Schliessen
Schliessen

Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus

Maike Shapran

Maike Niederhöfer

Man yra 31 metai ir nuo 2010 birželio mėnesio dirbu firmoje Hausengel. Darbas man teikia daug džiaugsmo, o kolegos tiesiog puikūs. Mes labai gerai sutariame ir esame gera komanda. Pradėjusi dirbti aš buvau ponios Doris Wenz asistentė. Bendradarbiavimas teikė daug džiaugsmo ir leido daug ko išmokti. Pamažu gaudavau vis daugiau užduočių, o tai leido man greitai tobulėti. Tuomet sulaukiau klausimo ar nenorėčiau pereiti į slaugos vadybą, kad ten pati galėčiau rūpintis savo esamomis šeimomis. Labai apsidžiaugiau dėl to. Tai buvo įrodymas, kad manimi pasitiki ir visi patenkinti mano darbu. Mano darbas yra labai įvairiapusiškas ir įdomus. Aš nuolat susiduriu su įvairiais žmonėmis, situacijomis ir problemomis. Žinoma, ne visada yra lengva, pasitaiko ir  gana sunkių dienų, bet vis tiek šis darbas su žmonėmis ir žmonėms man teikia daug džiaugsmo. Mano nuomone puiku ir tai, kad mes turime pensijų ir papildomą sveikatos draudimą  – tai labai didelis privalumas. Aš labai gerai jaučiuosi Hausengel firmoje ir džiaugiuosi, kad kažkada apsisprendžiau dirbti čia. 

Hausengel man reiškia paslaugumą

Magdalena Gärtner
Mano darbas Hausengel įmonėje slaugos vadybos skyriuje prasidėjo 2015 metų rugsėjo mėnesį. Tai buvo susiję su mano persikėlimu iš Lenkijos į Vokietiją - didelis projektas, kuris turėjo įtakos visoms mano gyvenimo sritims. Mano dabartinis vadovas tuo laiku mane labai palaikė. Bet kada galėjau paprašyti kolegų pagalbos. Nesvarbu, ar tai buvo pats persikraustymas, ar visi formalumai (pvz., pagalba ieškant būsto ar bendraujant su institucijomis) - viskas vyko nesudėtingai ir be streso. Tai nebūtų buvę įmanoma man skirto laiko, supratimo ir kantrybės, kurią man rodė kolegos iš Hausengel.

Tai, kas mane jaudino bendradarbiavimo pradžioje, jaudina kasdien iš naujo!

Marzena Tylman
Aš dirbu firmoje Hausengel skambučių centre. Sąžiningai galiu prisipažinti, kad tai nebuvo mano svajonių darbas. Bet kuo ilgiau čia dirbu, tuo man tampa aiškiau, kad šito darbo nekeisčiau į jokį kitą. Kasdien girdžiu, kokie dėkingi yra slaugytojai, slaugytojos, slaugomų asmenų šeimos už mūsų pagalbą bei paramą. Tai jau yra įrodymas, kad mūsų darbas yra labai prasmingas. Šie dėkingumo žodžiai yra kaip komplimentas, bet kartu ir iššūkis. Mes negalime nuvilti žmonių, kurie mumis pasitiki.

Šioje firmoje mane labiausiai nustebino atvirumas

Stefan Szablewski
Po trijų metų nuolatinių kelionių, gyvenimo ant lagaminų norėjau rasti tokią darbo vietą, kuri būtų netoli namų. Aš ieškojau įdomios darbo vietos, kuri atitiktų mano lūkesčius ir Hausengel dėka tokį darbą radau.