota į slaugos bei pagalbos paslaugų teikimą. Tokiu būdu slaugytojams be patirties šioje srityje suteikiamos pagrindinės slaugos žinios.

Apie mokymus trumpai

IHK sertifikuota mokymo programa skirta visiems besidomintiems slauga namų aplinkoje ir ja galima naudotis aštuoniomis kalbomis. Kursas sertifikatui "Slauga namų aplinkoje (IHK)" gauti apima 23 modulius ir 230 pamokas. Platus priemonių ir praktiškai pritaikomos informacijos spektras skatina kursų dalyvius išmoktą medžiagą susieti tarpusavyje ir taikyti praktikoje. Registraciją galima atlikti tiek per Hausengel akademiją, tiek per Springer Pflege: www.hausengel.de/hausengel-akademie arba www.springerpflege.de.