Tinkamos agentūros ar įmonės pasirinkimas – pats svarbiausias žingsnis pradedant darbo paiešką kitoje šalyje

Ausrine Staugaitiene, Linksmakalnis

Aš taip pat buvau priversta domėtis darbu Europoje. Pasirinkau Vokietiją, nes turėjau šios kalbos pagrindus ir šiek tiek patirties ligonių slaugyme ir priežiūroje. Gavau informacijos apie keletą įmonių, kurios mielai tarpininkauja ir suteikia pagalbą darbo paieškoje, bet už tam tikrą mokestį. Aš pasirinkau būtent „Hausengel“ įmonę, nes ši vienintelė įmonė nereikalavo jokio mokesčio už suteiktas paslaugas. Malonus darbuotojų bendravimas ir tolerancija nepaliko jokių abejonių, jog pasirinkau tinkamą „pagalbos ranką“. Gavau visą man rūpimą informaciją ir atsakymus į mano pateiktus klausimus. Operatyvi pagalba mane stebino, aš labai greitai sulaukiau pasiūlymų dirbti, netgi turėjau galimybę rinktis man priimtinesnį variantą. Nuo tada, kai mano anketa buvo užregistruota šioje įmonėje, aš pajutau nuoširdų rūpestį manimi. Jau keletas mėnesių sėkmingai bendradarbiauju su „Hausengel“ įmonės darbuotojais ir sėkmingai dirbu Vokietijoje. Esu ne viena, nebeliko baimės jausmo, nes visada man pasiruošę padėti „Hausengel“ „angelai“.

Esu atvira naujai patirčiai

Audronė Tamulienė, Siauliai
Esu atvira naujai patirčiai saulėtą rugsėjo pradžios vidurdienį! Atvežė šnekus, įdomus, platų akiratį ir suvokimą beturįs siras, gyvenantis jau keliolika metų Vokietijoje ir ką tik iškeitęs pašto siuntų išvežiotojo darbą į taksisto. Gyvas pokalbis išstūmė bet kokį jaudulį.
Pasitinka močiutės dukra, išeinam į sodelį, sveikinuos ir užklausiu močiutės, kuo vardu. Atsako pavarde, su „Frau“ priešaky, bet, dukros paraginta, pasisako ir vardą. Važiuojam pietų į mažą jaukią kavinukę, beveik ant senojo, akmenimis grįsto tilto per upę. Sėdime lauke, tad akys vis apglosto senuosius fachverkinius namus, o jų šiame miestelyje išsaugota ir restauruota virš 400.

Gražiausia ką mes galime duoti vieni kitiems yra būtent pagalba

Janina Cubiera, Jonava
Visiems slaugytojams jų kasdieniniame darbe tenka be galo didelė atsakomybė, nes būtent jie yra arčiausiai tų, kuriems pagalba yra tiesiog būtina. Už tai mes dėkojame slaugomų asmenų ir jų šeimos narių vardu. Jūs esate tie, kurie atlieka labai svarbų darbą, įneša džiaugsmo ir gyvenimo kokybės į slaugomų asmenų gyvenimą!
Ponia Janina Cubiera taip pat yra tas angelas, kuris jau daugelį metų rūpinasi slaugytinais žmonėmis Vokietijoje. Ji mano, kad gražiausia ką mes galime duoti vieni kitiems yra būtent pagalba. Štai kokia patirtimi dalijasi ponia Janina.

Šis darbas man prie širdies

Aušrinė Giedrimienė, Silute
Ponios Aušrinės Giedrimienės iš Šilutės pažintis su Vokietija prasidėjo prieš 17 metų. Keletą metų teko padirbėti vaikų aukle, kol pramoko vokiečių kalbos. Toliau sekė bandymas dirbti slaugytoja. Ši veikla poniai Aušrinei tikrai patiko, bet sukurta šeima ir gimę trys vaikai pakoregavo ateities planus. „Visgi šeimai pritarus nuo 2016 metų vėl bandau savo jėgas slaugoje. Tik šiuo metu susiradau įmonę "Hausengel", kuria dar neteko nusivilti.