Schliessen
Schliessen

Tinkamos agentūros ar įmonės pasirinkimas – pats svarbiausias žingsnis pradedant darbo paiešką kitoje šalyje

Ausrine Staugaitiene, Linksmakalnis

Aš taip pat buvau priversta domėtis darbu Europoje. Pasirinkau Vokietiją, nes turėjau šios kalbos pagrindus ir šiek tiek patirties ligonių slaugyme ir priežiūroje. Gavau informacijos apie keletą įmonių, kurios mielai tarpininkauja ir suteikia pagalbą darbo paieškoje, bet už tam tikrą mokestį. Aš pasirinkau būtent „Hausengel“ įmonę, nes ši vienintelė įmonė nereikalavo jokio mokesčio už suteiktas paslaugas. Malonus darbuotojų bendravimas ir tolerancija nepaliko jokių abejonių, jog pasirinkau tinkamą „pagalbos ranką“. Gavau visą man rūpimą informaciją ir atsakymus į mano pateiktus klausimus. Operatyvi pagalba mane stebino, aš labai greitai sulaukiau pasiūlymų dirbti, netgi turėjau galimybę rinktis man priimtinesnį variantą. Nuo tada, kai mano anketa buvo užregistruota šioje įmonėje, aš pajutau nuoširdų rūpestį manimi. Jau keletas mėnesių sėkmingai bendradarbiauju su „Hausengel“ įmonės darbuotojais ir sėkmingai dirbu Vokietijoje. Esu ne viena, nebeliko baimės jausmo, nes visada man pasiruošę padėti „Hausengel“ „angelai“.

Hausengel - firma, kuri laikosi duoto žodžio

Genovaite Armalyte, Kaunas
„Labai džiaugiuosi, kad atradau rimtą, patikimą firmą, kurioje dirba labai malonūs, rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Esu bendrosios praktikos slaugytoja, turinti 40 metų patirtį medicinoje ir bendravime su ligoniais problemų neiškildavo. Mano atveju problema buvo vokiečių kalboje, bet dėka "Hausengel" komandos darbuotojų rūpestingumo šią problemą pavyko išspręsti ir pagerinti darbo kokybę.”

Pasąmonė yra nuostabus dalykas…

Rima Blaziene, Linkmenys
„Tikrai džiaugiuosi, kad darbą užsienyje pradėjau šioje firmoje. Labai gera, kai kažkas tavimi rūpinasi, bet kada gali kreiptis patarimo. Pirmą kartą išvažiuojant, prisiklausius įvairių istorijų, būna baisu, kad būsi apgautas. Hausengel Lietuva biuro moterims linkiu daug laimės, kantrybės ir ištvermės sunkiame darbe su įvairiais žmonėmis. Juk kiekvienas mes patys sau atrodome geriausi, sąžiningiausi, darbščiausi, deja, ne visada tai būna tiesa.”

Bendradarbiavimas su Hausengel suteikia man stabilumo jausmą

Dorota Kolbuch, Bierutów
Poniai Dorotai svarbus stabilumo jausmas. Bendradarbiaujant su Hausengel man nereikia bijoti, kad ateityje negausiu kito pasiūlymo, būtent tuo visada pasirūpina mano asmeninė konsultantė. Hausengel pasiūlymas visada yra labai kruopščiai paruoštas ir pristatomas. Kontaktas su Hausengel visada yra labai geras, o koordinatoriai visada pasiruošę padėti. Aš galiu tik gerai atsiliepti apie Hausengel ir rekomenduoti šią įmonę “.