<
Schliessen
Schliessen

„Hausengel teikia man saugumą“

Zofia Machoń, Lubartów

Zofia Machon

Ponia Zofia Machon anksčiau dirbo konditerijos ceche gimtajame mieste Lubartove. Šiandien ji teikia pagalbą senjorams Vokietijoje, rūpindamasi jais artimoje namų aplinkoje. Jos istorija įrodo, kad bet kuri situacija, kuri atrodo sudėtinga, turi savo saldžią pusę. Tereikia turėti atitinkamą supratimą.

Ponios Zofia Machon iš Lubartovo profesija yra sodininkė. Prieš pradėdama dirbti su Hausengel, ji 7 metus dirbo konditerijos ceche. Nors ji buvo patenkinta darbu, netikėtai mažinami darbo etatai, privertė ieškoti darbo  kitoje sferoje. „Aš turėjau ankstesnės patirties prižiūrint pagyvenusius žmones, nes metų metus prižiūrėjau sergančią močiutę. Manau, kad ši situacija man suteikė drąsos. Žinojau, kaip kalbėti su močiute, ir galėjau jai padėti. Tai sustiprino mano pasitikėjimą savimi, todėl aš rizikavau. Aš nusprendžiau būti slaugytoja “, - prisiminimus dėsto ponia Zofia. Ponia Zofia yra nuoširdi asmenybė, kuri aplink save skleidžia optimizmą ir  užkrečia savo teigiamu požiūriu.
Ponia Zofija ne iš karto sutiko firmą Hausengel. „Iš pradžių aš 8 mėnesius dirbau kitoje Lenkijos įmonėje. Mano slaugomas asmuo  buvo vyresnio amžiaus, labai malonus vyriškis. Jo sveikata buvo bloga. Jo šeima vėl mane pakvietė, bet, deja,  tuo metu vyras mirė. “Nors ponia Zofia rūpinosi visa širdimi ir siela, ji nebuvo visiškai patenkinta dirbdama Lenkijos agentūroje. Ji gaudavo menką atlyginimą neatitinkantį darbo krūvio. Šis laikas buvo tobulas ką nors pakeisti.

Pirmi žingsniai po angelo sparnais

„Vieną dieną man paskambino draugė ir papasakojo apie Hausengel, ką perskaitė žurnale. Ji žinojo, kad aš dirbu šioje srityje, ir norėjo man pasakyti. Tai nebuvo reklama, o straipsnis apie Hausengel veiklą “. Abi moterys tapo tokios smalsios, kad internete ieškojo kontaktinės informacijos ir paskambino Hausengel. „Pirmasis telefono skambutis buvo labai malonus. Jokio streso. Konsultantė man paaiškino, visas bendradarbiavimo su įmone taisyklės. Štai koks mano bendradarbiavimas su Hausengel, kuris tęsiasi iki šiol ir kuriuo aš labai džiaugiuosi “.
Pirmąją užsakymą ponia Zofia atliko bendradarbiaudama su Hausengel 2016 m. gruodžio mėn. Ji labai gerai prisimena savo darbą. „Aš labai bijojau. Su kiekvienu nauju užsakymu ir kelione į naują darbą nerimas kyla iš nesaugumo, tai yra natūralus jausmas. “Po kelionės paaiškėjo, kad nerimauti visai nereikia, nes naujas slaugytojas gauna palaikymą iš visų pusių. Ji tikrai jautė, kad  viskuo pasirūpinta. Pirmasis susitikimas su nauja šeima įvyko labai draugiškoje atmosferoje. „Priėmimas buvo labai malonus. Visi šeimos nariai man šypsojosi. Slaugytoja, kurią turėjau pakeisti, supažindino mane su užduotimis, parodė man viską, ko reikia šiame darbe. Šeima buvo nepaprastai maloni ir draugiška. Slaugomas asmuo taip pat buvo labai mielas, ramus ir gerai nusiteikęs žmogus. Turiu vien tik gerus prisiminimus, susijusius su juo. “Prisitaikyti prie naujos aplinkos padėjo didžiulė parama, kurią ponia Zofia gavo iš šeimos, ankstesnės slaugytojos ir Hausengel personalo.

Patenkinta dėl pagalbos

Daugiau užsakymų ji gaudavo be jokių pastangų. Jos asmeninė konsultantė parinkdavo tokius užsakymus, kurie atitikdavo ponios Zofios lūkesčius, ir pristatydavo geriausius pasiūlymus. Sprendimą priimti užsakymą visada priima pats slaugytojas. Kiekvienas naujas, papildomas užsakymas atnešė kažko ypatingo, ir ponia Zofia įgavo naujų įgūdžių. Tai ne tik praturtino ją finansiškai, bet ir visą jos patirtį. Ponia Zofia mano, kad visi turi teisingus bruožus, kuriuos gali pritaikyti slaugoje. „Šiame darbe nepaprastai svarbu kantrybė, teigiamas požiūris ir linksmumas“, - sako ponia Zofia ir į sąrašą įtraukia gerus darbo organizavimo įgūdžius, sąžiningumą ir sveiką protą. Pastaroji priemonė taip pat yra slaugytojų vaistas nuo sunkių situacijų, kurios kartais kyla slaugytojo darbe. „Šiame darbe tenka prisiimti atsakomybė už kito žmogaus sveikatą ir gyvybę. Atsakomybė didžiulė. Ne kiekviena sunki situacija yra vienodai bloga. Jūs turite mokėti pamatyti savo gerąją pusę bet kurioje situacijoje “.
Poilsis jai suteikdavo atokvėpio, tą laiką ji paskirdavo tik sau. „Per savo pačios suplanuotą laisvą laiką eidavau pasivaikščioti, važinėjau dviračiu, žavėjausi architektūra ir nuostabia gamta. Aš eidavau pasivaikščioti po vaizdingas Felsbergo apylinkes, netoli Kaselio. Be to, turėjau kambarį, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į netoliese esantį kalną, viršuje pastatytą viduramžių pilį. Kaip pasakoje! Aš ten pamečiau širdį. Mano kelionės man suteikė daug džiaugsmo! Jaučiausi kupina energijos, tikrai atsipalaidavusi ir pozityvi ir tai matėsi mano darbe ir mano gyvenime “.
Ponia Zofia kelis kartus nustebino atsisveikinimas su slaugomu asmeniu ir jo šeima. „Po kelių savaičių, praleistų kartu, žmonės pripranta vienas prie kito. Atsisveikinimas dažnai būna emocionalus, pasirodo ašaros, atsisveikinama tarsi su artimaisiais, o ne su nepažįstamais žmonėmis. Mano kontaktas su šeimomis ir slaugomais žmonėmis yra visada šiltas. Visada stengiuosi pažinti šeimos narius, jų įpročius ir reikalavimus. Tai svarbu norint užmegzti gerus santykius. Abi pusės pirmiausia turi priprasti viena prie kitos. Kai abi pusės gerai susitvarko, užmezgami nuoširdūs santykiai, pagrįsti abipuse pagarba ir geranoriškumu “.
Ponia Zofia pabrėžia, kad slaugytojai iš Lenkijos yra vertinami Vokietijoje. Bendradarbiavimas su jais yra giriamas ir norimas. Kas apibūdina slaugytojus iš Lenkijos? „Slaugytojai iš Lenkijos yra šilti, nuoširdūs, malonūs ir priimantys. Jie gali gerai tvarkyti namų ūkį ir gerai pasirūpinti žmonėmis, kuriems reikalinga priežiūra “, - visiškai įsitikinusi sako ponia Zofia.

Hausengel „viskuo pasirūpinta“

Ponia Zofia bendradarbiaudama su Hausengel franšizės sistema  yra savarankiška verslininkė Vokietijoje. „Kai sužinojau ir supratau, kaip atrodo bendradarbiavimo modelis, nusprendžiau, kad individuali veikla man labiausiai tinka. Manęs nė kiek negąsdino, nes žinojau, kad Hausengel pasirūpina visais biurokratiniais reikalais. Firma pasirūpina visais formalumais. Man nereikia dėl nieko jaudintis ir neturiu jokių problemų. Džiaugiuosi, kad galiu dirbti su Hausengel, nes įmonė pasirūpina visais formalumais ir suteikia man didelį saugumą Vokietijoje “.
Kiekvienas slaugytojas turi savo asmeninį konsultantą, įskaitant ir ponią Zofia. „Mano konsultantė aiškiai ir suprantamai perduoda visą informaciją apie užsakymus, todėl darbo vietoje nėra nemalonių siurprizų.“ Išsami ir tiksli informacija apie slaugomo asmens darbo turinį ir sveikatą yra labai svarbi poniai Zofiai ir kitiems slaugytojams renkantis užsakymus. Užsisakykite ir sumažinkite netikėtumo darbo vietoje riziką. Hausengel šioje srityje teikia aukščiausią tikslumą, nes sąlygas patikrina Hausengel firmos atstovas-vairuotojas. Ponia Zofia taip pat džiaugiasi Hausengel personalo pagalba, kai ji kreipiasi, atsitikus nelaimingam įvykiui.
Ponia Zofia vertina bendradarbiavimą su „Hausengel“, nes, kaip pati sako, tai gera, sąžininga, saugi ir draugiška agentūra. Kol kas dar nebuvo tekę susidurti su jokiomis bendradarbiavimo problemomis, nes viskas puikiai veikia dėl puikios organizacijos. „Man taip pat patinka vardas Hausengel, kuris mano gimtąja kalba reiškia namų angelą. Man tai reiškia labai daug “, - priduria ji.
Ponia Zofia turi gerus patarimus visiems slaugytojams - pradėkite kiekvieną dieną su šypsena ir teigiamu požiūriu. Tada viskas klostosi gerai. Taip pat svarbu sutikti tinkamus žmones. Kam ji rekomenduoja bendradarbiauti su Hausengel? „Aš rekomenduoju Hausengel ne tik savo draugams, bet ir visiems, norintiems dirbti slaugytojais. Kodėl? Nes tai patikima įmonė ir kiekvienas, dirbantis su Hausengel, gali jaustis, kad viskuo pasirūpinta. Tai suteikia man saugumo “.

 

Hausengel - firma, kuri laikosi duoto žodžio

Genovaite Armalyte, Kaunas
„Labai džiaugiuosi, kad atradau rimtą, patikimą firmą, kurioje dirba labai malonūs, rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Esu bendrosios praktikos slaugytoja, turinti 40 metų patirtį medicinoje ir bendravime su ligoniais problemų neiškildavo. Mano atveju problema buvo vokiečių kalboje, bet dėka "Hausengel" komandos darbuotojų rūpestingumo šią problemą pavyko išspręsti ir pagerinti darbo kokybę.”

Pasąmonė yra nuostabus dalykas…

Rima Blaziene, Linkmenys
„Tikrai džiaugiuosi, kad darbą užsienyje pradėjau šioje firmoje. Labai gera, kai kažkas tavimi rūpinasi, bet kada gali kreiptis patarimo. Pirmą kartą išvažiuojant, prisiklausius įvairių istorijų, būna baisu, kad būsi apgautas. Hausengel Lietuva biuro moterims linkiu daug laimės, kantrybės ir ištvermės sunkiame darbe su įvairiais žmonėmis. Juk kiekvienas mes patys sau atrodome geriausi, sąžiningiausi, darbščiausi, deja, ne visada tai būna tiesa.”

Bendradarbiavimas su Hausengel suteikia man stabilumo jausmą

Dorota Kolbuch, Bierutów
Poniai Dorotai svarbus stabilumo jausmas. Bendradarbiaujant su Hausengel man nereikia bijoti, kad ateityje negausiu kito pasiūlymo, būtent tuo visada pasirūpina mano asmeninė konsultantė. Hausengel pasiūlymas visada yra labai kruopščiai paruoštas ir pristatomas. Kontaktas su Hausengel visada yra labai geras, o koordinatoriai visada pasiruošę padėti. Aš galiu tik gerai atsiliepti apie Hausengel ir rekomenduoti šią įmonę “.