<
Schliessen
Schliessen

Hausengel man reiškia paslaugumą

Magdalena Gärtner

Magdalena Kubiak

Mano darbas Hausengel įmonėje slaugos vadybos skyriuje prasidėjo 2015 metų rugsėjo mėnesį.

Tai buvo susiję su mano persikėlimu iš Lenkijos į Vokietiją - didelis projektas, kuris turėjo įtakos visoms mano gyvenimo sritims. Mano dabartinis vadovas tuo laiku mane labai palaikė. Bet kada galėjau paprašyti kolegų pagalbos. Nesvarbu, ar tai buvo pats persikraustymas, ar visi formalumai (pvz., pagalba ieškant būsto ar bendraujant su institucijomis) - viskas vyko nesudėtingai ir be streso. Tai nebūtų buvę įmanoma man skirto laiko, supratimo ir kantrybės, kurią man rodė kolegos iš Hausengel.

Aš studijavau visuomenės sveikatą gimtojoje šalyje. Kai ieškojau naujo profesinio iššūkio, man buvo svarbu rasti darbo vietą sveikatos / priežiūros / ar sveikatos stiprinimo srityje. Tik tokiu būdu galėjau toliau vadovautis savo vertybėmis ir pasiekti harmoniją tarp darbo, mokymosi ir asmeninio gyvenimo.

Man svarbiausios vertybės yra sveikata (dalis jos yra socialinė gerovė), paslaugumas, žmogiškumas ir silpnųjų apsauga. Puiku yra tai, kad šios mano ir  Hausengel įmonės vertybės yra ne mažiau svarbios nei įmonės pelningumas. Tokiu būdu aš galiu susitapatinti su įmone kaip darbuotoja.

Pamažu tobulėjant įmonėje man buvo pavestos naujos ir įdomios užduotys. Aš  matau didelį privalumą tame, kad problemas, rūpesčius, konfliktines situacijas, pasiūlymus ar naujas idėjas visada galima aptarti tiesiogiai su savo komandos vadovybe. Aš visada jaučiu, kad esu išgirsta ir tinkamai įvertinta. Tai suteikia man galimybę dirbti iniciatyviai, atsakingai ir savarankiškai.

Be abejo, kartais mūsų darbe dirbant su žmonėmis, stiprios emocijos turi įtakos. Man tai labai patinka, nes paliečia mane tiek teigiama, tiek kartais neigiama prasme. Reikia būti gana atsargiems, kad per daug neįsileisti svetimų problemų į savo gyvenimą. Aš kasdien girdžiu gyvenimo istorijas, kurios mane jaudina. Tuo pačiu metu reikia atsiriboti nuo nuomonių, klišių ar išankstinių nusistatymų. Tačiau galiausiai mane labiausiai nudžiugina, kai randu tinkamą sprendimą asmeniui, kuriam reikalinga priežiūra ir džiaugiuosi kai viskas labai gerai susiklosto. Kas gali būti gražiau, nei dienos pabaigoje sėkmingai atliktas darbas?

Man dirbant Hausengel viskas pasikeitė

Marta Janiak
Ar darbas gali būti intensyvus ir įdomus bei tuo pačiu prasmingas ir motyvuojantis? Ar gali darbas sudaryti didelę kasdienio gyvenimo dalį ir dar palikti pakankamai vietos asmeniniam gyvenimui? Ar darbas turi reikšti tik paskirtų pareigų vykdymą, ar jis taip pat gali teigiamai prisidėti formuodamas Jūsų kasdienybę per savo asmenybę, discipliną, atsakomybę ir sąžinę? Galiausiai - ar darbas pats savaime gali būti įdomus ir tenkinantis? Niekada anksčiau į visus šiuos klausimus nebūčiau atsakiusi „taip“. Viskas pasikeitė, kai radau darbą Hausengel…

Hausengel yra didelė, spalvinga tarptautinė komanda

Gabriella Toth
„Svajonių darbas“ visiems, dirbantiems užsienyje, yra tokia veikla, kurioje galima aktyviai vartoti gimtąją kalbą. Galiu pasakyti, kad mano kolegos yra vieni laimingųjų, kurie savo darbe gali naudoti gimtąją kalbą kaip labai svarbų komponentą: „Hausengel“ yra tikra tarptautinė komanda tikrąja to žodžio prasme. 2012 m. atvykau į Vokietiją kaip Badapešto ELTE universiteto Bibliotekų ir informacijos mokslų instituto studentė, siekdama užbaigti savo mokslinių tyrimų darbą Marburge, reikalingą mano studijoms. Tuo metu net negalvojau, kad po metų pasitrauksiu iš savo profesijos ir dirbsiu visiškai naujoje srityje.

Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus

Maike Shapran
Man yra 31 metai ir nuo 2010 birželio mėnesio dirbu firmoje Hausengel. Darbas man teikia daug džiaugsmo, o kolegos tiesiog puikūs. Mes labai gerai sutariame ir esame gera komanda. Pradėjusi dirbti aš buvau ponios Doris Wenz asistentė. Bendradarbiavimas teikė daug džiaugsmo ir leido daug ko išmokti.