Hausengel man reiškia paslaugumą

Magdalena Gärtner

Magdalena Kubiak

Mano darbas Hausengel įmonėje slaugos vadybos skyriuje prasidėjo 2015 metų rugsėjo mėnesį.

Tai buvo susiję su mano persikėlimu iš Lenkijos į Vokietiją - didelis projektas, kuris turėjo įtakos visoms mano gyvenimo sritims. Mano dabartinis vadovas tuo laiku mane labai palaikė. Bet kada galėjau paprašyti kolegų pagalbos. Nesvarbu, ar tai buvo pats persikraustymas, ar visi formalumai (pvz., pagalba ieškant būsto ar bendraujant su institucijomis) - viskas vyko nesudėtingai ir be streso. Tai nebūtų buvę įmanoma man skirto laiko, supratimo ir kantrybės, kurią man rodė kolegos iš Hausengel.

Aš studijavau visuomenės sveikatą gimtojoje šalyje. Kai ieškojau naujo profesinio iššūkio, man buvo svarbu rasti darbo vietą sveikatos / priežiūros / ar sveikatos stiprinimo srityje. Tik tokiu būdu galėjau toliau vadovautis savo vertybėmis ir pasiekti harmoniją tarp darbo, mokymosi ir asmeninio gyvenimo.

Man svarbiausios vertybės yra sveikata (dalis jos yra socialinė gerovė), paslaugumas, žmogiškumas ir silpnųjų apsauga. Puiku yra tai, kad šios mano ir  Hausengel įmonės vertybės yra ne mažiau svarbios nei įmonės pelningumas. Tokiu būdu aš galiu susitapatinti su įmone kaip darbuotoja.

Pamažu tobulėjant įmonėje man buvo pavestos naujos ir įdomios užduotys. Aš  matau didelį privalumą tame, kad problemas, rūpesčius, konfliktines situacijas, pasiūlymus ar naujas idėjas visada galima aptarti tiesiogiai su savo komandos vadovybe. Aš visada jaučiu, kad esu išgirsta ir tinkamai įvertinta. Tai suteikia man galimybę dirbti iniciatyviai, atsakingai ir savarankiškai.

Be abejo, kartais mūsų darbe dirbant su žmonėmis, stiprios emocijos turi įtakos. Man tai labai patinka, nes paliečia mane tiek teigiama, tiek kartais neigiama prasme. Reikia būti gana atsargiems, kad per daug neįsileisti svetimų problemų į savo gyvenimą. Aš kasdien girdžiu gyvenimo istorijas, kurios mane jaudina. Tuo pačiu metu reikia atsiriboti nuo nuomonių, klišių ar išankstinių nusistatymų. Tačiau galiausiai mane labiausiai nudžiugina, kai randu tinkamą sprendimą asmeniui, kuriam reikalinga priežiūra ir džiaugiuosi kai viskas labai gerai susiklosto. Kas gali būti gražiau, nei dienos pabaigoje sėkmingai atliktas darbas?

Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus

Maike Shapran
Man yra 31 metai ir nuo 2010 birželio mėnesio dirbu firmoje Hausengel. Darbas man teikia daug džiaugsmo, o kolegos tiesiog puikūs. Mes labai gerai sutariame ir esame gera komanda. Pradėjusi dirbti aš buvau ponios Doris Wenz asistentė. Bendradarbiavimas teikė daug džiaugsmo ir leido daug ko išmokti. 

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina kasdien iš naujo!

Marzena Tylman
Aš dirbu firmoje Hausengel skambučių centre. Sąžiningai galiu prisipažinti, kad tai nebuvo mano svajonių darbas. Bet kuo ilgiau čia dirbu, tuo man tampa aiškiau, kad šito darbo nekeisčiau į jokį kitą. Kasdien girdžiu, kokie dėkingi yra slaugytojai, slaugytojos, slaugomų asmenų šeimos už mūsų pagalbą bei paramą. Tai jau yra įrodymas, kad mūsų darbas yra labai prasmingas. Šie dėkingumo žodžiai yra kaip komplimentas, bet kartu ir iššūkis. Mes negalime nuvilti žmonių, kurie mumis pasitiki.

Šioje firmoje mane labiausiai nustebino atvirumas

Stefan Szablewski
Po trijų metų nuolatinių kelionių, gyvenimo ant lagaminų norėjau rasti tokią darbo vietą, kuri būtų netoli namų. Aš ieškojau įdomios darbo vietos, kuri atitiktų mano lūkesčius ir Hausengel dėka tokį darbą radau.